Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Jan Včelák, která sídlí v obci Lysá nad Labem a bylo jí přiděleno IČO 07314451.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Jan Včelák je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Lysá nad Labem. Podniká od roku 2018 Společnost podniká v oboru Montáž, opravy a zkoušky elektrických zařízení , Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení .| Druh živnosti | živnost řemeslná |
|---|---|
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 10. 3. 2021 |
| Druh živnosti | živnost koncesovaná |
|---|---|
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 16. 7. 2019 |
| Obory činnosti |
|
|---|---|
| Druh živnosti | živnost volná |
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 24. 7. 2018 |
| Druh živnosti | živnost řemeslná |
|---|---|
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 24. 7. 2018 |
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost |
| Výroba strojů a zařízení j. n. |
| Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení |
| Instalace průmyslových strojů a zařízení |
| Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách |
| Ubytování |
| Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
| Činnosti související s provozem bezpečnostních systémů |
| Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
| Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel |
Výpis dat pro firmu Jan Včelák obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.