Jan Kohout Kladno IČO: 71032967

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Jan Kohout, která sídlí v obci Kladno a bylo jí přiděleno IČO 71032967.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Jan Kohout je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Kladno. Podniká od roku 2003 Společnost podniká v oboru Realitní zprostředkování .

Obory činností Jan Kohout IČO: 71032967

Živnosti dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Realitní zprostředkování

Druh živnosti živnost vázaná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 24. 2. 2021

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Jan Kohout obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.