COOP Beskydy, spotřební družstvo Český Těšín IČO: 00032387

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu COOP Beskydy, spotřební družstvo, která sídlí v obci Český Těšín a bylo jí přiděleno IČO 00032387.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP). Pokud firma COOP Beskydy, spotřební družstvo má i datovou schránku, pak zde naleznete i údaje o její datové schránce.

Firma s názvem COOP Beskydy, spotřební družstvo se sídlem v obci Český Těšín byla založena v roce 1957. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 82 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Vodoinstalatérství, topenářství , Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené a další.

Základní údaje o COOP Beskydy, spotřební družstvo IČO: 00032387

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Ostravě 5.2.1957
Spisová značka: DrXXIII 188
IČO: 00032387
Obchodní firma: COOP Beskydy, spotřební družstvo
Právní forma: Družstvo 5.2.1957
Stav subjektu: Aktivní
Datum zápisu: 5.2.1957
Na družstvo Jednota - Jedność, spotřební družstvo, se sídlem Český Těšín, Tovární 283/13, PSČ 737 01, IČ 000 32 387, přešlo v rámci fúze sloučením jmění zanikajícího družstva JEDNOTA, spotřební družstvo ve Frýdku-Místku, se sídlem Frýdek-Místek, tř. T.G.Masaryka 1101, PSČ 738 34, IČ 000 32 379. 1.1.2014
Nedělitelný fond podle par. 18/2 zák. 42/92 Sb.:62.937.000,-Kč. 21.6.1993 - 12.2.2014
Zřízení: Podnik jako družstvo lidové podle zák. č. 53/1954 Sb.byl ustaven a jeho stanovy schváleny usnesením ustavující valnéhromady, konané dne 11.11.1956. Podle usnesení konferencedelegátů družstva konané dne 6.10.1990 byly schváleny novéstanovy. 21.6.1993 - 19.10.1994
Z ř í z e n í :Družstvo je členem Českého svazu spotřebních družstev v Praze. 23.9.1978 - 19.10.1994
Ručení:Každý člen je povinen nestačí-li ke krytí případné ztráty fondydružstva, nebo neuhradí-li se ztráta z jiných zdrojů,přispět k její úhradě nejvýše svým členským podílem.O této povinnosti členů rozhodne konference delegátů. 22.8.1978 - 19.10.1994
Ručení:Každý člen družstva je povinen přispět na případnou ztrátupři zrušení družstva, a to nejvýše jedním členským podílema ještě další částkou, která se rovná nejvýše jednomučlenskému podílu, tutéž povinnost má člen při úhradě ztrátyvykázané v ročních účetních výkazech, nestačí-li ke krytíztráty fondy družstva, nebo neuhradí-li se ztráta z jinýchzdrojů, rozhodne o povinnosti členů k úhradě ztráty konferencedelegátů 26.6.1972 - 22.8.1978
Členský podíl: Členský podíl činí 100.-Kčs a je splatný dojednoho roku po přijetí za člena. 8.9.1958 - 19.10.1994
Ručení:Každý člen družstva je povinen přispět na případný schodekpři zrušení družstva kromě svého podílu ještě další částkourovnající se nejvýše členskému podílu, povinnoststejného rozsahu má i člen při úhradě ztráty vykázané v ročníchúčetních výkazech, nestačí-li k jejímu krytí fondy družstva arozhodne-li tak shromáždění delegátů. 14.5.1957 - 26.6.1972
Den vzniku: 5. února 1957 5.2.1957
Údaje o zřízení:Podnik jako družstvo lidové podle zák. č. 53/1954 Sb. bylustaven a jeho stanovy schváleny usnesením ustavující valnéhromady, konané dne 11.listopadu 1956. Jednota je členemkrajského svazu spotřebních družstev a řídí se ustanoveními jehostanov a rozhodnutími jeho orgánů. 5.2.1957 - 19.10.1994
Členský podíl: Členský podíl činí 40.-Kčs a je splatný dojednoho roku po přijetí za člena. 5.2.1957 - 8.9.1958
Ručení:Každý člen družstva je povinen přispět na případný schodekJednoty při zrušení družstva kromě svého podílu ještě dalšíčástkou, rovnající se nejvýše členskému podílu, povinnoststejného rozsahu má i člen při úhradě ztráty vykázané v ročnímúčetním výkaze, nestačí-li k jejímu krytí fondy družstva arozhodne-li tak valná hromada. 5.2.1957 - 14.5.1957

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 00032387
Obchodní firma: COOP Beskydy, spotřební družstvo
Právní forma: Družstvo
Evidující úřad: Městský úřad Český Těšín
Vznik první živnosti: 10.9.1992
Celkový počet živností: 25
Aktivních živností: 11

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 00032387
Firma: COOP Beskydy, spotřební družstvo
Právní forma: Družstvo
Okres: Karviná
Základní územní jednotka: Český Těšín
Počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní
Datum vzniku: 1.6.1985

Základní údaje datové schránky

IČO: 00032387
Jméno subjektu: COOP Beskydy, spotřební družstvo
Druh subjektu: pravnicke_osoby
Datová schránka: fjjtqi9

Základní údaje DPH

IČO: 00032387
DIČ: CZ00032387
Typ subjektu: Právnická osoba
Obchodní firma / název / jméno: COOP Beskydy, spotřební družstvo
Sídlo: Tovární 283/13 ČESKÝ TĚŠÍN 737 01 ČESKÝ TĚŠÍN 1
Zapsal Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj
Územní pracoviště v Karviné, Zakladatelská 974/20, KARVINÁ, tel.: 596 304 111
Bankovní účty určené ke zveřejnění:
Účet Datum zveřejnění
116791/0100 1.4.2013
251226880/0300 1.4.2013
1720081309/0800 1.4.2013
Typ registrace: Plátce
Registrace platná od: 1.1.1993

Kontakty na COOP Beskydy, spotřební družstvo IČO: 00032387

Sídlo dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Sídlo: Tovární 283 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Tovární 283/13, 737 01 Český Těšín
9.10.2014
Sídlo: Tovární 283 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Tovární 283/13, PSČ 73701
26.7.2011 - 9.10.2014
Sídlo: Tovární 13 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Tovární 13
28.12.1988 - 26.7.2011
Sídlo: Český Těšín Česká republika
Český Těšín
5.2.1957 - 28.12.1988

Sídlo dle Živnostenského rejstříku

Sídlo dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Sídlo: Tovární 283/13, Český Těšín 737 01

Sídlo dle datové schránky

Sídlo: Tovární 283/13, 73701 Český Těšín

Obory činností COOP Beskydy, spotřební družstvo IČO: 00032387

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 26.7.2011
vodoinstalatérství, topenářství 26.7.2011
výroba nebezpečných chemických látek a nebezpečných chemických přípravků a prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické 26.7.2011
provozování poštovních azahraničních poštovních služeb 3.7.2006 - 26.7.2011
nákup, skladování a prodej zdravotnických prostředků stanovených Ministerstvem zdravotnictví, které mohou být prodávány prodejci stanovených zdravotnických prostředků 17.7.2003 - 26.7.2011
výroba a prodej chemických látek a chemických přípravkůklasifikovaných jako hořlavé, zdraví škodlivé, žíravé, dráždivé,senzibilizující 3.8.2000 - 26.7.2011
výroba a prodej chemických látek a chemických přípravkůklasifikovaných jako oxidující, extrémně hořlavé, vysocehořlavé, vysoce toxické, toxické, karcinogenní, nebezpečné proživotní prostředí 3.8.2000 - 26.7.2011
zprostředkovatelská činnost 30.9.1997 - 26.7.2011
řeznictví a uzenářství 20.6.1995
výroba a prodej nenahraných nosičů zvukových nebo zvukověobrazových záznamů a prodej a půjčování nahraných zvukových azvukově obrazových záznamů 20.6.1995 - 26.7.2011
drogistická živnost 20.6.1995 - 26.7.2011
hostinská činnost 21.6.1993
pronájem nemovitostí 21.6.1993
silniční motorová doprava 21.6.1993
koupě zboží za účelem dalšího prodeje a prodej včetně zahraničněobchodní činnosti 21.6.1993 - 26.7.2011
pronájem obchodního zařízení 21.6.1993 - 26.7.2011
výroba potravin 21.6.1993 - 26.7.2011
vodoinstalatérství 21.6.1993 - 26.7.2011
sklenářství 21.6.1993 - 26.7.2011
příprava mládeže pro povolání ve středisku praktickéhovyučování, jehož je zřizovatelem 21.6.1993 - 26.7.2011
zámečnictví 21.6.1993 - 30.9.1997
pronájem motorových vozidel 21.6.1993 - 5.3.1997
truhlářství 21.6.1993 - 5.3.1997
automatizované zpracování dat 21.6.1993 - 5.3.1997
elektroinstalatérství 21.6.1993 - 20.6.1995
zabezpečování podnikového spoření pro pracovníky družstva 21.6.1993 - 20.6.1995
Zahraničně obchodní činnost v tomto rozsahu: 3.10.1991 - 21.6.1993
1. Dovoz věcí pro vlastní potřebu organizace a pro zabezpečeníjejí hospodářské činnosti, s výjimkou věcí uvedených v nařízenívlády ČSFR č. 256/1990 Sb. 3.10.1991 - 21.6.1993
2. Vývoz spotřebního zboží z majetku organizace a dovozspotřebních zboží pro obohacení vnitřního trhu s výjimkou věcíuvedených v nařízení vlády ČSFR č. 256/1990 Sb., kterým sestanoví vývozy a dovozy věcí a další činnosti, k jejichžprovádění se vyžaduje povolení k zahraničně obchodní činnosti. 3.10.1991 - 21.6.1993
Družstvo zabezpečuje zejména tyto úkoly: 11.10.1990 - 21.6.1993
a) provozuje obchodní činnost veškerým spotřebním zbožím, a tojak na úseku velkoobchodu, tak i maloobchodu 11.10.1990 - 21.6.1993
b) provozuje veřejné stravování a ubytovací služby v oblasticestovního a rekreačního ruchu 11.10.1990 - 21.6.1993
c) poskytuje obchodní, popřípadě i jiné služby ve smyslu obecnězávazných právních předpisů 11.10.1990 - 21.6.1993
d) provozuje potravinářskou, popřípadě jinou výrobu spojenou sesvou činností a zpracovává nakoupené výrobky a suroviny 11.10.1990 - 21.6.1993
e) vykupuje zemědělské produkty, suroviny, výrobky domácívýroby, lesní a volně rostoucí plody, houby, popřípadě i jinévěci ke zkvalitnění a obohacení trhu, pro doplění surovinovýchzdrojů pro konzervárny a potravinářskou výrobu 11.10.1990 - 21.6.1993
f) provádí práce a služby výpočetní techniky, činnostaranžérskou, za účelem rozvoje své materiálně technické základnyprovozuje výrobu stavební, investiční, údržbářskou aopravárenskou činnost a závodovou automobilovou dopravu 11.10.1990 - 21.6.1993
Družstvo může provádět:a) projekční činnost 11.10.1990 - 21.6.1993
S cílem plnit své poslání a celospolečnské cíle zabezpečujedružstvo v souladu s úkoly státního plánu a principysocialistické zákonnosti zejména tyto úkoly: 28.12.1988 - 11.10.1990
a) provozuje obchodní činnost veškerým spotřebním zbožím, a tojak na úseku velkoobchodu, tak i maloobchodu, prodává zbožíčlenům i ostatním občanům a organizacím 28.12.1988 - 11.10.1990
b) provozuje veřejné stravování a ubytovací služby v oblasticestovního a rekreačního ruchu 28.12.1988 - 11.10.1990
c) poskytuje obchodní, popřípadě i jiné služby obyvatelstvu iorganizacím ve smyslu zákona o vnitřním obchodě a ostatníchobecně závazných právních předpisů při dodržení zásadrentability v podmínkách samofinancování družstva 28.12.1988 - 11.10.1990
d) provozuje potravinářskou, popř. jinou výrobu spojenou se svoučinností a zpracovává nakoupené výrobky a suroviny 28.12.1988 - 11.10.1990
e) vykupuje zemědělské produkty, suroviny, výrobky domácívýroby, lesní a volně rostoucí plody, houby, popř. i jinépředměty ke zkvalitnění obohacení služeb obyvatelstvu, propro doplnění surovinových zdrojů pro konzervárny apotravinářskou výrobu 28.12.1988 - 11.10.1990
f) provádí práce a služby výpočetní techniky, činnostaranžérskou, za účelem rzvoje své materiálně technické základnyprovozuje stavební, údržbářskou a opravárenskou činnost azávodovou automobilovou dopravu, v rámci volné kapacity provádítyto práce a služby pro jiné organizace spotřebníhodružstevnictví, ve vyjímečných případech i pro jiné organizace,jakož i pro členy a ostatní občany 28.12.1988 - 11.10.1990
g) provádí projekční činnost 28.12.1988 - 11.10.1990
h) podle zákonem stanovených pravidel uskutečňuje zahraničněhospodářskou činnost na základě devizové rentability asamofinancování 28.12.1988 - 11.10.1990
Pokud je k některé z vykonávaných činností třeba zvláštníhopovolení (oprávnění), je družstvo povinno si je opatřit. 28.12.1988 - 11.10.1990
Aby družstvo plnilo své poslání k prospěchu svého členstva aspolečnosti, v souladu s hospodářským plánem, zejména: 22.8.1978 - 28.12.1988
a) provozuje obchodní činnost veškerým spotřebním zbožím, a točinnost velkoobchodní i maloobchodní, prodává zboží členům iostatním občanům a organizacím 22.8.1978 - 28.12.1988
b) provozuje restaurační činnost, která slouží potřebámobyvatelstva i cestovního ruchu 22.8.1978 - 28.12.1988
c) poskytuje různé služby obyvatelstvu, zejména služby ubytovací 22.8.1978 - 28.12.1988
d) provozuje výrobu a zpracovává nakoupené výrobky a suroviny 22.8.1978 - 28.12.1988
e) vykupuje zemědělské výrobky, suroviny a výrobky domáckévýroby z místních zdrojů, lesní a divoce rostoucí plody ahouby 22.8.1978 - 28.12.1988
f) za účelem rozvoje materiálně technické základny družstevprovozuje stavební, instalatérskou, údržbářskou a opravářskoučinnost a provádí závodovou a veřejnou nákladovou dopravuv souladu se zvláštním oprávněním vydaným pro KV ČSSDspolupracuje na projektové činnosti 22.8.1978 - 28.12.1988
g) vyvíjí politicko-výchovnou činnosti a jako složka Národnífronty pořádá akce k rozvoji kulturního života členů i ostatníchobčanů 22.8.1978 - 28.12.1988
Pokud je k některé z vykonávaných činností třeba zvláštnípovolení (oprávnění), je družstvo povinno si je opatřit.Družstvo koná veškerou svou činnost podle těchto stanov, podleprávních předpisů a podle směrnic Českého svazu spotřebníchdružstev 22.8.1978 - 28.12.1988
Aby družstvo plnilo své poslání k prospěchu svého členstva aspolečnosti, v souladu s hospodářským plánem zejména: 26.6.1972 - 22.8.1978
a) provozuje obchodní činnost veškerým spotřebním zbožím, a točinnost velkoobchodní i maloobchodní, prodává zboží členům iostatním občanům a organizacím 26.6.1972 - 22.8.1978
b) provozuje restaurační činnost, která slouží potřebámobyvatelstva i cestovního ruchu 26.6.1972 - 22.8.1978
c) poskytuje různé služby obyvatelstvu, zejména služby ubytovací 26.6.1972 - 22.8.1978
d) provozuje výrobu a zpracovává nakoupené výrobky a suroviny 26.6.1972 - 22.8.1978
e) vykupuje zemědělské výrobky, suroviny a výrobky domáckévýroby z místních zdrojů, lesní a divoce rostoucí plody ahouby 26.6.1972 - 22.8.1978
f) provozuje stavební a údržbářskou činnost za účelem rozvojemateriálně technické základny družstev a závodovou dopravuv souladu se zvláštním oprávněním provádí projektovou činnost 26.6.1972 - 22.8.1978
g) vyvíjí politickovýchovnou činnost a jako složka Národnífronty pořádá akce k rozvoji kulturního života členů iostatních občanů 26.6.1972 - 22.8.1978
a) provozuje veškerou obchodní činnost, a to velkoobchodní imaloobchodní, prodává zboží členům i ostatním občanům aorganizacím 19.1.1971 - 26.6.1972
b) provzuje restaurační zařízení, které slouží potřebámobyvatelstva i cestovního ruchu 19.1.1971 - 26.6.1972
c) poskytuje různé služby obyvatelstvu, zejména služby ubytovací 19.1.1971 - 26.6.1972
d) provozuje výrobu a zpacovává nakoupené výrobky a suroviny 19.1.1971 - 26.6.1972
e) nakupuje zemědělské výrobky, suroviny a výrobky domáckévýroby z místních zdrojů, lesní a divoce rostoucí plody a houby 19.1.1971 - 26.6.1972
f) provozuje projekční, stavební a údržbářskou činnost za účelemrozvoje vlastní materiálně technické základny a vnitropodnikovoudopravu 19.1.1971 - 26.6.1972
g) vyvíjí politickovýchovnou činnost a jako složka Národnífronty pořádá akce k rozvoji kulturního života členů i ostatníchobčanů 19.1.1971 - 26.6.1972
Družstvo koná veškerou svou činnost podle těchto stanov,právních předpisů a směrnic Svazu spotřebních družstev. 19.1.1971 - 26.6.1972
b) buduje a zlepšuje síť prodejen, družstevního pohostinství,skladů a pomocných dílen, vykonává doplňkový prodej a prodej naobjednávku 24.9.1970 - 19.1.1971
c) provozuje výrobu a zpracovává nakoupené zboží 24.9.1970 - 19.1.1971
d) nakupuje zemědělské výrobky, suroviny a výrobky domáckévýroby z místních zdrojů, lesní a divoce rostoucí plody ahouby 24.9.1970 - 19.1.1971
e) pořádá jako složka Národní fronty akce k rozvíjení kulturníhoživota pracujících 24.9.1970 - 19.1.1971
Jednota koná veškerou činnost podle stanov, platných předpisů asměrnic nadřízených svazů. 24.9.1970 - 19.1.1971
Hlavním úkolem Jednoty je pomáhat hospodářskou činností apoliticko-výchovnou prací socialistické výstavbě a zvyšováníhmotně a kulturní úrovně členů i ostatního pracujícího lidu.Svou činností Jednota přispívá k upevňování družstevní myšlenkyna vesnici a k posilování svazku dělníků a rolníků. 24.9.1970 - 19.1.1971
Proto Jednota pečuje zejména o zásobování obyvatelstva zbožímvšeho druhu, o rozširování služeb obyvatelstvu a o nákupzemědělských výrobků, lesních a divoce rostoucích plodů asurovin. 24.9.1970 - 19.1.1971
Aby Jednota mohla plnit své úkoly v souladu s obchodně finančímplánem, zejménaa) nakupuje zboží všeho druhu a prodává je svým členům iostatním občanům 24.9.1970 - 19.1.1971

Živnosti včetně provozoven dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 10.9.1992
Provozovna č. 1
Provozovna: Těšínská 617 , Třinec 739 61
Identifikační číslo provozovny: 1002617022
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 28.11.2005
Provozovna č. 2
Provozovna: F. S. Tůmy 1200 , Orlová 735 14
Identifikační číslo provozovny: 1002616913
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 6.11.1995
Provozovna č. 3
Provozovna: Ostrovského 931/2 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616921
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 30.4.2003
Provozovna č. 4
Provozovna: Těšínská 565/25 , Těrlicko 735 42
Identifikační číslo provozovny: 1002616841
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 30.4.2003
Provozovna č. 5
Provozovna: Jaroslava Vrchlického 1483/8 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616824
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 1.12.1993
Provozovna č. 6
Provozovna: Hrabinská 1867/28 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616964
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 6.11.1995
Provozovna č. 7
Provozovna: Polní 1855/52 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002617006
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.2.2000
Provozovna č. 8
Provozovna: Kapitána Jasioka 1362/15 , Havířov 735 64
Identifikační číslo provozovny: 1002616891
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 30.4.2003
Provozovna č. 9
Provozovna: Slezská 1730 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616832
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 30.4.2003
Provozovna č. 10
Provozovna: Březinská 1721 , Petřvald 735 41
Identifikační číslo provozovny: 1002617014
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 28.12.2000
Provozovna č. 11
Provozovna: Tovární 283/13 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616808
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 4.9.1995
Provozovna č. 12
Provozovna: Ostravská 113 , Český Těšín 735 62
Identifikační číslo provozovny: 1002616867
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 30.4.2003
Provozovna č. 13
Provozovna: 301 , Dětmarovice 735 71
Identifikační číslo provozovny: 1002616816
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 4.9.1995
Provozovna č. 14
Provozovna: Padlých hrdinů 811/1 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616972
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.11.1993
Provozovna č. 15
Provozovna: Ostravská 68 , Český Těšín 735 62
Identifikační číslo provozovny: 1002616794
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 30.4.2003
Provozovna č. 16
Provozovna: Centrum 2296/20 , Karviná 734 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616905
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 1.12.1993
Provozovna č. 17
Provozovna: 244 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616859
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 15.3.2006
Provozovna č. 18
Provozovna: 1041 , Stonava 735 34
Identifikační číslo provozovny: 1002616883
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 30.4.2003
Provozovna č. 19
Provozovna: Marie Pujmanové 1124/28 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616981
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 5.12.1997
Provozovna č. 20
Provozovna: U Topolů 687/1 , Havířov 735 64
Identifikační číslo provozovny: 1002616948
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 15.3.2006
Provozovna č. 21
Provozovna: 273 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616875
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 6.11.1995
Provozovna č. 22
Provozovna: 632 , Třinec 739 61
Identifikační číslo provozovny: 1009435124
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 23
Provozovna: 156 , Soběšovice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435183
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 24
Provozovna: 282 , Staré Hamry 739 15
Identifikační číslo provozovny: 1009435191
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 25
Provozovna: 460 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435051
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 26
Provozovna: 265 , Palkovice 739 41
Identifikační číslo provozovny: 1009435141
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 27
Provozovna: 255 , Vyšní Lhoty 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435213
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 28
Provozovna: 640 , Kozlovice 739 47
Identifikační číslo provozovny: 1009435230
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 29
Provozovna: tř. T. G. Masaryka 1101 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435205
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 30
Provozovna: 369 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435159
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 31
Provozovna: 715 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435060
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 32
Provozovna: 421 , Baška 739 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435221
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 33
Provozovna: 206 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435167
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 34
Provozovna: 72 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435248
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 35
Provozovna: 173 , Dobrá 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435078
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 36
Provozovna: 336 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435256
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 37
Provozovna: 401 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435264
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 38
Provozovna: 288 , Návsí 739 92
Identifikační číslo provozovny: 1009435272
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 39
Provozovna: 218 , Dolní Domaslavice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435086
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 40
Provozovna: Frýdecká 1094 , Vratimov 739 32
Identifikační číslo provozovny: 1009435281
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 41
Provozovna: 125 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435094
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 42
Provozovna: Frýdlantská 150 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435035
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 43
Provozovna: Nádražní 146 , Paskov 739 21
Identifikační číslo provozovny: 1009435299
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 44
Provozovna: Pod Kabáticí 200 , Frýdek-Místek 739 42
Identifikační číslo provozovny: 1009435108
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 45
Provozovna: Selská 211 , Sviadnov 739 25
Identifikační číslo provozovny: 1009435302
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Velkoobchod a maloobchod

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 46
Provozovna: 165 , Morávka 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435116
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 47
Provozovna: 2 , Hukvaldy 739 46
Identifikační číslo provozovny: 1009435175
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 48
Provozovna: 581 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435132
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 49
Provozovna: 120 , Horní Bludovice 739 37
Identifikační číslo provozovny: 1009435043
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Sklenářské práce, rámování a paspartování

  • Zprostředkování obchodu a služeb

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 50
Provozovna: Elišky Krásnohorské 1629/31 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1009562720
Druh provozovny: kolaudovaná
Obory činností:
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Zahájení provozování: 13.5.2016

Živnost č. 2 Vodoinstalatérství, topenářství

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 17.9.1992

Živnost č. 3 Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené

Druh živnosti: Koncesovaná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 12.11.1992
Provozovna č. 1
Provozovna: Selská 139 , Sviadnov 739 25
Identifikační číslo provozovny: 1009429370
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014

Živnost č. 4 Řeznictví a uzenářství

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 2.11.1994
Provozovna č. 1
Provozovna: Ostravská 113 , Český Těšín 735 62
Identifikační číslo provozovny: 1002616867
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 17.3.2010
Provozovna č. 2
Provozovna: 301 , Dětmarovice 735 71
Identifikační číslo provozovny: 1002616816
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 17.3.2010
Provozovna č. 3
Provozovna: Slezská 1730 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616832
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 4
Provozovna: 244 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616859
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 5
Provozovna: 1041 , Stonava 735 34
Identifikační číslo provozovny: 1002616883
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 6
Provozovna: Centrum 2296/20 , Karviná 734 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616905
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 7
Provozovna: Marie Pujmanové 1124/28 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616981
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 5.12.1997
Provozovna č. 8
Provozovna: Polní 1855/52 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002617006
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 1.3.2000
Provozovna č. 9
Provozovna: Březinská 1721 , Petřvald 735 41
Identifikační číslo provozovny: 1002617014
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 2.1.2001
Provozovna č. 10
Provozovna: Jaroslava Vrchlického 1483/8 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616824
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 11
Provozovna: Těšínská 565/25 , Těrlicko 735 42
Identifikační číslo provozovny: 1002616841
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 12
Provozovna: 273 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616875
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 13
Provozovna: Kapitána Jasioka 1362/15 , Havířov 735 64
Identifikační číslo provozovny: 1002616891
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 14
Provozovna: F. S. Tůmy 1200 , Orlová 735 14
Identifikační číslo provozovny: 1002616913
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 15
Provozovna: Ostrovského 931/2 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616921
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 16
Provozovna: Hrabinská 1867/28 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616964
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 31.5.1995
Provozovna č. 17
Provozovna: 632 , Třinec 739 61
Identifikační číslo provozovny: 1009435124
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 18
Provozovna: 156 , Soběšovice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435183
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 19
Provozovna: 282 , Staré Hamry 739 15
Identifikační číslo provozovny: 1009435191
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 20
Provozovna: 460 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435051
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 21
Provozovna: 265 , Palkovice 739 41
Identifikační číslo provozovny: 1009435141
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 22
Provozovna: 255 , Vyšní Lhoty 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435213
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 23
Provozovna: 640 , Kozlovice 739 47
Identifikační číslo provozovny: 1009435230
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 24
Provozovna: tř. T. G. Masaryka 1101 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435205
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 25
Provozovna: 369 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435159
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 26
Provozovna: 715 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435060
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 27
Provozovna: 206 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435167
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 28
Provozovna: 421 , Baška 739 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435221
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 29
Provozovna: 72 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435248
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 30
Provozovna: 173 , Dobrá 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435078
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 31
Provozovna: 336 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435256
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 32
Provozovna: 401 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435264
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 33
Provozovna: 288 , Návsí 739 92
Identifikační číslo provozovny: 1009435272
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 34
Provozovna: 218 , Dolní Domaslavice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435086
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 35
Provozovna: Frýdecká 1094 , Vratimov 739 32
Identifikační číslo provozovny: 1009435281
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 36
Provozovna: 125 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435094
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 37
Provozovna: Pod Kabáticí 200 , Frýdek-Místek 739 42
Identifikační číslo provozovny: 1009435108
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 38
Provozovna: Nádražní 146 , Paskov 739 21
Identifikační číslo provozovny: 1009435299
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 39
Provozovna: Frýdlantská 150 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435035
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 40
Provozovna: 165 , Morávka 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435116
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 41
Provozovna: 2 , Hukvaldy 739 46
Identifikační číslo provozovny: 1009435175
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 42
Provozovna: 581 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435132
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 43
Provozovna: 120 , Horní Bludovice 739 37
Identifikační číslo provozovny: 1009435043
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 44
Provozovna: Elišky Krásnohorské 1629/31 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1009562720
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 13.5.2016

Živnost č. 5 Výroba nebezpečných chemických látek a nebezpečných chemických směsí a prodej chemických látek a chemických směsí klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické

Druh živnosti: Ohlašovací vázaná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 20.12.1999
Provozovna č. 1
Provozovna: 244 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616859
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 17.3.2010
Provozovna č. 2
Provozovna: Těšínská 617 , Třinec 739 61
Identifikační číslo provozovny: 1002617022
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.11.2005
Provozovna č. 3
Provozovna: Ostravská 68 , Český Těšín 735 62
Identifikační číslo provozovny: 1002616794
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 4
Provozovna: 301 , Dětmarovice 735 71
Identifikační číslo provozovny: 1002616816
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 5
Provozovna: Jaroslava Vrchlického 1483/8 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616824
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 6
Provozovna: Slezská 1730 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616832
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 7
Provozovna: Těšínská 565/25 , Těrlicko 735 42
Identifikační číslo provozovny: 1002616841
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 8
Provozovna: Ostravská 113 , Český Těšín 735 62
Identifikační číslo provozovny: 1002616867
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 9
Provozovna: 273 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616875
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 10
Provozovna: 1041 , Stonava 735 34
Identifikační číslo provozovny: 1002616883
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 11
Provozovna: Kapitána Jasioka 1362/15 , Havířov 735 64
Identifikační číslo provozovny: 1002616891
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 12
Provozovna: F. S. Tůmy 1200 , Orlová 735 14
Identifikační číslo provozovny: 1002616913
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 13
Provozovna: Ostrovského 931/2 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616921
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 14
Provozovna: U Topolů 687/1 , Havířov 735 64
Identifikační číslo provozovny: 1002616948
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 15
Provozovna: Padlých hrdinů 811/1 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616972
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 16
Provozovna: Březinská 1721 , Petřvald 735 41
Identifikační číslo provozovny: 1002617014
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 2.1.2001
Provozovna č. 17
Provozovna: Tovární 283/13 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616808
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 18
Provozovna: Hrabinská 1867/28 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616964
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 19
Provozovna: Centrum 2296/20 , Karviná 734 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616905
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 20
Provozovna: Marie Pujmanové 1124/28 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616981
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 20.12.1999
Provozovna č. 21
Provozovna: Polní 1855/52 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002617006
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 1.3.2000
Provozovna č. 22
Provozovna: 632 , Třinec 739 61
Identifikační číslo provozovny: 1009435124
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 23
Provozovna: 156 , Soběšovice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435183
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 24
Provozovna: 282 , Staré Hamry 739 15
Identifikační číslo provozovny: 1009435191
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 25
Provozovna: 460 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435051
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 26
Provozovna: 265 , Palkovice 739 41
Identifikační číslo provozovny: 1009435141
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 27
Provozovna: 255 , Vyšní Lhoty 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435213
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 28
Provozovna: 640 , Kozlovice 739 47
Identifikační číslo provozovny: 1009435230
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 29
Provozovna: tř. T. G. Masaryka 1101 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435205
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 30
Provozovna: 369 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435159
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 31
Provozovna: 715 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435060
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 32
Provozovna: 206 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435167
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 33
Provozovna: 421 , Baška 739 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435221
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 34
Provozovna: 72 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435248
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 35
Provozovna: 173 , Dobrá 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435078
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 36
Provozovna: 336 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435256
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 37
Provozovna: 401 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435264
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 38
Provozovna: 288 , Návsí 739 92
Identifikační číslo provozovny: 1009435272
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 39
Provozovna: 218 , Dolní Domaslavice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435086
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 40
Provozovna: Frýdecká 1094 , Vratimov 739 32
Identifikační číslo provozovny: 1009435281
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 41
Provozovna: Frýdlantská 150 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435035
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 42
Provozovna: 125 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435094
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 43
Provozovna: Pod Kabáticí 200 , Frýdek-Místek 739 42
Identifikační číslo provozovny: 1009435108
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 44
Provozovna: Nádražní 146 , Paskov 739 21
Identifikační číslo provozovny: 1009435299
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 45
Provozovna: 165 , Morávka 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435116
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 46
Provozovna: 2 , Hukvaldy 739 46
Identifikační číslo provozovny: 1009435175
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 47
Provozovna: 120 , Horní Bludovice 739 37
Identifikační číslo provozovny: 1009435043
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 48
Provozovna: 581 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435132
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 49
Provozovna: Elišky Krásnohorské 1629/31 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1009562720
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 13.5.2016

Živnost č. 6 Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Druh živnosti: Ohlašovací vázaná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 29.1.2014
Provozovna č. 1
Provozovna: Tovární 283/13 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616808
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014
Provozovna č. 2
Provozovna: tř. T. G. Masaryka 1101 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435205
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014

Živnost č. 7 Opravy silničních vozidel

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 29.1.2014
Provozovna č. 1
Provozovna: Selská 139 , Sviadnov 739 25
Identifikační číslo provozovny: 1009429370
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014

Živnost č. 8 Klempířství a oprava karoserií

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 29.1.2014
Provozovna č. 1
Provozovna: Selská 139 , Sviadnov 739 25
Identifikační číslo provozovny: 1009429370
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014

Živnost č. 9 Pekařství, cukrářství

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 29.1.2014
Provozovna č. 1
Provozovna: Frýdlantská 150 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435035
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 29.1.2014

Živnost č. 10 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Druh živnosti: Koncesovaná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 11.2.2014
Provozovna č. 1
Provozovna: 165 , Morávka 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435116
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 2
Provozovna: 206 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435167
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 3
Provozovna: tř. T. G. Masaryka 1101 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435205
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 4
Provozovna: 460 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435051
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 5
Provozovna: 288 , Návsí 739 92
Identifikační číslo provozovny: 1009435272
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 6
Provozovna: 401 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435264
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 7
Provozovna: 2 , Hukvaldy 739 46
Identifikační číslo provozovny: 1009435175
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 8
Provozovna: 715 , Čeladná 739 12
Identifikační číslo provozovny: 1009435060
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 9
Provozovna: Frýdecká 1094 , Vratimov 739 32
Identifikační číslo provozovny: 1009435281
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 10
Provozovna: 632 , Třinec 739 61
Identifikační číslo provozovny: 1009435124
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 11
Provozovna: 218 , Dolní Domaslavice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435086
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 12
Provozovna: 581 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435132
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 13
Provozovna: Nádražní 146 , Paskov 739 21
Identifikační číslo provozovny: 1009435299
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 14
Provozovna: 173 , Dobrá 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435078
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 15
Provozovna: 265 , Palkovice 739 41
Identifikační číslo provozovny: 1009435141
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 16
Provozovna: 156 , Soběšovice 739 38
Identifikační číslo provozovny: 1009435183
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 17
Provozovna: 125 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435094
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 18
Provozovna: 421 , Baška 739 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435221
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 19
Provozovna: 255 , Vyšní Lhoty 739 51
Identifikační číslo provozovny: 1009435213
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 20
Provozovna: Frýdlantská 150 , Frýdek-Místek 738 01
Identifikační číslo provozovny: 1009435035
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 21
Provozovna: 336 , Hnojník 739 53
Identifikační číslo provozovny: 1009435256
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 22
Provozovna: 640 , Kozlovice 739 47
Identifikační číslo provozovny: 1009435230
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 23
Provozovna: 72 , Ostravice 739 14
Identifikační číslo provozovny: 1009435248
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 24
Provozovna: 120 , Horní Bludovice 739 37
Identifikační číslo provozovny: 1009435043
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 25
Provozovna: Pod Kabáticí 200 , Frýdek-Místek 739 42
Identifikační číslo provozovny: 1009435108
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 26
Provozovna: 282 , Staré Hamry 739 15
Identifikační číslo provozovny: 1009435191
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 27
Provozovna: 369 , Raškovice 739 04
Identifikační číslo provozovny: 1009435159
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 11.2.2014
Provozovna č. 28
Provozovna: Ostravská 68 , Český Těšín 735 62
Identifikační číslo provozovny: 1002616794
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 29
Provozovna: Tovární 283/13 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616808
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 30
Provozovna: Centrum 2296/20 , Karviná 734 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616905
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 31
Provozovna: Ostravská 113 , Český Těšín 735 62
Identifikační číslo provozovny: 1009562711
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 32
Provozovna: Ostrovského 931/2 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616921
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 33
Provozovna: 301 , Dětmarovice 735 71
Identifikační číslo provozovny: 1002616816
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 34
Provozovna: 244 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616859
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 35
Provozovna: Kapitána Jasioka 1362/15 , Havířov 735 64
Identifikační číslo provozovny: 1002616891
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 36
Provozovna: U Topolů 687/1 , Havířov 735 64
Identifikační číslo provozovny: 1002616948
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 37
Provozovna: Polní 1855/52 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002617006
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 38
Provozovna: 1041 , Stonava 735 34
Identifikační číslo provozovny: 1002616883
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 39
Provozovna: Těšínská 617 , Třinec 739 61
Identifikační číslo provozovny: 1002617022
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 40
Provozovna: F. S. Tůmy 1200 , Orlová 735 14
Identifikační číslo provozovny: 1002616913
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 41
Provozovna: Marie Pujmanové 1124/28 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616981
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 42
Provozovna: Jaroslava Vrchlického 1483/8 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616824
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 43
Provozovna: Slezská 1730 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616832
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 44
Provozovna: Elišky Krásnohorské 1629/31 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1009562720
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 45
Provozovna: Padlých hrdinů 811/1 , Havířov 736 01
Identifikační číslo provozovny: 1009562703
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 46
Provozovna: Březinská 1721 , Petřvald 735 41
Identifikační číslo provozovny: 1002617014
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 47
Provozovna: Hrabinská 1867/28 , Český Těšín 737 01
Identifikační číslo provozovny: 1002616964
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 48
Provozovna: Těšínská 565/25 , Těrlicko 735 42
Identifikační číslo provozovny: 1002616841
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014
Provozovna č. 49
Provozovna: 273 , Petrovice u Karviné 735 72
Identifikační číslo provozovny: 1002616875
Druh provozovny: kolaudovaná
Zahájení provozování: 12.2.2014

Živnost č. 11 Hostinská činnost

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Přerušená
Vznik oprávnění: 12.11.1992
Přerušení oprávnění: 17.3.2010

Živnost č. 12 sklenářské práce

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 10.9.1992
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 13 koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 10.9.1992
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 14 Truhlářství

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 17.9.1992
Zánik oprávnění: 22.6.1995

Živnost č. 15 Elektroinstalatérství

Druh živnosti: Ohlašovací vázaná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 17.9.1992
Zánik oprávnění: 4.5.1993

Živnost č. 16 Zámečnictví

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 17.9.1992
Zánik oprávnění: 13.1.1977

Živnost č. 17 Automatizované zpracování dat

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 17.9.1992
Zánik oprávnění: 18.6.1996

Živnost č. 18 pronájem motorových vozidel

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 21.6.1993
Zánik oprávnění: 21.8.1995

Živnost č. 19 Výroba a prodej nenahraných nosičů zvukových nebo zvukově obrazových záznamů a prodej a půjčování nahraných zvukových a zvukově obrazových záznamů

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 14.7.1994
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 20 Prodej drogistického zboží

Druh živnosti: Ohlašovací řemeslná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 25.4.1995
Zánik oprávnění: 1.3.2000

Živnost č. 21 zprostředkovatelská činnost

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 18.8.1997
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 22 Výroba a prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako hořlavé, zdraví škodlivé, žíravé, dráždivé, senzibilizující

Druh živnosti: Ohlašovací vázaná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 20.12.1999
Zánik oprávnění: 21.6.2001

Živnost č. 23 Výroba a dovoz chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako výbušné, oxidující, extremně hořlavé, vysoce hořlavé, vysoce toxické, toxické, karcinogenní, mutagenní, toxické pro reprodukci, nebezpečné pro životní prostředí a prodej chemický

Druh živnosti: Koncesovaná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 8.3.2000
Zánik oprávnění: 9.4.2008

Živnost č. 24 Nákup, skladování a prodej zdravotnických prostředků třídy I a IIa, které mohou být prodávány prodejci zdravotnických prostředků

Druh živnosti: Ohlašovací vázaná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 30.4.2003
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 25 Provozování poštovních a zahraničních poštovních služeb

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 15.3.2006
Zánik oprávnění: 30.6.2008
Pozor: Od 1.7.2008 byl novelou živnostenského zákona redukován počet živností. Toto je jedna ze živností, která v roce 2008 zanikla.

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Výroba základních chemických látek, hnojiv a dusíkatých sloučenin, plastů a syntetického kaučuku v primárních formách
Výroba magnetických a optických médií
Maloobchod s převahou potravin, nápojů a tabákových výrobků v nespecializovaných prodejnách
Maloobchod s kosmetickými a toaletními výrobky
Silniční nákladní doprava
Ostatní poštovní a kurýrní činnosti
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Vedení firmy COOP Beskydy, spotřební družstvo IČO: 00032387

Statutární orgán dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Jméno: Mária Slušná 9.10.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Hornická 1728 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Hornická 1728/7, 737 01 Český Těšín
Jméno: Milan Stareček 3.12.2015
Funkce: předseda představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Ve funkci: od 7.1.2014
Adresa: K Mostu 489 , 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí Česká republika
K Mostu 489, Stará Ves, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí
Jméno: Marko Ratveiský 3.12.2015
Funkce: místopředseda představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Ve funkci: od 7.1.2014
Adresa: Jurije Gagarina 1510 , 736 01 Havířov Česká republika
Jurije Gagarina 1510/18, Podlesí, 736 01 Havířov
Jméno: Zdeněk Babinec 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: 640 , 739 12 Čeladná Česká republika
č.p. 640, 739 12 Čeladná
Jméno: Lydie Boszczyková 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Slezská 1397 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Slezská 1397/16, 737 01 Český Těšín
Jméno: Kateřina Kotová 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: 379 , 739 43 Staříč Česká republika
č.p. 379, 739 43 Staříč
Jméno: Marta Madejová 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Kostelní 839 , 735 42 Těrlicko Česká republika
Kostelní 839/6, Horní Těrlicko, 735 42 Těrlicko
Jméno: Jaroslav Pospíšil 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Husova 479 , 738 01 Frýdek-Místek Česká republika
Husova 479, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
Jméno: Irena Říhová 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Zahradní 1475 , 733 01 Karviná Česká republika
Zahradní 1475/23, Fryštát, 733 01 Karviná
Jméno: Karel Kružolek 5.2.1957 - 14.5.1957
Funkce: člen představenstva
Adresa: Limitrovova 5 , Č. Těšín Česká republika
Č. Těšín, Limitrovova 5
Jméno: Helena Santariusová 5.2.1957 - 14.5.1957
Funkce: člen představenstva
Adresa: 521 , Orlová II Česká republika
Orlová II 521
Jméno: Rudolf Zajonc 5.2.1957 - 8.9.1958
Funkce: předseda
Adresa: Muglinovská 3 , Ostrava II Česká republika
Ostrava II, Muglinovská 3
Jméno: Karel Brzezina 5.2.1957 - 15.6.1959
Funkce: člen představenstva
Adresa: 97 , Smílovice Česká republika
Smílovice 97
Jméno: Vincenc Onderek 5.2.1957 - 15.6.1959
Funkce: místopředseda
Adresa: 17 , Horní Těrlicko Česká republika
Horní Těrlicko 17
Jméno: Ferdinand Pachol 5.2.1957 - 15.6.1959
Funkce: člen představenstva
Adresa: Jana Švermy 1203 , Č. Těšín Česká republika
Č. Těšín, Jana Švermy 1203
Jméno: Zdeněk Šabršula 5.2.1957 - 15.6.1959
Funkce: člen představenstva
Adresa: 400 , Orlová III Česká republika
Orlová III 400
Jméno: Anežka Čížová 5.2.1957 - 16.9.1960
Funkce: člen představenstva
Adresa: 153 , Mosty u Jablunkova Česká republika
Mosty u Jablunkova 153
Jméno: Gustav Zuczek 5.2.1957 - 16.9.1960
Funkce: člen představenstva
Adresa: 44 , Košařiska Česká republika
Košařiska 44
Jméno: Adolf Wenglorz 5.2.1957 - 16.9.1960
Funkce: člen představenstva
Adresa: 238 , Bystřice n. O. Česká republika
Bystřice n. O. 238
Jméno: Jan Trombík 5.2.1957 - 16.9.1960
Funkce: člen představenstva
Adresa: 304 , Vendryně Česká republika
Vendryně 304
Jméno: František Gutek 14.5.1957 - 16.9.1960
Funkce: člen představenstva
Adresa: Česká republika
Velopolí čp. 24, okr. Český Těšín
Jméno: Josef Sobek 8.9.1958 - 16.9.1960
Funkce: předseda
Adresa: Cihelní 11 , Ostrava I Česká republika
Ostrava I, Cihelní 11
Jméno: Zdeněk Šabršula 15.6.1959 - 16.9.1960
Funkce: člen představenstva
Adresa: Frýdecká 8 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Frýdecká 8
Jméno: Eliška Kniezková 15.6.1959 - 16.9.1960
Funkce: člen představenstva
Adresa: 129 , Chotěbuz Česká republika
Chotěbuz 129
Jméno: Vincenc Onderek 15.6.1959 - 16.9.1960
Funkce: místopředseda
Adresa: 91 , Stanislavice Česká republika
Stanislavice 91
Jméno: Zdenka Fukalová 16.9.1960 - 17.7.1962
Funkce: člen představenstva
Adresa: 195 , Dolní Bludovice Česká republika
Dolní Bludovice 195
Jméno: Valerie Strzondalová 16.9.1960 - 27.3.1965
Funkce: člen představenstva
Adresa: 260 , Albrechtice u Čes. Těšína Česká republika
Albrechtice u Čes. Těšína 260
Jméno: Vladislav Fukala 16.9.1960 - 27.3.1965
Funkce: člen představenstva
Adresa: 66 , Dolní Bludovice Česká republika
Dolní Bludovice 66
Jméno: Vlastimil Pěgřímek 16.9.1960 - 7.2.1967
Funkce: místopředseda
Adresa: 947 , Rychvald Česká republika
Rychvald 947
Jméno: Adolf Kožusznik 16.9.1960 - 7.2.1967
Funkce: člen představenstva
Adresa: 414 , Dolní Bludovice Česká republika
Dolní Bludovice 414
Jméno: Vladislav Fukala 27.3.1965 - 19.4.1971
Funkce: II. místopředseda družstva
Adresa: 66 , Dolní Bludovice Česká republika
Dolní Bludovice 66
Jméno: Karel Kružolek 27.3.1965 - 19.4.1971
Funkce: člen představenstva
Adresa: Dimitrovova 5 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Dimitrovova 5
Jméno: Otakar Olšar 14.5.1957 - 26.6.1972
Funkce: člen představenstva
Adresa: Česká republika
Hradiště čp. 150, okr. Český Těšín
Jméno: Vincenc Onderek 16.9.1960 - 26.6.1972
Funkce: předseda
Adresa: 91 , Stanislavice Česká republika
Stanislavice 91
Jméno: Miroslav Bobek 7.2.1967 - 26.6.1972
Funkce: I. místopředseda
Adresa: 503 , Orlová III Česká republika
Orlová III 503
Jméno: Marie Baczková 19.4.1971 - 26.6.1972
Funkce: člen představenstva
Adresa: Frýdecká 8 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Frýdecká 8
Jméno: Rudolf Böhm 19.4.1971 - 26.6.1972
Funkce: člen představenstva
Adresa: 68 , Mistřovice Česká republika
Mistřovice 68
Jméno: Otto Krótki 19.4.1971 - 17.7.1974
Funkce: člen představenstva
Adresa: 337 , Karviná III Česká republika
Karviná III 337
Jméno: Bohumír Zajíc 16.9.1960 - 13.10.1976
Funkce: člen představenstva
Adresa: 125 , Horní Těrlicko Česká republika
Horní Těrlicko 125
Jméno: Helena Matuszková 17.7.1962 - 13.10.1976
Funkce: člen představenstva
Adresa: 461 , Dolní Bludovice Česká republika
Dolní Bludovice 461
Jméno: Libuše Literáková 19.4.1971 - 13.10.1976
Funkce: člen představenstva
Adresa: Slezská 14 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Slezská 14
Jméno: Josef Kazik 26.6.1972 - 13.10.1976
Funkce: člen představenstva
Adresa: Úvoz 39 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Úvoz 39
Jméno: Vladislav Fukala 26.6.1972 - 22.8.1978
Funkce: 2. místopředseda
Adresa: 5 , Havířov 2-Bludovice Česká republika
Havířov 2-Bludovice 5/809
Jméno: Emil Kubeczka 26.6.1972 - 22.8.1978
Funkce: člen představenstva
Adresa: Havlíčkova 1648 , Karviná 2 - Doly Česká republika
Karviná 2 - Doly, Havlíčkova 1648
Jméno: Josef Kožusznik 17.7.1974 - 22.8.1978
Funkce: člen představenstva
Adresa: Orlovská 8 , Havířov 4 Česká republika
Havířov 4, Orlovská 8/323
Jméno: Vincenc Onderek 26.6.1972 - 9.7.1981
Funkce: předseda
Adresa: 63 , Stanislavice Česká republika
Stanislavice 63
Jméno: Miroslav Bobek 26.6.1972 - 9.7.1981
Funkce: I. místopředseda
Adresa: 3975 , Orlová Česká republika
Orlová 3 975
Jméno: Emil Kubeczka 22.8.1978 - 9.7.1981
Funkce: II. místopředseda představenstva
Adresa: Havlíčkova 1648 , Karviná 2 - Doly Česká republika
Karviná 2 - Doly, Havlíčkova 1648
Jméno: Ferdinand Pachol 15.6.1959 - 1.9.1982
Funkce: člen představenstva
Adresa: Švermova 5 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Švermova 5
Jméno: Anna Kučavíková 13.10.1976 - 1.9.1982
Funkce: člen představenstva
Adresa: Na kopci 5 , Karviná 7 Česká republika
Karviná 7, Na kopci 5/2074
Jméno: Vladislav Rytlík 13.10.1976 - 1.9.1982
Funkce: člen představenstva
Adresa: 674 , Dětmarovice Česká republika
Dětmarovice 674
Jméno: Zdenka Batorková 22.8.1978 - 11.10.1982
Funkce: člen představenstva
Adresa: Úvor 47 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Úvor 47 c
Jméno: Gustav Wapienik 9.7.1981 - 3.4.1986
Funkce: místopředseda představenstva
Adresa: 133 , Těrlicko-Hradiště Česká republika
Těrlicko-Hradiště 133
Jméno: Emil Kubeczka 9.7.1981 - 4.7.1986
Funkce: zástupce předsedy
Adresa: Havlíčkova 1648 , Karviná 2 - Doly Česká republika
Karviná 2 - Doly, Havlíčkova 1648
Jméno: Irena Říhová 3.4.1986 - 4.7.1986
Funkce: místopředsedkyně
Adresa: Zahradní 23 , Karviná - Fryštát Česká republika
Karviná - Fryštát, Zahradní 23/1475
Jméno: Josef Konečný 7.2.1967 - 16.9.1987
Funkce: člen představenstva
Adresa: 145 , Petrovice I Česká republika
Petrovice I 145
Jméno: Helena Matuszková 13.10.1976 - 16.9.1987
Funkce: člen představenstva
Adresa: U Stružníku 24 , Havířov 2 - Bludovice Česká republika
Havířov 2 - Bludovice, U Stružníku 24
Jméno: Gustav Recmaník 13.10.1976 - 11.5.1990
Funkce: člen představenstva
Adresa: 185 , Těrlicko Česká republika
Těrlicko 185
Jméno: Alena Kotulová 22.8.1978 - 11.5.1990
Funkce: člen představenstva
Adresa: Frýdecká 52 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Frýdecká 52
Jméno: Miroslav Bobek 9.7.1981 - 11.5.1990
Funkce: předseda družstva
Adresa: 3975 , Orlová Česká republika
Orlová 3 975
Jméno: Evženie Kaňová 1.9.1982 - 11.5.1990
Funkce: člen představenstva
Adresa: Souběžná 10 , Havířov-Suchá Česká republika
Havířov-Suchá, Souběžná 10/1034
Jméno: Valerie Sembolová 1.9.1982 - 11.5.1990
Funkce: člen představenstva
Adresa: Řemeslnická 1393 , Karviná 2 - Doly Česká republika
Karviná 2 - Doly, Řemeslnická 1393
Jméno: Vincenc Onderek 11.10.1982 - 11.5.1990
Funkce: člen představenstva
Adresa: Stanislavice 63 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Stanislavice 63
Jméno: Irena Říhová 4.7.1986 - 11.5.1990
Funkce: zástupce předsedy
Adresa: Zahradní 23 , Karviná - Fryštát Česká republika
Karviná - Fryštát, Zahradní 23/1475
Jméno: Ing. Luděk Král 4.7.1986 - 11.5.1990
Funkce: místopředseda
Adresa: Rodinná 17 , Havířov - Bludovice Česká republika
Havířov - Bludovice, Rodinná 17/996
Jméno: Helena Jančarová 16.9.1987 - 11.5.1990
Funkce: člen představenstva
Adresa: Rudé armády 48 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Rudé armády 48
Jméno: Markéta Nalewajková 16.9.1987 - 11.5.1990
Funkce: člen představenstva
Adresa: 459 , Stonava Česká republika
Stonava 459
Jméno: Martin Eliáš 11.5.1990 - 3.10.1991
Funkce: místopředseda
Adresa: Sokolovská 1331 , Ostrava 8 Česká republika
Ostrava 8, Sokolovská 1331
Jméno: Marian Konczyna 11.5.1990 - 3.10.1991
Funkce: člen představenstva
Adresa: 401 , Albrechtice Česká republika
Albrechtice 401
Jméno: Ing. Dagmar Cimalová 11.5.1990 - 3.10.1991
Funkce: člen představenstva
Adresa: Ostravská 76 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Ostravská 76
Jméno: Ladislav Filuš 11.5.1990 - 3.10.1991
Funkce: člen představenstva
Adresa: Fryštátská 21 , Havířov-Suchá Česká republika
Havířov-Suchá, Fryštátská 21 a
Jméno: Václav Baroš 11.5.1990 - 3.10.1991
Funkce: člen představenstva
Adresa: 748 , Orlová - Lutyně Česká republika
Orlová - Lutyně 748
Jméno: Štefan Dobiš 11.5.1990 - 3.10.1991
Funkce: člen představenstva
Adresa: 1. máje 7 , Havířov - Město Česká republika
Havířov - Město, 1. máje 7
Jméno: Ing. Vladislav Šipula 1.9.1982 - 21.6.1993
Funkce: člen představenstva
Adresa: 412 , Albrechtice Česká republika
Albrechtice 412
Jméno: Ing. Jiřina Kozlová 11.5.1990 - 21.6.1993
Funkce: člen představenstva
Adresa: Erbenova 805 , Třinec - Staré Město Česká republika
Třinec - Staré Město, Erbenova 805
Jméno: Leopold Wluka 11.5.1990 - 21.6.1993
Funkce: člen představenstva
Adresa: Stalingradských hrdinů 5 , Karviná 6 Česká republika
Karviná 6, Stalingradských hrdinů 5/1610
Jméno: Bronislav Kožušník 3.10.1991 - 21.6.1993
Funkce: člen představenstva
Adresa: Bezručova 9 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Bezručova 9
Jméno: Věra Bolková 3.10.1991 - 21.6.1993
Funkce: člen představenstva
Adresa: Strojnická 179 , Český Těšín - Mosty Česká republika
Český Těšín - Mosty, Strojnická 179
Jméno: Milada Haroková 3.10.1991 - 21.6.1993
Funkce: člen představenstva
Adresa: 252 , Český Těšín - Mosty Česká republika
Český Těšín - Mosty 252
Jméno: Ing. Luděk Král 11.5.1990 - 13.1.1994
Funkce: předseda družstva
Adresa: Rodinná 17 , Havířov - Bludovice Česká republika
Havířov - Bludovice, Rodinná 17/996
Jméno: Ing. Lydie Boszczyková 11.5.1990 - 13.1.1994
Funkce: zástupce předsedy
Adresa: Na Lučinách 1 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Na Lučinách 1/1652
Jméno: Ing. Jiřina Fröhlichová 3.10.1991 - 13.1.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: Slezská 1 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Slezská 1/481
Jméno: JUDr. Karel Hovorka 3.10.1991 - 13.1.1994
Funkce: místopředseda družstva
Adresa: Ostravská 12 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Ostravská 12
Jméno: Vladimír Hrdonka 3.10.1991 - 13.1.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: Ostravská 68 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Ostravská 68
Jméno: Božena Kovalová 21.6.1993 - 13.1.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: Dlouhá třída 87 , Havířov-Podlesí Česká republika
Havířov-Podlesí, Dlouhá třída 87c/1170
Jméno: Ing. Marko Ratveiský 13.1.1994 - 13.1.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: A. Jiráska 1 , Havířov - Bludovice Česká republika
Havířov - Bludovice, A. Jiráska 1/1526
Jméno: JUDr. Marie Sciskalová 11.5.1990 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: 58 , Petrovice - Prstná Česká republika
Petrovice - Prstná 58
Jméno: Mária Slušná 11.5.1990 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: Moskevská 13 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Moskevská 13
Jméno: Ing. Marta Madejová 11.5.1990 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: gen. Svobody 13 , Havířov - Šumbark Česká republika
Havířov - Šumbark, gen. Svobody 13/265
Jméno: Erhard Spusta 21.6.1993 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: ČSA 1674 , Karviná - Doly Česká republika
Karviná - Doly, ul. ČSA 1674
Jméno: Karel Zaremba 21.6.1993 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: 90 , Dětmarovice Česká republika
Dětmarovice 90
Jméno: Věra Slonková 21.6.1993 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: Datyňská 6 , Havířov- Dolní Datyně Česká republika
Havířov- Dolní Datyně, Datyňská 6/16
Jméno: JUDr. Irena Sabelová 21.6.1993 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: Polní 27 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Polní 27
Jméno: Zdeňka Müllerová 13.1.1994 - 12.5.1994
Funkce: člen představenstva
Adresa: Hornická 19 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Hornická 19
Jméno: Ing. Marko Ratveiský 13.1.1994 - 12.5.1994
Funkce: místopředseda představenstva
Adresa: A. Jiráska 1 , Havířov - Bludovice Česká republika
Havířov - Bludovice, A. Jiráska 1/1526
Jméno: Miroslav Bobek 11.5.1990 - 5.3.1997
Funkce: člen představenstva
Adresa: 3975 , Orlová Česká republika
Orlová 3 975
Jméno: Markéta Šárovská 12.5.1994 - 15.1.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Na kopci 2075 , Karviná-Mizerov Česká republika
Karviná-Mizerov, Na kopci 2075
Jméno: Jarmila Jančíková 12.5.1994 - 2.8.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Větrná 3 , Havířov-Bludovice Česká republika
Havířov-Bludovice, Větrná 3
Jméno: Adolf Šelong 12.5.1994 - 2.8.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: 365 , Těrlicko Česká republika
Těrlicko 365
Jméno: Mária Slušná 15.1.1999 - 2.8.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Ostravská 66 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Ostravská 66
Jméno: Renáta Cieslarová 2.8.1999 - 29.10.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Okružní 1 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Okružní 1
Jméno: Ing. Lydie Boszczyková 13.1.1994 - 24.10.2001
Funkce: předseda představenstva
Trvání členství: do 8.6.2001
Ve funkci: od 13.1.1994 do 8.6.2001
Adresa: Na lučinách 1 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Na lučinách 1/1652
Jméno: Ing. Marko Ratveiský 12.5.1994 - 24.10.2001
Funkce: místopředseda představenstva
Ve funkci: od 12.5.1994 do 8.6.2001
Adresa: Gagarina 18 , Havířov - Podlesí Česká republika
Havířov - Podlesí, Gagarina 18/1510
Jméno: Mária Slušná 2.8.1999 - 9.8.2002
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 17.12.1998
Adresa: Úvoz 15 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Úvoz 15
Jméno: Ing. Jaroslav Hanke 21.6.1993 - 26.10.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 21.6.1993 do 9.6.2004
Adresa: 205 , Petrovice Česká republika
Petrovice 205
Jméno: JUDr. Karel Hovorka 12.5.1994 - 26.10.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 12.5.1994 do 9.6.2004
Adresa: Ostravská 12 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Ostravská 12
Jméno: Emil Borski 12.5.1994 - 26.10.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 12.5.1994 do 9.6.2004
Adresa: Okrajová 1 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Okrajová 1
Jméno: Miroslav Bobek 5.3.1997 - 26.10.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 26.6.1972 do 9.6.2004
Adresa: Václavská 975 , Orlová - Poruba Česká republika
Orlová - Poruba, Václavská 975
Jméno: Markéta Šárovská 2.8.1999 - 26.10.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 21.6.1999 do 9.6.2004
Adresa: Na kopci 2075 , Karviná-Mizerov Česká republika
Karviná-Mizerov, Na kopci 2075
Jméno: Jarmila Jančíková 29.10.1999 - 26.10.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 30.9.1999 do 9.6.2004
Adresa: Větrná 3 , Havířov-Bludovice Česká republika
Havířov-Bludovice, Větrná 3
Jméno: Ing. Marko Ratveiský 24.10.2001 - 26.10.2004
Funkce: předseda představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 8.6.2001 do 9.6.2004
Adresa: Gagarina 18 , Havířov-Podlesí Česká republika
Havířov-Podlesí, Gagarina 18/1510
Jméno: Ing. Marta Madejová 24.10.2001 - 26.10.2004
Funkce: místopředseda představenstva
Trvání členství: od 8.6.2001 do 9.6.2004
Ve funkci: od 8.6.2001 do 9.6.2004
Adresa: Gen. Svobody 13 , Havířov-Šumbark Česká republika
Havířov-Šumbark, Gen. Svobody 13/265
Jméno: Mária Slušná 9.8.2002 - 26.10.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: do 9.6.2004
Ve funkci: od 17.12.1998 do 9.6.2004
Adresa: nám. Čs. armády 183 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, nám. Čs. armády 183/6
Jméno: Ing. Lydie Boszcyková 26.10.2004 - 17.11.2004
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004
Adresa: Slezská 1397 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Slezská 1397/16
Jméno: JUDr. Karel Hovorka 26.10.2004 - 6.8.2007
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004
Adresa: Ostravská 584 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Ostravská 584/12
Jméno: Ing. Marko Ratveiský 26.10.2004 - 25.8.2009
Funkce: předseda představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Ve funkci: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Gagarina 18 , Havířov - Podlesí Česká republika
Havířov - Podlesí, Gagarina 18/1510
Jméno: Ing. Marta Madejová 26.10.2004 - 25.8.2009
Funkce: místopředseda představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Ve funkci: od 25.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Gen. Svobody 13 , Havířov - Šumbark Česká republika
Havířov - Šumbark, Gen. Svobody 13/265
Jméno: Miroslav Bobek 26.10.2004 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Václavská 975 , Orlová - Poruba Česká republika
Orlová - Poruba, Václavská 975
Jméno: Emil Borski 26.10.2004 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Okrajová 1 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Okrajová 1
Jméno: Mária Slušná 26.10.2004 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 25.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: nám. Čs. armády 183 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, nám. Čs. armády 183/6
Jméno: Markéta Šárovská 26.10.2004 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Na kopci 2075 , Karviná - Mizerov Česká republika
Karviná - Mizerov, Na kopci 2075
Jméno: Irena Říhová 26.10.2004 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Zahradní 1475 , Karviná - Fryštát Česká republika
Karviná - Fryštát, Zahradní 1475
Jméno: Ing. Lydie Boszczyková 17.11.2004 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Slezská 1397 , Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Slezská 1397/16
Jméno: JUDr. Karel Hovorka 6.8.2007 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 9.6.2004 do 22.6.2009
Adresa: Dělnická II 970 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Dělnická II 970/10, PSČ 73701
Jméno: Irena Říhová 25.8.2009 - 25.8.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009
Adresa: Zahradní 1475 , 733 01 Karviná - Fryštát Česká republika
Karviná - Fryštát, Zahradní 1475, PSČ 73301
Jméno: Ing. Marta Madejová 25.8.2009 - 10.9.2009
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009
Adresa: Gen. Svobody 13 , 736 00 Havířov - Šumbark Česká republika
Havířov - Šumbark, Gen. Svobody 13/265, PSČ 73600
Jméno: Mária Slušná 25.8.2009 - 26.7.2011
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009
Adresa: Náměstí Čs. armády 183 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Náměstí Čs. armády 183/6, PSČ 73701
Jméno: Ing. Marta Madejová 10.9.2009 - 19.9.2011
Funkce: místopředseda představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009
Ve funkci: od 31.8.2009
Adresa: Gen. Svobody 13 , 736 00 Havířov - Šumbark Česká republika
Havířov - Šumbark, Gen. Svobody 13/265, PSČ 73600
Jméno: JUDr. Karel Hovorka 25.8.2009 - 7.5.2013
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 24.3.2013
Adresa: Dělnická II 970 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Dělnická II 970/10, PSČ 73701
Jméno: Ing. Marko Ratveiský 25.8.2009 - 12.2.2014
Funkce: předseda představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Ve funkci: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Adresa: Gagarina 18 , 736 00 Havířov Česká republika
Havířov, Gagarina 18/1510, PSČ 73600
Jméno: Emil Borski 25.8.2009 - 12.2.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Adresa: Okrajová 1 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Okrajová 1, PSČ 73701
Jméno: Markéta Šárovská 25.8.2009 - 12.2.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Adresa: Na Kopci 2075 , 733 01 Karviná - Mizerov Česká republika
Karviná - Mizerov, Na Kopci 2075, PSČ 73301
Jméno: Ing. Lydie Boszczyková 25.8.2009 - 12.2.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Adresa: Slezská 1397 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Slezská 1397/16, PSČ 73701
Jméno: Irena Říhová 25.8.2009 - 12.2.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Adresa: Zahradní 1475 , 733 01 Karviná - Fryštát Česká republika
Karviná - Fryštát, Zahradní 1475, PSČ 73301
Jméno: Jana Radvanová 25.8.2009 - 12.2.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Adresa: Na Nábřeží 15 , 736 01 Havířov - Město Česká republika
Havířov - Město, Na Nábřeží 15, PSČ 73601
Jméno: Mária Slušná 26.7.2011 - 12.2.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Ve funkci: od 22.6.2009
Adresa: Úvoz 1406 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Český Těšín, Úvoz 1406/15, PSČ 73701
Jméno: Ing. Marta Madejová 19.9.2011 - 12.2.2014
Funkce: místopředseda představenstva
Trvání členství: od 22.6.2009 do 7.1.2014
Ve funkci: od 31.8.2009 do 7.1.2014
Adresa: 735 42 Těrlicko - Horní Těrlicko 839 Česká republika
Těrlicko - Horní Těrlicko 839, PSČ 73542
Jméno: Boleslav Kuś 7.5.2013 - 12.2.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 25.3.2013 do 7.1.2014
Adresa: Sídliště ONV 665 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Sídliště ONV 665/4, 737 01 Český Těšín
Jméno: Mária Slušná 12.2.2014 - 9.10.2014
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Úvoz 1406 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Úvoz 1406/15, 737 01 Český Těšín
Jméno: Milan Stareček 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: předseda představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Ve funkci: od 7.1.2014
Adresa: K Mostu 489 , 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí Česká republika
K Mostu 489, Stará Ves, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí
Jméno: Marko Ratveiský 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: místopředseda představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Ve funkci: od 7.1.2014
Adresa: Jurije Gagarina 1510 , 736 01 Havířov Česká republika
Jurije Gagarina 1510/18, Podlesí, 736 01 Havířov
Jméno: Zdeněk Babinec 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: 640 , 739 12 Čeladná Česká republika
č.p. 640, 739 12 Čeladná
Jméno: Lydie Boszczyková 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Slezská 1397 , 737 01 Český Těšín Česká republika
Slezská 1397/16, 737 01 Český Těšín
Jméno: Kateřina Kotová 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: 379 , 739 43 Staříč Česká republika
č.p. 379, 739 43 Staříč
Jméno: Marta Madejová 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Kostelní 839 , 735 42 Těrlicko Česká republika
Kostelní 839/6, Horní Těrlicko, 735 42 Těrlicko
Jméno: Jaroslav Pospíšil 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Husova 479 , 738 01 Frýdek-Místek Česká republika
Husova 479, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
Jméno: Irena Říhová 12.2.2014 - 3.12.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 7.1.2014
Adresa: Zahradní 1475 , 733 01 Karviná Česká republika
Zahradní 1475/23, Fryštát, 733 01 Karviná

Statutární orgán dle Živnostenského rejstříku

Člen statutárního orgánu: Ing. Marta Madejová
Člen statutárního orgánu: Ing. Marko Ratveiský
Člen statutárního orgánu: Ing. Lydie Boszczyková
Člen statutárního orgánu: Mária Slušná
Člen statutárního orgánu: Irena Říhová
Člen statutárního orgánu: Ing. Milan Stareček
Člen statutárního orgánu: Ing. Zdeněk Babinec
Člen statutárního orgánu: Ing. Kateřina Kotová
Člen statutárního orgánu: Ing. Jaroslav Pospíšil

Vlastníci firmy COOP Beskydy, spotřební družstvo IČO: 00032387

Kapitál

Jmění Vklad Splaceno Platnost údajů od - do
zakladni 6 200 000 Kč - 1.1.2014
zakladni 5 000 000 Kč - 5.3.1997 - 1.1.2014
zakladni 21 606 800 Kč - 21.6.1993 - 5.3.1997

Sbírka Listin COOP Beskydy, spotřební družstvo IČO: 00032387

Spisová značka Typ listiny Soud Vznik listiny Doručena na soud Založena do složky Počet stran
DrXXIII 188/SL 85 zpráva auditora r. 2014 Krajský soud v Ostravě 17.7.2015 23.7.2015 3
DrXXIII 188/SL 84 účetní závěrka [2014] VZZ Krajský soud v Ostravě 17.7.2015 23.7.2015 2
DrXXIII 188/SL 83 ostatní Zápis ze shromáždění delegátů Krajský soud v Ostravě 29.6.2015 17.7.2015 23.7.2015 4
DrXXIII 188/SL 82 výroční zpráva [2014] Krajský soud v Ostravě 17.7.2015 23.7.2015 16
DrXXIII 188/SL 79 stanovy společnosti k 1.1.2014 Krajský soud v Ostravě 1.7.2014 28.7.2014 20
DrXXIII 188/SL 78 účetní závěrka [2014], zpráva auditora zahajovací rozvaha Krajský soud v Ostravě 6.6.2014 18.6.2014 7
DrXXIII 188/SL 77 ostatní Zápis ze shromáždění delegátů Krajský soud v Ostravě 6.6.2014 18.6.2014 4
DrXXIII 188/SL 76 účetní závěrka [2013]  po auditu Krajský soud v Ostravě 6.6.2014 16.6.2014 6
DrXXIII 188/SL 75 výroční zpráva [2013] Krajský soud v Ostravě 6.6.2014 16.6.2014 10
DrXXIII 188/SL 74 ostatní Jednací řád Krajský soud v Ostravě 6.6.2014 16.6.2014 4
DrXXIII 188/SL 73 výroční zpráva [2013] Krajský soud v Ostravě 6.6.2014 16.6.2014 18
DrXXIII 188/SL 71 notářský zápis NZ 5/2014, N 5/2014 Krajský soud v Ostravě 7.1.2014 18.2.2014 20.2.2014 17
DrXXIII 188/SL 70 zpráva auditora s úč.záv. s příl. Krajský soud v Ostravě 26.6.2013 27.6.2013 16
DrXXIII 188/SL 69 ostatní Zápis ze shrom. Krajský soud v Ostravě 26.6.2013 27.6.2013 5
DrXXIII 188/SL 67 ostatní jednací řád Krajský soud v Ostravě 26.6.2013 27.6.2013 4
DrXXIII 188/SL 66 změna právní formy, fúze Projekt fúze Krajský soud v Ostravě 4.6.2013 5.6.2013 7
DrXXIII 188/SL 65 zpráva auditora r. 2011 Krajský soud v Ostravě 19.7.2012 25.7.2012 16
DrXXIII 188/SL 64 ostatní - Zápis ze shrom. delegátů Krajský soud v Ostravě 19.7.2012 25.7.2012 4
DrXXIII 188/SL 63 výroční zpráva r. 2011 s úč.záv., zpr.aud. Krajský soud v Ostravě 19.7.2012 25.7.2012 24
DrXXIII 188/SL 62 ostatní - Jednací řád Krajský soud v Ostravě 19.7.2012 25.7.2012 4
DrXXIII 188/SL 61 ostatní zápis ze shrom. deleg. Krajský soud v Ostravě 27.6.2011 14.7.2011 1.8.2011 3
DrXXIII 188/SL 60 výroční zpráva r.2010 s úč.z.,příl.,zpr.aud. Krajský soud v Ostravě 14.7.2011 1.8.2011 26
DrXXIII 188/SL 59 ostatní zápis ze shrom.deleg.+jedn.řád Krajský soud v Ostravě 24.5.2010 31.5.2010 1.6.2010 7
DrXXIII 188/SL 58 výroční zpráva r.09+úč.záv.vč.příl.+audit Krajský soud v Ostravě 31.5.2010 1.6.2010 30
DrXXIII 188/SL 57 podpisové vzory -9x Krajský soud v Ostravě 22.7.2009 28.8.2009 9
DrXXIII 188/SL 56 rozhod. o statut. orgánu -záp z shr.deleg.-volba,různé Krajský soud v Ostravě 22.6.2009 22.7.2009 28.8.2009 10
DrXXIII 188/SL 55 výroční zpráva r.2008 s úč.záv.,pří.,zpr.aud. Krajský soud v Ostravě 22.7.2009 28.8.2009 27
DrXXIII 188/SL 54 výroční zpráva r.2007,úč.z.,audit Krajský soud v Ostravě 18.4.2008 7.7.2008 25.7.2008 30
DrXXIII 188/SL 53 ostatní zpráva představenstva Krajský soud v Ostravě 19.7.2007 8.8.2007 2
DrXXIII 188/SL 52 ostatní zpráva návrhové komise Krajský soud v Ostravě 19.7.2007 8.8.2007 1
DrXXIII 188/SL 51 ostatní zpráva mandátové komise Krajský soud v Ostravě 25.6.2007 19.7.2007 8.8.2007 1
DrXXIII 188/SL 50 ostatní zpráva kontrol.komise Krajský soud v Ostravě 21.5.2007 19.7.2007 8.8.2007 8
DrXXIII 188/SL 49 ostatní zápis ze shrom.delegátů Krajský soud v Ostravě 25.6.2007 19.7.2007 8.8.2007 3
DrXXIII 188/SL 48 ostatní usn.shrom.deleg.-schval.ú.z. Krajský soud v Ostravě 19.7.2007 8.8.2007 1
DrXXIII 188/SL 47 ostatní prezenční listina deleg. Krajský soud v Ostravě 25.6.2007 19.7.2007 8.8.2007 5
DrXXIII 188/SL 46 ostatní pozvánka na shrom.delegátů Krajský soud v Ostravě 25.6.2007 19.7.2007 8.8.2007 1
DrXXIII 188/SL 45 ostatní jednací řád Krajský soud v Ostravě 28.6.2005 19.7.2007 8.8.2007 3
DrXXIII 188/SL 44 účetní závěrka r.2006 vč. zprávy auditora Krajský soud v Ostravě 19.7.2007 8.8.2007 18
DrXXIII 188/SL 43 výroční zpráva r.2006 text.část Krajský soud v Ostravě 19.7.2007 8.8.2007 15
DrXXIII 188/SL 42 účetní závěrka + Zpráva auditora za r. 2005 Krajský soud v Ostravě 29.6.2006 14.7.2006 19
DrXXIII 188/SL 41 výroční zpráva r. 2005, úč. z., zpr.audit. Krajský soud v Ostravě 29.6.2006 14.7.2006 12
DrXXIII 188/SL 40 stanovy společnosti vč. změny z 6/05 Krajský soud v Ostravě 20.6.2006 29.6.2006 14.7.2006 16
DrXXIII 188/SL 39 ostatní - Zpr. předst. o hospodaření Krajský soud v Ostravě 29.6.2006 14.7.2006 10
DrXXIII 188/SL 38 ostatní - Zpr. kontrol. komise Krajský soud v Ostravě 20.6.2006 29.6.2006 14.7.2006 5
DrXXIII 188/SL 37 ostatní - Usn. ze shr. deleg. Krajský soud v Ostravě 20.6.2006 29.6.2006 14.7.2006 2
DrXXIII 188/SL 36 ostatní - Zápis ze shrom. deleg. Krajský soud v Ostravě 20.6.2006 29.6.2006 14.7.2006 4
DrXXIII 188/SL 35 notářský zápis - NZ 140/06-zm.Stanov Krajský soud v Ostravě 20.6.2006 29.6.2006 14.7.2006 16
DrXXIII 188/SL 34 stanovy společnosti Krajský soud v Ostravě 28.6.2005 8.7.2005 20.7.2005 16
DrXXIII 188/SL 33 notářský zápis Nz 181/2005 Krajský soud v Ostravě 28.6.2005 8.7.2005 20.7.2005 30
DrXXIII 188/SL 32 účetní závěrka r. 2004 Krajský soud v Ostravě 8.7.2005 20.7.2005 18
DrXXIII 188/SL 31 výroční zpráva r. 2004 Krajský soud v Ostravě 8.7.2005 20.7.2005 18
DrXXIII 188/SL 30 ostatní zápis ze shrom. delegátů Krajský soud v Ostravě 28.6.2005 8.7.2005 20.7.2005 13
DrXXIII 188/SL 29 ostatní zpráva předst. Krajský soud v Ostravě 8.7.2005 20.7.2005 10
DrXXIII 188/SL 28 ostatní zápis ze schůze předst. Krajský soud v Ostravě 25.4.2005 8.7.2005 20.7.2005 3
DrXXIII 188/SL 27 rozhod. o statut. orgánu zápis z 1. schůze předst. Krajský soud v Ostravě 25.6.2004 9.7.2004 13.12.2004 3
DrXXIII 188/SL 26 rozhod. o statut. orgánu zápis ze shromáždění delegátů Krajský soud v Ostravě 9.6.2004 9.7.2004 13.12.2004 9
DrXXIII 188/SL 25 podpisové vzory Krajský soud v Ostravě 9.7.2004 13.12.2004 9
DrXXIII 188/SL 24 výroční zpráva r. 2003 vč. úč. záv. Krajský soud v Ostravě 9.7.2004 7.10.2004 34
DrXXIII 188/SL 23 notářský zápis NZ 182/2003 Krajský soud v Ostravě 10.6.2003 5.9.2003 14
DrXXIII 188/SL 22 stanovy společnosti Krajský soud v Ostravě 5.9.2003 17
DrXXIII 188/SL 21 výroční zpráva r. 2002 + zpráva auditova Krajský soud v Ostravě 5.9.2003 38
DrXXIII 188/SL 20 ostatní schůze představenstva Krajský soud v Ostravě 28.5.2003 5.9.2003 19
DrXXIII 188/SL 19 ostatní usnesení schrom.delegátů Krajský soud v Ostravě 11.6.2002 1.7.2002 3.7.2002 28
DrXXIII 188/SL 18 ostatní zápis ze schrom.delegátů Krajský soud v Ostravě 11.6.2002 1.7.2002 3.7.2002 2
DrXXIII 188/SL 17 ostatní zápis ze 41.schůze představ. Krajský soud v Ostravě 30.5.2002 1.7.2002 3.7.2002 3
DrXXIII 188/SL 9 notářský zápis NZ 205/2001 vč.stanov Krajský soud v Ostravě 8.6.2001 21.6.2002 25.6.2002 27
DrXXIII 188/SL 16 stanovy společnosti dodatek č. 1 Krajský soud v Ostravě 28.5.1998 25.6.2002 1
DrXXIII 188/SL 15 výroční zpráva r. 2001 Krajský soud v Ostravě 11.6.2002 21.6.2002 25.6.2002 12
DrXXIII 188/SL 14 účetní závěrka r. 2001 Krajský soud v Ostravě 21.6.2002 25.6.2002 26
DrXXIII 188/SL 13 rozhod. o statut. orgánu zápis ze 61.schůze předst. Krajský soud v Ostravě 17.12.1998 23.6.2002 25.6.2002 23
DrXXIII 188/SL 12 rozhod. o statut. orgánu zápis shrom. delegátů Krajský soud v Ostravě 21.6.1999 21.6.2002 25.6.2002 15
DrXXIII 188/SL 11 rozhod. o statut. orgánu zápis ze 4.schůze předst. Krajský soud v Ostravě 30.9.1999 21.6.2002 25.6.2002 13
DrXXIII 188/SL 10 podpisové vzory Krajský soud v Ostravě 21.6.2002 25.6.2002 11
DrXXIII 188/SL 8 rozhod. o statut. orgánu Krajský soud v Ostravě 8.6.2001 18.6.2001 14.12.2001 1
DrXXIII 188/SL 7 ostatní zápis ze 26.schůze předst. Krajský soud v Ostravě 26.4.2001 18.6.2001 14.12.2001 3
DrXXIII 188/SL 6 účetní závěrka r. 2000 Krajský soud v Ostravě 18.6.2001 14.12.2001 17
DrXXIII 188/SL 5 výroční zpráva r. 2000 Krajský soud v Ostravě 18.6.2001 14.12.2001 8
DrXXIII 188/SL 4 účetní závěrka r. 1999 Krajský soud v Ostravě 4.7.2000 14.12.2001 11
DrXXIII 188/SL 2 účetní závěrka r. 1997+výroční zpráva Krajský soud v Ostravě 21.4.1998 16.6.1998 18.6.1998 26
DrXXIII 188/SL 3 účetní závěrka r. 1998+výroční zpráva Krajský soud v Ostravě 21.6.1999 9.7.1999 14
DrXXIII 188/SL 1 účetní závěrka r. 1996+výroční zpráva Krajský soud v Ostravě 4.6.1997 26

Hodnocení COOP Beskydy, spotřební družstvo


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 1 krát

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu COOP Beskydy, spotřební družstvo obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu feedback@finance.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.

tracking image

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.