MEVAX, s.r.o. v likvidaci Brno IČO: 60716614

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu MEVAX, s.r.o. v likvidaci, která sídlí v obci Brno a bylo jí přiděleno IČO 60716614.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem MEVAX, s.r.o. se sídlem v obci Brno byla založena v roce 1994. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o MEVAX, s.r.o. v likvidaci IČO: 60716614

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Brně 29. 9. 1994
Spisová značka: C 16116
IČO: 60716614
Obchodní firma: MEVAX, s.r.o. v likvidaci
Právní forma: Společnost s ručením omezeným 29.9.1994
Datum vzniku: 29.9.1994
Usnesením Krajského soudu v Brně č.j. 18 Cm 29/2012 - 13 ze dne 12.12.2012, které nabylo právní moci dne12.1.2013, byla obchodní společnost MEVAX, s.r.o. zrušena s likvidací a jmenován likvidátor. 12.1.2013

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 60716614
Obchodní firma: MEVAX, s.r.o. v likvidaci
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti: 29. 9. 1994
Celkový počet živností: 2
Aktivních živností: 1

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 60716614
Firma: MEVAX, s.r.o. v likvidaci
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Okres: Brno-město
Základní územní jednotka: Brno-Slatina
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku: 29. 9. 1994

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu MEVAX, s.r.o. v likvidaci obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.