Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu PSecurity s.r.o., která sídlí v obci Potštejn a bylo jí přiděleno IČO 08722617.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem PSecurity s.r.o. se sídlem v obci Potštejn byla založena v roce 2019. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Ostraha majetku a osob , Služby soukromých detektivů , Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob .| Platnost údajů od - do | ||
| Sídlo: | Na Městečku 378, Potštejn 51743, Česká republika | 9.12.2019 |
|---|---|---|
| Sídlo: | Na Městečku 378, Potštejn 51743 |
|---|
| Sídlo: | Na Městečku 378, Potštejn 51743 |
|---|
Výpis dat pro firmu PSecurity s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.