Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Olexandr Pyvovarov, která sídlí v obci Praha a bylo jí přiděleno IČO 66020751.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem Alexandr Pivovarov se sídlem v obci Praha byla založena v roce 1997. Společnost je stále aktivní. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Platnost údajů od - do | |
|---|---|
| koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej | 21.4.1997 |
| Obory činnosti |
|
|---|---|
| Druh živnosti | živnost volná |
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 23. 11. 2022 |
| Druh živnosti | živnost volná |
|---|---|
| Stav | zaniklá |
| Vznik oprávnění | 21. 4. 1997 |
| Zánik oprávnění | 24. 7. 2002 |
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
| Podpůrné činnosti pro scénická umění |
Výpis dat pro firmu Olexandr Pyvovarov obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.