NUMERIX CZ, s.r.o. Kladno IČO: 49551787

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu NUMERIX CZ, s.r.o., která sídlí v obci Kladno a bylo jí přiděleno IČO 49551787.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem HOTFITV spol. s r.o. se sídlem v obci Kladno byla založena v roce 1993. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 3 osob. Společnost podniká v oboru Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o NUMERIX CZ, s.r.o. IČO: 49551787

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Městský soud v Praze 15. 11. 1993
Spisová značka: C 24441
IČO: 49551787
Obchodní firma: NUMERIX CZ, s.r.o.
Právní forma: Společnost s ručením omezeným 15.11.1993
Datum vzniku: 15.11.1993
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. 1.12.2024

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 49551787
Obchodní firma: NUMERIX CZ, s.r.o.
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti: 15. 11. 1993
Celkový počet živností: 10
Aktivních živností: 2

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 49551787
Firma: NUMERIX CZ, s.r.o.
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Okres: Kladno
Základní územní jednotka: Kladno
Počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
Institucionální sektor: Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku: 15. 11. 1993

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu NUMERIX CZ, s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.