Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu PIVKOVICE a.s., která sídlí v obci Pivkovice a bylo jí přiděleno IČO 25154443.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem Pivkovice a.s. se sídlem v obci Pivkovice byla založena v roce 1996. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 3 osob. Společnost podniká v oboru Provádění staveb, jejich změn a odstraňování , Hostinská činnost , Vedení účetnictví, vedení daňové evidence , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Soud: | Krajský soud v Českých Budějovicích | 1. 10. 1996 |
|---|---|---|
| Spisová značka: | B 788 | |
| IČO: | 25154443 | |
| Obchodní firma: | PIVKOVICE a.s. | |
| Právní forma: | Akciová společnost | 1.10.1996 |
| Datum vzniku: | 1.10.1996 | |
| Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. | 20.10.2014 | |
| Usnesení valné hromady ze dne 27.6.2003 o snížení základního kapitálu společnosti: Valná hromada schvaluje snížení základního kapitálu společnosti z částky 172,611.000,-Kč na 136,359.080,- Kč. Snížení základního kapitálu za použití vlastních akcií společnosti, které má společnost ve svém majetku a je povinnam podle § 161 odst. 2 obch. zák. akcie zcizit do 18 měsíců od jejich nabytí. Rozsah snížení vlastních akcií činí 3,431.000,-Kč. Akcie budou zničeny. Snížení základního kapitálu na úhradu kumulované ztráty z minulých let ve výši 32,820.920,-Kč se provede snížením jmenovité hodnoty všech zbývajících akcií o částku 32,820.920,-Kč vyznačením nižší jmenovité hodnoty na dosavadní akcie. Odkolkování akcií bude provedeno dle § 213a odst. 2 obch. zák.. Představenstvo vyzve akcionáře, aby předložil své akcie k odkolkování ve lhůtě 30 dní po zapsání snížení základního kapitálu obchodním rejstříkem v Českých Budějovicích. | 3.10.2003 - 5.2.2004 | |
| Společnost vznikla na základě rozhodnutí jediného zakladatele Zemědělského obchodního družstva Pivkovice v souladu s ust. § l62 obchod. zák. zakladatelskou listinou bez upsání akcií. Základní jmění společnosti je tvořeno ve výši 2OO.OOO,- Kč peněžitým vkladem a zbytek l72.4ll.OOO,- Kč nepeněžitým vkladem, jež tvoří nemovitosti, zvířata, zásoby a pohledávky. Základní jmění je splaceno v celé výši. | 1.10.1996 | |
| IČO: | 25154443 |
|---|---|
| Obchodní firma: | PIVKOVICE a.s. |
| Právní forma: | Akciová společnost |
| Vznik první živnosti: | 1. 10. 1996 |
| Celkový počet živností: | 7 |
| Aktivních živností: | 4 |
| IČO: | 25154443 |
|---|---|
| Firma: | PIVKOVICE a.s. |
| Právní forma: | Akciová společnost |
| Okres: | Strakonice |
| Základní územní jednotka: | Pivkovice |
| Počet zaměstnanců: | 50 - 99 zaměstnanců |
| Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
| Datum vzniku: | 1. 10. 1996 |
Výpis dat pro firmu PIVKOVICE a.s. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.