Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Jakub Jeřábek, která sídlí v obci Dvůr Králové nad Labem a bylo jí přiděleno IČO 08995966.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Jakub Jeřábek je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Dvůr Králové nad Labem. Podniká od roku 2020 Společnost podniká v oboru Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel , Montáž a opravy plynových zařízení a plnění nádob plyny , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Kominictví .| Druh živnosti | živnost řemeslná |
|---|---|
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 3. 7. 2024 |
| Druh živnosti | živnost řemeslná |
|---|---|
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 28. 2. 2020 |
| Obory činnosti |
|
|---|---|
| Druh živnosti | živnost volná |
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 28. 2. 2020 |
| Druh živnosti | živnost řemeslná |
|---|---|
| Stav | aktivní |
| Vznik oprávnění | 27. 2. 2020 |
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| Chov zvířat pro zájmový chov |
| Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení |
| Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění |
| Opravy a instalace strojů a zařízení |
| Příprava staveniště |
| Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce |
| Specializované čištění a úklid budov a průmyslových zařízení |
| Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel |
Výpis dat pro firmu Jakub Jeřábek obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.