Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Mgr. Marek Nesázal, která sídlí v obci Luhačovice a bylo jí přiděleno IČO 65322398.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Mgr. Marek Nesázal je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Luhačovice. Podniká od roku 1997 Společnost podniká v oboru Pekařství, cukrářství , Hostinská činnost , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| IČO: | 65322398 |
|---|---|
| Obchodní firma: | Mgr. Marek Nesázal |
| Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona |
| Vznik první živnosti: | 12. 6. 1997 |
| Celkový počet živností: | 7 |
| Aktivních živností: | 3 |
| IČO: | 65322398 |
|---|---|
| Firma: | Mgr. Marek Nesázal |
| Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona |
| Okres: | Zlín |
| Základní územní jednotka: | Luhačovice |
| Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
| Institucionální sektor: | Osoby samostatně výdělečně činné |
| Datum vzniku: | 12. 6. 1997 |
Výpis dat pro firmu Mgr. Marek Nesázal obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.