IVO HANUSEK Kout na Šumavě IČO: 72268824

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu IVO HANUSEK, která sídlí v obci Kout na Šumavě a bylo jí přiděleno IČO 72268824.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

IVO HANUSEK je Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem v obci Kout na Šumavě. Podniká od roku 2001 Společnost podniká v oboru Malířství a natěračství , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o IVO HANUSEK IČO: 72268824

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 72268824
Obchodní firma: IVO HANUSEK
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti: 7. 11. 2001
Celkový počet živností: 8
Aktivních živností: 2

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 72268824
Firma: IVO HANUSEK
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres: Domažlice
Základní územní jednotka: Kout na Šumavě
Počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
Institucionální sektor: Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku: 7. 11. 2001

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu IVO HANUSEK obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.