Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Open Gate a.s., která sídlí v obci Babice a bylo jí přiděleno IČO 26446081.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem SB Holding, a.s. se sídlem v obci Babice byla založena v roce 2001. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 2 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .Soud: | Městský soud v Praze | 11. 4. 2001 |
---|---|---|
Spisová značka: | B 7171 | |
IČO: | 26446081 | |
Obchodní firma: | SB Holding, a.s. | |
Právní forma: | Akciová společnost | 11.4.2001 |
Datum vzniku: | 11.4.2001 | |
Počet členů statutárního orgánu: 3 | 25.8.2014 - 30.6.2016 | |
Počet členů dozorčí rady: 3 | 25.8.2014 - 30.6.2016 | |
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. | 25.8.2014 | |
Jediný akcionář rozhodl o zvýšení základního kapitálu společnosti ze stávající výše 2.000.000 Kč o 300.000 Kč na částku 2.300.000 Kč s tím, že upisování akcií nad navrženou částku zvýšení základního kapitálu společnosti se nepřipouští. Podmínky tohoto zvýšení stanovuje jediný akcionář v souladu se zněním § 202 a násl. obchodního zákoníku takto: Zvýšení základního kapitálu společnosti bude realizováno úpisem 300 kusů kmenových akcií společnosti, znějících na jméno v listinné podobě o jmenovité hodnotě každé akcie 1.000,-Kč. S nově upisovanými akciemi nejsou spojena žádná zvláštní práva. Emisní kurs jedné nově upisované akcie činí 13 350,-Kč a je dán součtem výše jmenovité hodnoty akcie, která činí 1.000,- Kč a výše emisního ážia, která činí 9.000,-Kč. Emisní kurs všech upisovaných akcií společnosti v celkové výši 4 005 000,- Kč bude splacen peněžitým vkladem. Přednostní právo jediného akcionáře na úpis nových akcií společnosti se neuplatní, neboť jediný akcionář se tímto v souladu s ustanovením § 204a odst. 7 za obdobného použití § 220b odst. 5 obchodního zákoníku vzdává svého přednostního práva na úpis nových akcií společnosti. Všechny nové akcie společnosti, jejichž úpisem se realizuje zvýšení základního kapitálu společnosti, budou nabídnuty k úpisu předem určenému zájemci, kterým je společnost PPF Media NV., reg. číslo: 34186296, se sídlem 1017 Amsterdam, Herengracht 516, Nizozemské království (dále jen "určený zájemce"). Úpis všech nových akcií společnosti bude v souladu s ustanovením § 204 odst. 5 obchodního zákoníku proveden prostřednictvím smlouvy o upsání akcií. Lhůta pro úpis (lhůta pro uzavření smlouvy o upsání akcií) činí 14 dní a počne běžet v den, kdy bude určenému zájemci doručen návrh na uzavření smlouvy o upsání akcií, a to na adresu určeného zájemce, uvedenou v seznamu akcionářů společnosti. Místem pro upisování akcií budou prostory společnosti na adrese 140 21 Praha 4, Na Pankráci 1658, a to v pracovní dny od 10:00 do 15:00 hod. Smlouva o upsání akcií musí obsahovat alespoň náležitosti uvedené v § 205 odst. 3 obchodního zákoníku. Určený zájemce je povinen splatit 100% emisního kursu všech jím upsaných nových akcií tak, aby úhrada za emisní kurs všech jím upsaných nových akcií společnosti byla připsána na zvláštní účet společnosti, vedený u eBanky, a.s., číslo účtu 2890/2400, s účetním datem nejpozději posledního dne lhůty pro upisování nových akcií společnosti určeným zájemcem. Rozvazovací podmínkou upisování nových akcií společnosti je právní moc rozhodnutí příslušného soudu o zamítnutí návrhu na zápis rozhodnutí jediného akcionáře o zvýšení základního kapitálu společnosti do obchodního rejstříku. Nebudou-li všechny nové akcie společnosti účinně upsány ve smlouvě o upsání akcií tak, jak je uvedeno v tomto rozhodnutí, je upisování neúčinné a bude postupováno v souladu s ustanovením § 167 obchodního zákoníku. | 25.9.2006 - 31.10.2006 | |
Jediný akcionář rozhodl o zvýšení základního kapitálu společnosti ze stávající výše 2.000.000 Kč o 100.000 Kč na částku 2.100.000 Kč s tím, že upisování akcií nad navrženou částku zvýšení základního kapitálu společnosti se nepřipouští. Podmínky tohoto zvýšení stanovuje jediný akcionář v souladu se zněním § 202 a násl. obchodního zákoníku takto: Zvýšení základního kapitálu společnosti bude realizováno úpisem 100 kusů kmenových akcií společnosti, znějících na jméno v listinné podobě o jmenovité hodnotě každé akcie 1.000,-Kč. S nově upisovanými akciemi nejsou spojena žádná zvláštní práva. Emisní kurs jedné nově upisované akcie činí 10.000,-Kč a je dán součtem výše jmenovité hodnoty akcie, která činí 1.000,- Kč a výše emisního ážia, která činí 9.000,-Kč. Emisní kurs všech upisovaných akcií společnosti bude splacen peněžitým vkladem. Přednostní právo jediného akcionáře na úpis nových akcií společnosti se neuplatní, neboť jediný akcionář se tímto v souladu s ustanovením § 204a odst. 7 za obdobného použití § 220b odst. 5 obchodního zákoníku vzdává svého přednostního práva na úpis nových akcií společnosti. Všechny nové akcie společnosti, jejichž úpisem se realizuje zvýšení základního kapitálu společnosti, budou nabídnuty k úpisu předem určenému zájemci, kterým je společnost PPF (CYPRUS) LIMITED, reg. číslo: 92433, se sídlem 2-4 Arch. Makariou III Avenue, Capital Center, Nikósie, Kyperská republika (dále jen "Určený zájemce"). Úpis všech nových akcií společnosti bude v souladu s ustanovením § 204 odst. 5 obchodního zákoníku proveden prostřednictvím Smlouvy o upsání akcií. Lhůta pro úpis (lhůta pro uzavření Smlouvy o upsání akcií) bude činit 14 dní a počne běžet v den, kdy bude Určenému zájemci doručen návrh na uzavření Smlouvy o upsání akcií, a to na adresu Určeného zájemce, uvedenou v seznamu akcionářů společnosti. Místem pro upisování akcií budou prostory společnosti na adrese Praha 4, Na Pankráci 1658, PSČ: 14021, a to v pracovní dny od 10:00 do 15:00 hod. Smlouva o upsání akcií musí obsahovat alespoň náležitosti uvedené v § 205 odst. 3 obchodního zákoníku. Určený zájemce je povinen splatit 100% emisního kursu všech jím upsaných nových akcií tak, aby úhrada za emisní kurs všech jím upsaných nových akcií společnosti byla připsána na zvláštní účet společnosti, vedený u společnosti eBanka, a.s., číslo účtu 2890/2400, s účetním datem nejpozději posledního dne lhůty pro upisování nových akcií společnosti Určeným zájemcem. Rozvazovací podmínkou upisování nových akcií společnosti je právní moc rozhodnutí příslušného soudu o zamítnutí návrhu na zápis rozhodnutí jediného akcionáře o zvýšení základního kapitálu společnosti do obchodního rejstříku. Nebudou-li všechny nové akcie společnosti účinně upsány ve Smlouvě o upsání akcií tak, jak je uvedeno v tomto rozhodnutí, je upisování neúčinné a bude postupováno v souladu s ustanovením § 167 obchodního zákoníku. | 12.4.2006 - 25.9.2006 |
IČO: | 26446081 |
---|---|
Obchodní firma: | Open Gate a.s. |
Právní forma: | Akciová společnost |
Vznik první živnosti: | 11. 4. 2001 |
Celkový počet živností: | 6 |
Aktivních živností: | 1 |
IČO: | 26446081 |
---|---|
Firma: | Open Gate a.s. |
Právní forma: | Akciová společnost |
Okres: | Praha-východ |
Základní územní jednotka: | Babice |
Počet zaměstnanců: | 1 - 5 zaměstnanců |
Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
Datum vzniku: | 11. 4. 2001 |
Výpis dat pro firmu Open Gate a.s. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.
Data jsme získali z těchto zdrojů:
Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.