Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Olexander Monakov, která sídlí v obci Kněževes a bylo jí přiděleno IČO 65466705.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem Olexander Monakov se sídlem v obci Kněževes byla založena v roce 1998. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Platnost údajů od - do | |
|---|---|
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - poskytování technických služeb | 7.9.2023 |
| zemní práce strojem | 13.5.1998 - 7.9.2023 |
| Obory činnosti |
|
|---|---|
| Druh živnosti | živnost volná |
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 13. 5. 1998 |
| Druh živnosti | živnost volná |
|---|---|
| Stav | zaniklá |
| Vznik oprávnění | 13. 5. 1998 |
| Zánik oprávnění | 30. 6. 2008 |
| Příprava staveniště |
| Ostatní úklidové činnosti |
Výpis dat pro firmu Olexander Monakov obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.