KAVOJ kovovýroba s.r.o. Praha 6 IČO: 29145686

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu KAVOJ kovovýroba s.r.o., která sídlí v obci Praha 6 a bylo jí přiděleno IČO 29145686.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem KAVOJ kovovýroba s.r.o. se sídlem v obci Praha 6 byla založena v roce 2012. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel , Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení , Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Obráběčství .

Obory činností KAVOJ kovovýroba s.r.o. IČO: 29145686

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
obráběčství 4.2.2013
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 17.1.2013
pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor 20.12.2012 - 17.1.2013

Živnosti dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 14. 9. 2022

Živnost č. 2 Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 14. 9. 2022

Živnost č. 3 Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 7. 9. 2022

Živnost č. 4 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti
  • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
  • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
  • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
  • Výroba strojů a zařízení
  • Velkoobchod a maloobchod
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Výroba plastových a pryžových výrobků
  • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
  • Projektování elektrických zařízení
Druh živnosti živnost volná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 20. 12. 2012

Živnost č. 5 Obráběčství

Druh živnosti živnost řemeslná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 20. 12. 2012

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba pryžových a plastových výrobků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Obrábění
Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Nespecializovaný velkoobchod

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu KAVOJ kovovýroba s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.