Miroslav Slávik Brandýs nad Labem-Stará Boleslav IČO: 03472078

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Miroslav Slávik, která sídlí v obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a bylo jí přiděleno IČO 03472078.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Miroslav Slávik je Zahraniční fyzická osoba se sídlem v obci Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Podniká od roku 2014 Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Kontakty na Miroslav Slávik IČO: 03472078

Sídlo dle Živnostenského rejstříku

Sídlo: Pražská 66, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 25001

Sídlo dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Sídlo: Pražská 66, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 25001

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Miroslav Slávik obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.