Bambas Art Original s.r.o. Přední Výtoň IČO: 09725661

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Bambas Art Original s.r.o., která sídlí v obci Přední Výtoň a bylo jí přiděleno IČO 09725661.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem Bambas Art Bags s.r.o. se sídlem v obci Přední Výtoň byla založena v roce 2020.

Obory činností Bambas Art Original s.r.o. IČO: 09725661

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Obory činnosti: - Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků - Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží - Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků - Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků - Umělecko-řemeslné zpracování kovů - Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů - Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí - Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží 29.9.2022
Pronájem nemovitých věcí, bytů a nebytových prostor 29.9.2022
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 3.12.2020 - 29.9.2022

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba textilií
Výroba brašnářských, sedlářských a podobných výrobků
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Ostatní zpracovatelský průmysl
Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
Specializované návrhářské činnosti
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Bambas Art Original s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.