Lenka Bestová Milovice IČO: 70166668

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Lenka Bestová, která sídlí v obci Milovice a bylo jí přiděleno IČO 70166668.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Lenka Bestová je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Milovice. Podniká od roku 2000 Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Obory činností Lenka Bestová IČO: 70166668

Živnosti dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti
  • Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
  • Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
  • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Druh živnosti živnost volná
Stav přerušená
Vznik oprávnění 13. 9. 2000
Přerušeno od 4. 6. 2018

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků
Ostatní zpracovatelský průmysl
Činnosti v oblasti informačních technologií

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Lenka Bestová obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.