Mgr. Zdeněk Koranda Lhůta IČO: 03492303

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Mgr. Zdeněk Koranda, která sídlí v obci Lhůta a bylo jí přiděleno IČO 03492303.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Mgr. Zdeněk Koranda je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Lhůta. Podniká od roku 2014 Společnost podniká v oboru Hostinská činnost , Masérské, rekondiční a regenerační služby , Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o Mgr. Zdeněk Koranda IČO: 03492303

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 03492303
Obchodní firma: Mgr. Zdeněk Koranda
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti: 15. 10. 2014
Celkový počet živností: 4
Aktivních živností: 4

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 03492303
Firma: Mgr. Zdeněk Koranda
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres: Plzeň-město
Základní územní jednotka: Lhůta
Počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
Institucionální sektor: Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku: 15. 10. 2014

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Mgr. Zdeněk Koranda obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.