Jiří Kraus Střezimíř IČO: 69326908

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Jiří Kraus, která sídlí v obci Střezimíř a bylo jí přiděleno IČO 69326908.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Jiří Kraus je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Střezimíř. Podniká od roku 1999 Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o Jiří Kraus IČO: 69326908

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 69326908
Obchodní firma: Jiří Kraus
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti: 2. 6. 1999
Celkový počet živností: 2
Aktivních živností: 1

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 69326908
Firma: Jiří Kraus
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres: Benešov
Základní územní jednotka: Střezimíř
Počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
Institucionální sektor: Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku: 2. 6. 1999

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Jiří Kraus obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.