Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Lukáš Spáčil, která sídlí v obci Jezeřany-Maršovice a bylo jí přiděleno IČO 04269845.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Lukáš Spáčil je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Jezeřany-Maršovice. Podniká od roku 2015 Společnost podniká v oboru Vodoinstalatérství, topenářství , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Sídlo: | Věšínova 190/10, Praha 10000 |
|---|
| Sídlo: | 163, Jezeřany-Maršovice 67175 |
|---|
Výpis dat pro firmu Lukáš Spáčil obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.