PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s. Praha 9 IČO: 25527797

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s., která sídlí v obci Praha 9 a bylo jí přiděleno IČO 25527797.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s. se sídlem v obci Praha 9 byla založena v roce 1998. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 5 osob. Společnost podniká v oboru Projektová činnost ve výstavbě , Provádění staveb, jejich změn a odstraňování , Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Zednictví , Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení .

Základní údaje o PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s. IČO: 25527797

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Brně 6. 5. 1998
Spisová značka: B 2609
IČO: 25527797
Obchodní firma: PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s.
Právní forma: Akciová společnost 6.5.1998
Datum vzniku: 6.5.1998
Počet členů statutárního orgánu: 5 30.7.2014 - 21.7.2020
Počet členů dozorčí rady: 3 30.7.2014 - 21.7.2020
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. 30.7.2014
Zapisuje se usnesení valné hromady o záměru zvýšení základního kapitálu upisováním akcií: Důvodem navýšení základního kapitálu je: -dosažení toho, aby vlastní kapitál společnosti neklesl pod polovinu akciového kapitálu společnosti. Částka, o kterou má být základní kapitál navýšen: -základní kapitál bude navýšen o částku 4,000.000,-Kč(slovy:čtyři miliony korun českých). Upisování akcií nad částku navrhovaného zvýšení zapisovaného kapitálu se nepřipouští. Počet upisovaných akcií: 400kusů Jmenovitá hodnota akcie: 10.000,-Kč Druh akcií: kmenové Forma akcií: na jméno Podoba akcií: zaknihované Způsob účasti akcionářů na zvýšení základního kapitálu: -akcie budou upsány po 100 kusech každým z dosavadních akcionářů, jejich práva plynoucí z vlastnictví nových akcií jsou stejná, jako z vlastnictví akcií dosavadních. Místo upisování akcií: Akcie budou upisovány v sídle společnosti. Každý akcionář může upsat své akcie ve smluveném rozsahu do 30 dnů po zápise tohoto usnesení do obchodního rejstříku. Splacení emisního kursu upsaných akcií: a)Připouští se možnost započtení peněžité pohledávky akcionářů na účet společnosti takto: -Akcionář Luboš Vítek splatí částku 400.000,-Kč (slovy:čtyři sta tisíc korun českých) jako část pohledávky společnosti za upsané akcie započtením jeho pohledávky vůči společnosti zaúčtováním ve prospěch účtu 365 100 - závazek vůči Luboši Vítkovi a na vrub účtu 353 100 - pohledávky za upsaný akciový kapitál vůči Luboši Vítkovi. -Akcionář Ing. Radek Blažek splatí částku 400.000,-Kč(slovy: čtyři sta tisíc korun českých) jako část pohledávky společnosti za upsané akcie započtením jeho pohledávky vůči společnosti zaúčtováním ve prospěch účtu 365 200 - závazek vůči Ing. Radku Blažkovi a na vrub účtu 353 200 - pohledávky za upsaný akciový kapitál vůči Ing. Radku Blažkovi. -Akcionář Ing. Miroslav Vítek, CSc. splatí částku 400.000,-Kč (slovy: čtyři sta tisíc korun českých) jako část pohledávky společnosti za upsané akcie započtením jeho pohledávky vůči společnosti zaúčtováním ve prospěch účtu 365 300 - závazek vůči Ing. Miroslavu Vítkovi, CSc. a na vrub účtu 353 300 - pohledávky za upsaný akciový kapitál vůči Ing. Miroslavu Vítkovi, CSc. -Akcionář Miroslav Vítek - senior splatí částku 400.000,-Kč (slovy: čtyři statisíc korun českých)jako část pohledávky společnosti za upsané akcie započtením jeho pohledávky vůči společnosti zaúčtováním ve prospěch účtu 365 400 - závazek vůči Miroslavu Vítkovi - senioru a na vrub účtu 353 400 - pohledávky za upsaný akciový kapitál vůči Miroslavu Vítkovi- senioru. b) Zůstatek emisního kursu upsaných akcií, tedy každý z akcionářů 600.000,-Kč, splatí akcionáři na účet společnosti vedený u ČSOB, a.s., pobočky Jihlava, č. účtu 80100303621533/300, do 30 dnů od zápisu usnesení valné hromady o navýšení základního kapitálu do obchodního rejstříku. 25.2.2003 - 22.3.2005

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 25527797
Obchodní firma: PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s.
Právní forma: Akciová společnost
Vznik první živnosti: 6. 5. 1998
Celkový počet živností: 9
Aktivních živností: 6

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 25527797
Firma: PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s.
Právní forma: Akciová společnost
Okres: Praha
Základní územní jednotka: Praha 9
Počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
Institucionální sektor: Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku: 6. 5. 1998

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu PRVNÍ TELEFONNÍ,a.s. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.