Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu KONVA stavby, s.r.o., která sídlí v obci Chotusice a bylo jí přiděleno IČO 06675646.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem KONVA stavby, s.r.o. se sídlem v obci Chotusice byla založena v roce 2017. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Provádění staveb, jejich změn a odstraňování , Projektová činnost ve výstavbě .| Jméno | Bc. Filip Janata |
|---|---|
| Funkce | jednatel |
| Ve funkci | od 21.12.2017 |
| Adresa | Květinová 1688, 28601 Čáslav |
| Člen statutárního orgánu: | Bc. Filip Janata |
|---|
Výpis dat pro firmu KONVA stavby, s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.