Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Perfusion komoner s.r.o., která sídlí v obci Praha a bylo jí přiděleno IČO 07567740.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem Pecka Černošice s.r.o. se sídlem v obci Praha byla založena v roce 2018. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Hostinská činnost , Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin .Platnost údajů od - do | |
---|---|
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb. Velkoobchod a maloobchod. Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím. Ubytovací služby. Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí. Pronájem a půjčování věcí movitých. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy. Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě. Poskytování technických služeb. | 14.11.2024 |
Pronájem nemovitých věcí, bytů a nebytových prostor | 14.11.2024 |
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb. Velkoobchod a maloobchod. Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím. Ubytovací služby. Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí. Pronájem a půjčování věcí movitých. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy. Výroba, obchod a služby jinde nezařazené. | 3.10.2024 - 14.11.2024 |
Hostinská činnost | 19.10.2018 - 3.10.2024 |
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin | 19.10.2018 - 3.10.2024 |
Obory činnosti |
|
---|---|
Druh živnosti | živnost volná |
Stav | aktivní |
Vznik oprávnění | 7. 10. 2024 |
Druh živnosti | živnost řemeslná |
---|---|
Stav | aktivní |
Vznik oprávnění | 19. 10. 2018 |
Druh živnosti | živnost koncesovaná |
---|---|
Stav | aktivní |
Vznik oprávnění | 19. 10. 2018 |
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
Velkoobchod, kromě motorových vozidel |
Maloobchod, kromě motorových vozidel |
Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách |
Skladování |
Ubytování |
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
Činnosti reklamních agentur |
Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
Ostatní úklidové činnosti |
Univerzální administrativní činnosti |
Výpis dat pro firmu Perfusion komoner s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.
Data jsme získali z těchto zdrojů:
Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.