Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Lizard Software s.r.o., která sídlí v obci Nový Bor a bylo jí přiděleno IČO 28745469.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem Lizard Software s.r.o. se sídlem v obci Nový Bor byla založena v roce 2011. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Platnost údajů od - do | |
|---|---|
| výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona | 13.7.2011 |
| Obory činnosti |
|
|---|---|
| Druh živnosti | živnost volná |
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 13. 7. 2011 |
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| Výroba elektronických součástek a desek |
| Výroba měřicích, zkušebních a navigačních přístrojů; výroba časoměrných přístrojů |
| Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
| Nespecializovaný velkoobchod |
| Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
| Ostatní informační činnosti j. n. |
| Inženýrské činnosti a související technické poradenství |
| Technické zkoušky a analýzy |
| Reklamní činnosti |
| Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
| Ostatní vzdělávání |
Výpis dat pro firmu Lizard Software s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.