Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu NullPointers s.r.o., která sídlí v obci Praha a bylo jí přiděleno IČO 04192702.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem ARIFSUR s.r.o. se sídlem v obci Praha byla založena v roce 2015. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Jméno | Ing. Filip Urminský |
|---|---|
| Funkce | jednatel |
| Ve funkci | od 29.10.2015 |
| Adresa | Šafárikova 22 , 92001 Hlohovec |
| Jméno | Michal Kábrt |
|---|---|
| Funkce | jednatel |
| Ve funkci | od 5.8.2015 do 29.10.2015 |
| Adresa | 96, 55225 Rychnovek |
| Jméno | Michal Kábrt |
|---|---|
| Funkce | jednatel |
| Ve funkci | od 24.6.2015 do 5.8.2015 |
| Adresa | Hradecká 669, 55101 Jaroměř |
| Člen statutárního orgánu: | Ing. Filip Urminský |
|---|
Výpis dat pro firmu NullPointers s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.