Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu JM STABAZ s.r.o. v likvidaci, která sídlí v obci Plzeň a bylo jí přiděleno IČO 28013697.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem JM STABAZ s.r.o. se sídlem v obci Plzeň byla založena v roce 2008.| Soud: | Krajský soud v Plzni | 2. 4. 2008 |
|---|---|---|
| Spisová značka: | C 21432 | |
| IČO: | 28013697 | |
| Obchodní firma: | JM STABAZ s.r.o. | |
| Právní forma: | Společnost s ručením omezeným | 2.4.2008 |
| Datum vzniku: | 2.4.2008 | |
| Rozhodnutím jediného společníka ve formě notářského zápisu NZ 52/2013 byla společnost zrušena ke dni 1. srpna 2013 a tímto dnem vstoupila do likvidace. | 30.12.2013 | |
| IČO: | 28013697 |
|---|---|
| Firma: | JM STABAZ s.r.o. v likvidaci |
| Právní forma: | Společnost s ručením omezeným |
| Okres: | Plzeň-město |
| Základní územní jednotka: | Plzeň 3 |
| Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
| Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
| Datum vzniku: | 2. 4. 2008 |
Výpis dat pro firmu JM STABAZ s.r.o. v likvidaci obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.