Mykola Mryana Kyškovice IČO: 68963122

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Mykola Mryana, která sídlí v obci Kyškovice a bylo jí přiděleno IČO 68963122.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem Mykola Mryana se sídlem v obci Kyškovice byla založena v roce 1999. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o Mykola Mryana IČO: 68963122

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Ústí nad Labem 1. 4. 1999
Spisová značka: A 10566
IČO: 68963122
Obchodní firma: Mykola Mryana
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku 1.4.1999
Datum vzniku: 1.4.1999
Mykola Mryana - dat.nar. 29.11.1962 1.4.1999 - 11.6.2002

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 68963122
Obchodní firma: Mykola Mryana
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti: 16. 2. 1999
Celkový počet živností: 3
Aktivních živností: 1

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 68963122
Firma: Mykola Mryana
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres: Litoměřice
Základní územní jednotka: Kyškovice
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku: 16. 2. 1999

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Mykola Mryana obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.