Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Kateřina Flutková, která sídlí v obci České Budějovice a bylo jí přiděleno IČO 05075947.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP). Pokud firma Kateřina Flutková má i datovou schránku, pak zde naleznete i údaje o její datové schránce.
Kateřina Flutková je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku se sídlem v obci České Budějovice. Podniká od roku 2016 v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .
IČO: | 05075947 |
---|---|
Obchodní firma: | Kateřina Flutková |
Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku |
Evidující úřad: | Magistrát města Českých Budějovic |
Vznik první živnosti: | 11.5.2016 |
Celkový počet živností: | 1 |
Aktivních živností: | 1 |
IČO: | 05075947 |
---|---|
Firma: | Kateřina Flutková |
Právní forma: | Podnikající fyzická osoba tuzemská |
Okres: | České Budějovice |
Základní územní jednotka: | České Budějovice |
Počet zaměstnanců: | Bez zaměstnanců |
Institucionální sektor: | Osoby samostatně výdělečně činné |
Datum vzniku: | 11.5.2016 |
Sídlo: | Pražská tř. 1499/15, České Budějovice 370 04 |
---|
Obory činnosti: |
|
---|---|
Druh živnosti: | Ohlašovací volná |
Stav: | Přerušená |
Vznik oprávnění: | 11.5.2016 |
Přerušení oprávnění: | 1.3.2017 |
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
Člen statutárního orgánu: | Kateřina Flutková |
---|
Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát
Výpis dat pro firmu Kateřina Flutková obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu feedback@finance.cz.
Data jsme získali z těchto zdrojů:
Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.