Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem Ústí nad Labem IČO: 48289205

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem, která sídlí v obci Ústí nad Labem a bylo jí přiděleno IČO 48289205.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem se sídlem v obci Ústí nad Labem byla založena v roce 1994. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 42 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců a Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti .

Základní údaje o Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem IČO: 48289205

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem 7.11.1994
Spisová značka: A 4108
IČO: 48289205
Obchodní firma: Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem
Právní forma: Komora (hospodářská, agrární) 7.11.1994
Stav subjektu: Tuzemská - Aktivní
Datum zápisu: 7.11.1994
Dozorčí rada: 23.9.1997 - 26.1.2000
Předseda dozorčí rady: Jiří Renner, r.č. 550427/0970, bytem Valtířov 124 23.9.1997 - 26.1.2000
Místopředseda dozorčí rady: Radek Vonka, r.č. 711003/2375, bytem Střížovická 785/32, Ústí nad Labem 23.9.1997 - 26.1.2000
Člen dozorčí rady: Bohumír Korda, r.č. 471119/156, bytem Bukovská 15, Ústí nad Labem 23.9.1997 - 26.1.2000
Dozorčí rada: 7.11.1994 - 23.9.1997
Předseda dozorčí rady: Jiří R e n n e r, bytem Valtířov 124, Velké Březno 7.11.1994 - 23.9.1997
Člen dozorčí rady: Václav K a š p a r, bytem Ladova 6, Ústí nad Labem 7.11.1994 - 23.9.1997
Člen dozorčí rady: Bohumír K o r d a, bytem U lesíka 292, Brná 7.11.1994 - 23.9.1997
Člen dozorčí rady: Ing. Josef V l č e k, bytem Štursova 39, Ústí nad Labem 7.11.1994 - 23.9.1997
Člen dozorčí rady: Radek V o n k a, bytem Dukelských hrdinů 43, Ústí nad Labem 7.11.1994 - 23.9.1997

Aktuální kontaktní údaje Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 48289205
Obchodní firma: Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem
Právní forma: Komora (s vyjímkou profesních komor)
Evidující úřad: Magistrát města Ústí nad Labem
Vznik první živnosti: 13.3.2002
Celkový počet živností: 3
Aktivních živností: 1

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 48289205
Firma: Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem
Právní forma: Komora (hospodářská, agrární)
Okres: Ústí nad Labem
Základní územní jednotka: Ústí nad Labem-město
Počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní
Datum vzniku: 7.11.1994

Kontakty na Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem IČO: 48289205

Sídlo dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Sídlo: Masarykova 3488/1 , Ústí nad Labem 400 01 19.4.2016
Sídlo: Velká Hradební 2336/8 , Ústí nad Labem 400 01 28.7.2008 - 19.4.2016
Sídlo: Velká Hradební 2336/8 , Ústí nad Labem 400 01 3.5.1996 - 28.7.2008
Sídlo: SNP 2443/8 , Ústí nad Labem 400 11 20.9.1995 - 3.5.1996
Sídlo: Veleslavínova 3108/14 , Ústí nad Labem 400 11 7.11.1994 - 20.9.1995

Sídlo dle Živnostenského rejstříku

Sídlo dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Sídlo: Masarykova 3488/1, Ústí nad Labem 400 01

Obory činností Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem IČO: 48289205

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
podpora podnikatelských aktivit mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví, prosazování a ochrana zájmů podnikatelů 28.7.2008
pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti 28.7.2008
poradenská a konzultační činnost spojená s podnikatelskou činností 7.11.1994
vystavování vyjádření a odborných stanovisek podle zvláštních předpisů 7.11.1994
účast na odborné přípravě k povolání na zřizování a správě školských zařízení k tomu, účelu zřízených, na rekvalifikaci pracovníků a při řešení problémů zaměstnanosti 7.11.1994
informační servis pro podnikatele 7.11.1994
zřizování smírčích komisí pro řešení obchodních sporů mimosoudní cestou 7.11.1994
spolupráce s podnikatelskými svazy a komorami v tuzemsku a zahraničí 7.11.1994
hospodářská činnost na podporu řádného plnění úkolů komory a v souladu s jejím posláním 7.11.1994
vystavování osvědčení nezbytných v mezinárodním obchodě 7.11.1994 - 28.7.2008

Živnosti včetně provozoven dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti:
  • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost

  • Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin

  • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)

  • Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna

  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Pěstitelské pálení

  • Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů

  • Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků

  • Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží

  • Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků

  • Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů

  • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Výroba koksu, surového dehtu a jiných pevných paliv

  • Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických přípravků

  • Výroba hnojiv

  • Výroba plastových a pryžových výrobků

  • Výroba a zpracování skla

  • Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků

  • Výroba brusiv a ostatních minerálních nekovových výrobků

  • Broušení technického a šperkového kamene

  • Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin

  • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků

  • Umělecko-řemeslné zpracování kovů

  • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů

  • Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení

  • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí

  • Výroba neelektrických zařízení pro domácnost

  • Výroba strojů a zařízení

  • Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií

  • Stavba a výroba plavidel

  • Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení

  • Výroba drážních hnacích vozidel a drážních vozidel na dráze tramvajové, trolejbusové a lanové a železničního parku

  • Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků

  • Výroba a opravy čalounických výrobků

  • Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků

  • Výroba zdravotnických prostředků

  • Výroba a opravy zdrojů ionizujícího záření

  • Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů

  • Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu

  • Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody

  • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)

  • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím

  • Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství

  • Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy)

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

  • Zasilatelství a zastupování v celním řízení

  • Ubytovací služby

  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

  • Činnost informačních a zpravodajských kanceláří

  • Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí

  • Pronájem a půjčování věcí movitých

  • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

  • Projektování pozemkových úprav

  • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce

  • Projektování elektrických zařízení

  • Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd

  • Testování, měření, analýzy a kontroly

  • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

  • Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling

  • Fotografické služby

  • Překladatelská a tlumočnická činnost

  • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy

  • Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu

  • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

  • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí

  • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti

  • Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží

  • Poskytování technických služeb

  • Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel

  • Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu

  • Poskytování služeb pro rodinu a domácnost

  • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené

  • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov

  • Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 13.3.2002

Živnost č. 2 Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 13.3.2002
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 3 Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 13.3.2002
Zánik oprávnění: 30.6.2008
Pozor: Od 1.7.2008 byl novelou živnostenského zákona redukován počet živností. Toto je jedna ze živností, která v roce 2008 zanikla.

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Ostatní vzdělávání j. n.
Činnosti podnikatelských a zaměstnavatelských organizací

Vedení firmy Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem IČO: 48289205

Statutární orgán dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Komoru navenek zastupuje a jedná jejím jménem předseda okresní hospodářské komory. V době nepřítomnosti zastupuje předsedu jím pověřený místopředseda nebo jiný jím pověřený člen představenstva okresní hospodářské komory. 28.4.2015
Komoru navenek zastupuje a jedná jejím jménem předseda okresní hospodářské komory. V době nepřítomnosti zastupuje předsedu jím pověřený místopředseda nebo jiný jím pověřený člen předsta- venstva okresní hospodářské komory. 12.4.2003 - 28.4.2015
Jednání jménem komory: Ing. Vít Hroch, předseda okresní hospodářské komory zastupuje komoru navenek a jedná jejím jménem. V době nepřítomnosti zastu- puje předsedu jím pověřený místopředseda nebo jiný jím pověřený člen představenstva okresní komory. 7.11.1994 - 26.1.2000
Jméno: Zdeněk Lohniský 28.4.2015
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 19.6.2014
Ve funkci: od 19.6.2014
Adresa: Seifertova 399, Ústí nad Labem 403 31
Jméno: Mgr. Jiří Kalach 28.4.2015
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 19.6.2014
Ve funkci: od 19.6.2014
Adresa: V Zahrádkách 776/10, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Vít Hroch 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: Ondříčkova 1960/2, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Ladislav Hruška 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Jana Zajíce 2767/3, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Martin Jouza 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Dr. Horákové 646/2, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Ing. Bohumil Krivý 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Návětrná 555/1, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Jan Vitvera 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Spartakiádní 264/11, Ústí nad Labem 400 10
Jméno: Ing. Antonín Benda 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Okružní 255 , Jílové u Děčína Česká republika
Jméno: Ing. Miroslav Němeček 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Opavská 2654, Teplice 415 01
Jméno: Pavel Novák 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Na stráni ll , 400 01 Ústí nad Labem Česká republika
Jméno: Vladimír Paulus 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Pod Vodojemem 98/2, Ústí nad Labem 400 10
Jméno: Ing. Jiří Roček 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Hoření 2423/3, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Josef Ryvola 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Dukelských hrdinů 530/13, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Ivan Soukup 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Jindřicha Plachty 171, Ústí nad Labem 403 31
Jméno: Jiří Svoboda 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: SNP 2379/24, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Jaromír Šnajder 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Na Výsluní 2546/16, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Jindřich Tesař 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Družstevní 408/23, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Oldřich Tůma 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Školní 172/12, Povrly 403 32
Jméno: Ing. Vladimír Urban 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Sídliště 578, Krupka 417 41
Jméno: Miroslav Vico 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Sibiřská 372, Ústí nad Labem 403 31
Jméno: Zdeněk Zedínek 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: V Průčelí 53, Ústí nad Labem 403 21
Jméno: Karel Zima 7.11.1994 - 23.9.1997
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Maková 2817/32, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Vít Hroch 23.9.1997 - 26.1.2000
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: Ondříčkova 1960/2, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Ladislav Hruška 23.9.1997 - 26.1.2000
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Jana Zajíce 2767/3, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Bohumil Krivý 23.9.1997 - 26.1.2000
Funkce: Místopředseda představenstva
Adresa: Návětrná 555/1, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Jiří Záhořík 23.9.1997 - 26.1.2000
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Masarykova 653, Chabařovice 403 17
Jméno: Jan Dorant 23.9.1997 - 26.1.2000
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Sládkova 847/7, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: RNDr. Čeněk Kysilka CSc. 26.1.2000 - 27.4.2001
Funkce: Předseda představenstva
Adresa: Na Výsluní 1302, Neratovice 277 11
Jméno: Ing. Miloslav Šlapal 26.1.2000 - 27.4.2001
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: do 30.4.2000
Ve funkci: do 30.4.2000
Adresa: Jungmannova 666, Roudnice nad Labem 413 01
Jméno: RNDr. Jan Horák 26.1.2000 - 27.4.2001
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Rabasova 3180/13, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Libor Filouš 26.1.2000 - 27.4.2001
Funkce: Člen představenstva
Adresa: Karafiátová 142, Ústí nad Labem 403 21
Jméno: RNDr. Jan Horák 27.4.2001 - 13.11.2001
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999
Ve funkci: od 13.12.2000 do 22.5.2001
Adresa: Rabasova 3180/13, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Libor Filouš 27.4.2001 - 13.11.2001
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999
Ve funkci: od 28.11.2000 do 22.5.2001
Adresa: Karafiátová 142, Ústí nad Labem 403 21
Jméno: Ing. Pavel Jirák 27.4.2001 - 13.11.2001
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 13.12.2000
Adresa: Žitná 599, Šestajovice 250 92
Jméno: Mgr. Josef Štolba 26.1.2000 - 12.4.2003
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Ve funkci: od 3.6.1999 do 28.2.2002
Adresa: Slavíčkova 797 , 400 01 Ústí nad Labem Česká republika
Jméno: Ing. Vladimír Velička 26.1.2000 - 12.4.2003
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Adresa: Raisova 2797, Teplice 415 01
Jméno: Jan Dorant 26.1.2000 - 12.4.2003
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Adresa: Na Stráni 614/3, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: RNDr. Čeněk Kysilka CSc. 27.4.2001 - 12.4.2003
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Ve funkci: do 28.11.2000
Adresa: Na Výsluní 1302, Neratovice 277 11
Jméno: RNDr. Jan Horák 13.11.2001 - 12.4.2003
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Ve funkci: od 22.5.2001 do 28.2.2002
Adresa: Rabasova 3180/13, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Libor Filouš 13.11.2001 - 12.4.2003
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Adresa: Karafiátová 142, Ústí nad Labem 403 21
Jméno: Ing. Pavel Jirák 13.11.2001 - 12.4.2003
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 13.12.2000 do 28.2.2002
Ve funkci: od 13.6.2001 do 28.2.2002
Adresa: Žitná 599, Šestajovice 250 92
Jméno: RNDr. Jan Horák 12.4.2003 - 24.12.2003
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002
Ve funkci: od 28.2.2002 do 27.2.2003
Adresa: J. A. Komenského 521/30, Most 434 01
Jméno: Mgr. Josef Štolba 12.4.2003 - 24.12.2003
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002
Ve funkci: od 28.2.2002 do 27.2.2003
Adresa: Slavíčkova 797 , 400 01 Ústí nad Labem Česká republika
Jméno: Ing. Jaromír Chabr 12.4.2003 - 24.12.2003
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 13.9.2002
Adresa: Svatojiřská 1322/12, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: Ing. Libor Filouš 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Ve funkci: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Karafiátová 142, Ústí nad Labem 403 21
Jméno: Ing. Martin Jouza 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Česká republika
Chuděrov 122, 400 11 okres Ústí nad Labem
Jméno: Ing. Luboš Knechtl 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Ondříčkova 1962/6, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Jan Dorant 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Na Stráni 614/3, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: MUDr. Vlastimil Kousal 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Šumavská 2963/37, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Karel Novák 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: V Osadě 489/15, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Jiří Longin 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Střížovická 742/28, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Miloslav Zaur 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Novoveská 360/12, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: RNDr. Jan Horák 24.12.2003 - 12.8.2005
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Ve funkci: od 27.2.2003 do 16.2.2005
Adresa: J. A. Komenského 521/30, Most 434 01
Jméno: Mgr. Josef Štolba 24.12.2003 - 12.8.2005
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Ve funkci: od 27.2.2003 do 16.2.2005
Adresa: Slavíčkova 797 , 400 01 Ústí nad Labem Česká republika
Jméno: PaedDr. Gustav Krov 24.12.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 3.10.2002 do 16.2.2005
Adresa: Na Výšině 493, Ústí nad Labem 403 31
Jméno: Ing. František Šimek 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Ve funkci: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: 349, Tisá 403 36
Jméno: Ing. Jiří Longin 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Ve funkci: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Střížovická 742/28, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: PaedDr. Gustav Krov 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Ve funkci: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Na Výšině 493, Ústí nad Labem 403 31
Jméno: Ing. Jan Vojtek 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Na Spálence 285/8, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Karel Novák 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: V Osadě 489/15, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Martin Jouza 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: 122, Chuderov 400 02
Jméno: Ing. Radko Vrbík 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Chlumecká 341, Chlumec 403 39
Jméno: Ing. Miloslav Zaur 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.1.2006
Adresa: Novoveská 360/12, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: Mgr. Josef Štolba 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Slavíčkova 787/11, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Ing. Václav Fridrich 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Hoření 2388/8, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: Ing. Luboš Knechtl 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen představenstva
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Ondříčkova 1962/6, Ústí nad Labem 400 11
Jméno: PaedDr. Gustav Krov 28.7.2008 - 30.12.2011
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 17.4.2008 do 11.11.2011
Ve funkci: od 17.4.2008 do 11.11.2011
Adresa: Bezručova 467/25, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Zdeněk Lohniský 28.7.2008 - 4.5.2014
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 17.4.2008
Ve funkci: od 17.4.2008
Adresa: Seifertova 399, Ústí nad Labem 403 31
Jméno: Mgr. Jiří Kalach 28.7.2008 - 28.4.2015
Funkce: Místopředseda představenstva
Trvání členství: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Ve funkci: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Adresa: V Zahrádkách 776/10, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Zdeněk Lohniský 4.5.2014 - 28.4.2015
Funkce: Předseda představenstva
Trvání členství: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Ve funkci: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Adresa: Seifertova 399, Ústí nad Labem 403 31

Dozorčí rada dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Jméno: Jan Kraus 28.4.2015
Funkce: Předseda dozorčí rady
Trvání členství: od 19.6.2014
Ve funkci: od 16.9.2014
Adresa: Novoveská 1623/26, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: Ing. Vlasta Vagnerová 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 19.6.2014
Adresa: Skřivánčí 142, Chlumec 403 39
Jméno: Ing. Jiří Kadraba 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 19.6.2014
Adresa: Neštěmická 725/25, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Jiří Renner 26.1.2000 - 13.11.2001
Funkce: Předseda dozorčí rady
Ve funkci: do 5.1.2001
Adresa: 124, Velké Březno 400 02
Jméno: Radek Vonka 26.1.2000 - 13.11.2001
Funkce: Místopředseda dozorčí rady
Ve funkci: do 5.1.2001
Adresa: Klíšská 627/80, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Bohumil Korda 26.1.2000 - 13.11.2001
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: do 21.5.2001
Adresa: Bukovská 15, Ústí nad Labem 403 40
Jméno: Jiří Renner 13.11.2001 - 12.4.2003
Funkce: Místopředseda dozorčí rady
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Ve funkci: od 5.1.2001 do 28.2.2002
Adresa: 124, Velké Březno 400 02
Jméno: Radek Vonka 13.11.2001 - 12.4.2003
Funkce: Předseda dozorčí rady
Trvání členství: od 26.5.1999 do 28.2.2002
Ve funkci: od 5.1.2001 do 28.2.2002
Adresa: Klíšská 627/80, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Patrik Oulický 13.11.2001 - 12.4.2003
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 23.5.2001 do 28.2.2002
Adresa: Velká Hradební 231 , 400 01 Ústí nad Labem Česká republika
Jméno: Radek Vonka 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Předseda dozorčí rady
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Ve funkci: od 4.3.2002 do 16.2.2005
Adresa: Masarykova 824/199, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Jiří Renner 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Místopředseda dozorčí rady
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Ve funkci: od 4.3.2002 do 16.2.2005
Adresa: 124, Velké Březno 400 02
Jméno: Patrik Oulický 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Velká Hradební 231 , 400 01 Ústí nad Labem Česká republika
Jméno: Petr Ryšavý 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Žežická 670/31, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Ing. arch. Zdeněk Havlík 12.4.2003 - 12.8.2005
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 28.2.2002 do 16.2.2005
Adresa: Brožíkova 140/8, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Radek Vonka 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Předseda dozorčí rady
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Ve funkci: od 14.4.2005 do 17.4.2008
Adresa: Masarykova 824/199, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Patrik Oulický 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Velká Hradební 231/17, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Štěpánka Kovaříková 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.2.2005 do 20.12.2006
Adresa: Picassova 544, Ústí nad Labem 403 31
Jméno: Jiří Renner 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: 24, Velké Březno 400 02
Jméno: Petr Ryšavý 12.8.2005 - 28.7.2008
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.2.2005 do 17.4.2008
Adresa: Žežická 670/31, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Ing. Jan Vojtek 28.7.2008 - 3.1.2014
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008
Adresa: Na Spálence 285/8, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Jan Kraus 28.7.2008 - 12.1.2014
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008
Adresa: Novoveská 1623/26, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: Ing. Vlasta Vagnerová 28.7.2008 - 19.1.2014
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008
Adresa: Skřivánčí 142, Chlumec 403 39
Jméno: Ing. Jiří Kadraba 28.7.2008 - 7.3.2014
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008
Adresa: Neštěmická 725/25, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Jiří Renner 28.7.2008 - 28.4.2015
Funkce: Předseda dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Ve funkci: od 12.6.2008 do 3.5.2011
Adresa: 24, Velké Březno 400 02
Jméno: Ing. Jan Vojtek 3.1.2014 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Adresa: Na Spálence 285/8, Ústí nad Labem 400 01
Jméno: Jan Kraus 12.1.2014 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Adresa: Novoveská 1623/26, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: Ing. Vlasta Vagnerová 19.1.2014 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Adresa: Skřivánčí 142, Chlumec 403 39
Jméno: Ing. Jiří Kadraba 7.3.2014 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 17.4.2008 do 3.5.2011
Adresa: Neštěmická 725/25, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Jiří Renner 28.4.2015 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 3.5.2011 do 3.5.2014
Adresa: 124, Velké Březno 400 02
Jméno: Jan Kraus 28.4.2015 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 3.5.2011 do 3.5.2014
Adresa: Novoveská 1623/26, Ústí nad Labem 400 03
Jméno: Ing. Jiří Kadraba 28.4.2015 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 3.5.2011 do 3.5.2014
Adresa: Neštěmická 725/25, Ústí nad Labem 400 07
Jméno: Ing. Vlasta Vagnerová 28.4.2015 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 3.5.2011 do 3.5.2014
Adresa: Skřivánčí 142, Chlumec 403 39
Jméno: Ing. Jan Vojtek 28.4.2015 - 28.4.2015
Funkce: Člen dozorčí rady
Trvání členství: od 3.5.2011 do 3.5.2014
Adresa: Na Spálence 285/8, Ústí nad Labem 400 01

Statutární orgán dle Živnostenského rejstříku

Člen statutárního orgánu: Zdeněk Lohniský
Člen statutárního orgánu: Mgr. Jiří Kalach

Sbírka Listin Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem IČO: 48289205

Spisová značka Typ listiny Soud Vznik listiny Doručena na soud Založena do složky Počet stran
A 4108/SL 44 účetní závěrka [2014] Krajský soud v Ústí nad Labem 13.3.2015 18.9.2015 21.9.2015 5
A 4108/SL 42 rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.shrom. Krajský soud v Ústí nad Labem 19.6.2014 6.3.2015 4.5.2015 9
A 4108/SL 41 rozhod. o statut. orgánu zápis ze sch.shrom. Krajský soud v Ústí nad Labem 3.5.2015 6.3.2015 4.5.2015 8
A 4108/SL 38 účetní závěrka 2010 Krajský soud v Ústí nad Labem 1.3.2011 25.10.2012 29.10.2012 13
A 4108/SL 37 účetní závěrka 2011 Krajský soud v Ústí nad Labem 12.4.2012 25.10.2012 29.10.2012 13
A 4108/SL 36 účetní závěrka 2009 Krajský soud v Ústí nad Labem 13.3.2010 25.10.2012 29.10.2012 13
A 4108/SL 35 účetní závěrka 2008 Krajský soud v Ústí nad Labem 20.2.2009 25.10.2012 29.10.2012 13
A 4108/SL 34 účetní závěrka 2007 Krajský soud v Ústí nad Labem 6.3.2008 25.10.2012 29.10.2012 14
A 4108/SL 33 podpisové vzory - členů představ.3x Krajský soud v Ústí nad Labem 7.7.2008 11.8.2008 3
A 4108/SL 32 podpisové vzory - členů DR 5x Krajský soud v Ústí nad Labem 3.7.2008 11.8.2008 5
A 4108/SL 31 rozhod. o statut. orgánu - zápis z DR Krajský soud v Ústí nad Labem 12.6.2008 11.8.2008 4
A 4108/SL 30 stanovy společnosti Krajský soud v Ústí nad Labem 17.4.2008 11.8.2008 9
A 4108/SL 29 zakladatelské dokumenty Krajský soud v Ústí nad Labem 17.4.2008 11.8.2008 5
A 4108/SL 28 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze shromáždění Krajský soud v Ústí nad Labem 17.4.2008 11.8.2008 12
A 4108/SL 27 účetní závěrka rok 2006 Krajský soud v Ústí nad Labem 23.3.2007 29.5.2007 14
A 4108/SL 26 účetní závěrka k 31.12.2005 Krajský soud v Ústí nad Labem 28.3.2006 29.5.2006 8
A 4108/SL 25 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze zasedání DR Krajský soud v Ústí nad Labem 14.4.2005 19.9.2005 3
A 4108/SL 24 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze shromáždění delegát Krajský soud v Ústí nad Labem 16.2.2005 19.9.2005 10
A 4108/SL 23 účetní závěrka k 31.12.2004 Krajský soud v Ústí nad Labem 22.2.2005 11.4.2005 10
A 4108/SL 22 účetní závěrka k 31.12.2003 Krajský soud v Ústí nad Labem 23.3.2004 16.4.2004 9
A 4108/SL 21 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze zasedání předst. Krajský soud v Ústí nad Labem 27.2.2003 9.2.2004 5
A 4108/SL 20 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze zasedání předst. Krajský soud v Ústí nad Labem 3.10.2002 9.2.2004 3
A 4108/SL 19 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze zasedání předst. Krajský soud v Ústí nad Labem 12.9.2002 9.2.2004 5
A 4108/SL 18 rozhod. o statut. orgánu - zápis z jednání DR Krajský soud v Ústí nad Labem 4.3.2002 3.9.2003 1
A 4108/SL 17 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze shrom. členů Krajský soud v Ústí nad Labem 28.2.2002 3.9.2003 4
A 4108/SL 16 rozhod. o statut. orgánu - zápis z představenstva Krajský soud v Ústí nad Labem 28.2.2002 3.9.2003 1
A 4108/SL 15 účetní závěrka k 31.12.2001 Krajský soud v Ústí nad Labem 27.3.2003 10
A 4108/SL 9 rozhod. o statut. orgánu - zápis z jednání DR Krajský soud v Ústí nad Labem 5.1.2001 4.1.2002 1
A 4108/SL 8 rozhod. o statut. orgánu - odstoupení z f. předs. DR Krajský soud v Ústí nad Labem 5.1.2001 4.1.2002 1
A 4108/SL 14 rozhod. o statut. orgánu - zápis z mimoř. zasedání př. Krajský soud v Ústí nad Labem 13.6.2001 4.1.2002 1
A 4108/SL 13 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze shromáždění členů Krajský soud v Ústí nad Labem 23.5.2001 4.1.2002 2
A 4108/SL 12 rozhod. o statut. orgánu - zápis ze zased. předst. Krajský soud v Ústí nad Labem 22.5.2001 4.1.2002 1
A 4108/SL 11 rozhod. o statut. orgánu - odstoupení z f. předs. předs Krajský soud v Ústí nad Labem 22.5.2001 4.1.2002 1
A 4108/SL 7 ostatní - zápis z představenstva Krajský soud v Ústí nad Labem 13.12.2000 18.5.2001 1
A 4108/SL 6 ostatní - zápis z představenstva Krajský soud v Ústí nad Labem 28.11.2000 18.5.2001 1
A 4108/SL 5 ostatní -odstou.z fce RNDr.Kysilka,CSc Krajský soud v Ústí nad Labem 28.11.2000 18.5.2001 1
A 4108/SL 4 ostatní - zápis z představenstva Krajský soud v Ústí nad Labem 11.4.2000 18.5.2001 1
A 4108/SL 3 ostatní - odstoupení z fce Ing.Šlapal Krajský soud v Ústí nad Labem 13.4.2000 18.5.2001 1
A 4108/SL 2 ostatní - jednací řád Krajský soud v Ústí nad Labem 26.5.1999 11.4.2000 6

Mohlo by vás zajímat

Hodnocení Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu gdpr@mf.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.

tracking image
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.