Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Lukáš Směja, která sídlí v obci a bylo jí přiděleno IČO 29506492.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Lukáš Směja je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona . Podniká od roku 2026 Společnost podniká v oboru Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení .| IČO: | 29506492 |
|---|---|
| Obchodní firma: | Lukáš Směja |
| Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona |
| Vznik první živnosti: | 29. 4. 2026 |
| Celkový počet živností: | 1 |
| Aktivních živností: | 1 |
| IČO: | 29506492 |
|---|---|
| Firma: | Lukáš Směja |
| Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona |
| Okres: | Extra-Regio |
| Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
| Datum vzniku: | 29. 4. 2026 |
Výpis dat pro firmu Lukáš Směja obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.