Jiří Šalanda Budíškovice IČO: 02996014

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Jiří Šalanda, která sídlí v obci Budíškovice a bylo jí přiděleno IČO 02996014.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Jiří Šalanda je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Budíškovice. Podniká od roku 2014 Společnost podniká v oboru Opravy silničních vozidel .

Základní údaje o Jiří Šalanda IČO: 02996014

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 02996014
Obchodní firma: Jiří Šalanda
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti: 14. 5. 2014
Celkový počet živností: 1
Aktivních živností: 1

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 02996014
Firma: Jiří Šalanda
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres: Jindřichův Hradec
Základní územní jednotka: Budíškovice
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku: 14. 5. 2014

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Jiří Šalanda obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.