Ing. Lubomír Fiedler Brno IČO: 10549935

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Ing. Lubomír Fiedler, která sídlí v obci Brno a bylo jí přiděleno IČO 10549935.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem FIEDLER se sídlem v obci Brno byla založena v roce 1990. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o Ing. Lubomír Fiedler IČO: 10549935

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Brně 21. 11. 1990
Spisová značka: A 874
IČO: 10549935
Obchodní firma: Ing. Lubomír Fiedler
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku 21.11.1990
Datum vzniku: 21.11.1990

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 10549935
Obchodní firma: Ing. Lubomír Fiedler
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti: 4. 5. 1990
Celkový počet živností: 7
Aktivních živností: 2

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 10549935
Firma: Ing. Lubomír Fiedler
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres: Brno-město
Základní územní jednotka: Brno-Vinohrady
Počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
Institucionální sektor: Zaměstnavatelé
Datum vzniku: 4. 5. 1990

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Ing. Lubomír Fiedler obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.