Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu FREE TIME CZ a.s., která sídlí v obci Praha 3 a bylo jí přiděleno IČO 26463920.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem FREE TIME CZ a.s. se sídlem v obci Praha 3 byla založena v roce 2001.| Soud: | Městský soud v Praze | 2. 7. 2001 |
|---|---|---|
| Spisová značka: | B 7265 | |
| IČO: | 26463920 | |
| Obchodní firma: | FREE TIME CZ a.s. | |
| Právní forma: | Akciová společnost | 2.7.2001 |
| Datum vzniku: | 2.7.2001 | |
| Jediný akcionář společnosti při výkonu působnosti valné hromady společnosti FREE TIME CZ a.s. rozhodl dne 11.4.2012 o zvýšení základního kapitálu, takto: a) Základní kapitál obchodní společnosti FREE TIME CZ a.s. se zvyšuje o částku 2,500.000,- Kč tj. z částky 2,000.000,- Kč na částku 4,500.000,- Kč upsáním nových akcií peněžitými vklady. Upisování nad tuto částku se nepřipouští. b) Důvodem zvýšení základního kapitálu společnosti je posílení kapitálových zdrojů společnosti, zvýšení bonity jejího postavení na trhu a tím i zajištění zvýšení ochrany věřitelů, posílení stability hospodářské a ekonomické situace společnosti. c) Zvýšení základního kapitálu bude provedeno upsáním 25 kusů nových kmenových akcií znějících na jméno o jmenovité hodnotě jedné akcie 100.000,- Kč, které budou všechny vydány v listinné podobě a nebudou registrovány. S každou akcií o jmenovité hodnotě 100.000,- Kč je spojen jeden hlas. d) Určuje, že akcie budou upsány s využitím přednostního práva jediným akcionářem společnosti. e) Místem pro upsání akcií je sídlo společnosti FREE TIME CZ a.s., se sídlem Praha 3, Táboritská 1000/23, PSČ 130 87, vždy v každý pracovní den lhůty pro upisování akcií od 8,00 hodin do 16,00 hodin. Lhůta pro upisování akcií se určuje tak, že jediný akcionář je povinen upsat akcie ve lhůtě do osmi týdnů ode dne nabytí právní moci usnesení, kterým bude toto rozhodnutí o zvýšení základního kapitálu zapsáno do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze. Upisovateli bude oznámen počátek běhu této lhůty představenstvem společnosti osobně nebo doporučeným dopisem zaslaným na adresu upisovatele. Akcie budou upsány způsobem uvedeným v § 204 odst. 5 obchodního zákoníku, tedy smlouvou o upsání akcií, která musí mít písemnou formu, podpisy smluvních stran musí být úředně ověřeny a musí obsahovat alespoň náležitosti uvedené v § 205 odst. 3 obchodního zákoníku. K upsání akcií je povinna společnost poskytnout lhůtu patnáct dnů od doručení návrhu na uzavření smlouvy o upsání akcií. f) Emisní kurs upisovaných akcií je roven jejich jmenovité hodnotě, bez emisního ážia tzn., že emisní kurs jedné nově upisované akcie o jmenovité hodnotě 100.000,- Kč činí 100.000,- Kč. Emisní kurs nově upisovaných akcií bude splacen peněžitým vkladem. Zvýšení základního kapitálu peněžitými vklady je možné, neboť základní kapitál je v plné výši splacen. g) Upisovatel je povinen splatit 30 % emisního kursu upsaných akcií ve lhůtě do 30 dnů ode dne úpisu akcií, na zvláštní účet společnosti u banky, zřízený pro účely zvýšení základního kapitálu, číslo účtu 4200303813/6800, vedený u Volksbank CZ, a.s., zbývající část emisního kurzu je povinen splatit do jednoho roku ode dne zápisu zvýšení základního kapitálu do obchodního rejstříku. | 18.4.2012 - 18.10.2012 | |
| IČO: | 26463920 |
|---|---|
| Firma: | FREE TIME CZ a.s. |
| Právní forma: | Akciová společnost |
| Okres: | Praha |
| Základní územní jednotka: | Praha 3 |
| Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
| Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
| Datum vzniku: | 2. 7. 2001 |
Výpis dat pro firmu FREE TIME CZ a.s. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.