Leoš Pavlůsek Doubravy IČO: 65360435

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Leoš Pavlůsek, která sídlí v obci Doubravy a bylo jí přiděleno IČO 65360435.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Leoš Pavlůsek je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Doubravy. Podniká od roku 1996 Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Kontakty na Leoš Pavlůsek IČO: 65360435

Sídlo dle Živnostenského rejstříku

Sídlo: 181, Doubravy 76345

Sídlo dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Sídlo: 181, Doubravy 76345

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Leoš Pavlůsek obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.