Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu František Dolutovský, která sídlí v obci Ledenice a bylo jí přiděleno IČO 26051354.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem František Dolutovský se sídlem v obci Ledenice byla založena v roce 2002. Firma již ukončila svou činnost. V jejím vedení se dosud vystřídalo 1 osob. Společnost podniká v oboru Opravy silničních vozidel .| Soud: | Krajský soud v Českých Budějovicích | 11. 10. 2002 |
|---|---|---|
| Spisová značka: | A 7210 | |
| IČO: | 26051354 | |
| Obchodní firma: | František Dolutovský | |
| Právní forma: | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku | 11.10.2002 |
| Datum vzniku: | 11.10.2002 | |
| Právo státu, kterým se zahraniční osoba řídí: Právní řád Slovenské republiky | 11.10.2002 | |
| IČO: | 26051354 |
|---|---|
| Obchodní firma: | František Dolutovský |
| Právní forma: | Zahraniční fyzická osoba |
| Vznik první živnosti: | 11. 10. 2002 |
| Celkový počet živností: | 1 |
| Aktivních živností: | 1 |
| IČO: | 26051354 |
|---|---|
| Firma: | František Dolutovský |
| Právní forma: | Zahraniční fyzická osoba |
| Okres: | České Budějovice |
| Základní územní jednotka: | Ledenice |
| Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
| Institucionální sektor: | Osoby samostatně výdělečně činné |
| Datum vzniku: | 11. 10. 2002 |
Výpis dat pro firmu František Dolutovský obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.