Libuše Vinklerová Hroznová Lhota IČO: 49945661

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Libuše Vinklerová, která sídlí v obci Hroznová Lhota a bylo jí přiděleno IČO 49945661.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Libuše Vinklerová je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Hroznová Lhota. Podniká od roku 1994 Společnost podniká v oboru Holičství, kadeřnictví , Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin , Hostinská činnost , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Obory činností Libuše Vinklerová IČO: 49945661

Živnosti dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Holičství, kadeřnictví

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 3. 10. 2014

Živnost č. 2 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Druh živnosti živnost koncesovaná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 3. 1. 2014

Živnost č. 3 Hostinská činnost

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 28. 7. 2004

Živnost č. 4 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti
  • Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti živnost volná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 23. 9. 1994

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Libuše Vinklerová obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.