HDP reality a.s. Petrovice u Karviné IČO: 27811999

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu HDP reality a.s., která sídlí v obci Petrovice u Karviné a bylo jí přiděleno IČO 27811999.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem S. L. Reality Czech a.s. se sídlem v obci Petrovice u Karviné byla založena v roce 2007. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 2 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Obory činností HDP reality a.s. IČO: 27811999

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby v oborech činností náležejících do živnosti volné: - ubytovací služby - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí 1.6.2023
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 20.4.2009 - 1.6.2023
realitní činnost 10.9.2007 - 20.4.2009

Živnosti dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti
  • Ubytovací služby
  • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti živnost volná
Stav aktivní
Vznik oprávnění 10. 9. 2007

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Ubytování
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu HDP reality a.s. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.