Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu ATACO consulting, spol. s r.o. v likvidaci, která sídlí v obci Ostrava a bylo jí přiděleno IČO 64617050.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem ATACO consulting, spol. s r.o. se sídlem v obci Ostrava byla založena v roce 1996.Soud: | Krajský soud v Ostravě | 3. 1. 1996 |
---|---|---|
Spisová značka: | C 8998 | |
IČO: | 64617050 | |
Obchodní firma: | ATACO consulting, spol. s r.o. | |
Právní forma: | Společnost s ručením omezeným | 3.1.1996 |
Datum vzniku: | 3.1.1996 | |
Právní důvod zrušení společnosti: ukončení podnikání (činnosti). Rozhodnutím valné hromady ze dne 14.11.2023, notářský zápis č. Nz 391/2023, byla společnost zrušena, vstoupila do likvidace ke dni 14.11.2023 a byl jmenován likvidátor. Věřitelé se tímto v souladu s ust. § 198 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, vyzývají, aby přihlásili své pohledávky na adresu sídla společnosti nebo do datové schránky společnosti ve lhůtě 3 měsíců ode dne druhého zveřejnění této výzvy. Druhá výzva pro přihlášení pohledávek bude zveřejněna v Obchodním věstníku. Tato výzva je učiněna v souladu s § 13 odst. 3 nařízení vlády č. 351/2013 Sb. | 23.11.2023 | |
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. | 14.2.2018 |
IČO: | 64617050 |
---|---|
Firma: | ATACO consulting, spol. s r.o. v likvidaci |
Právní forma: | Společnost s ručením omezeným |
Okres: | Ostrava-město |
Základní územní jednotka: | Vítkovice |
Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
Datum vzniku: | 3. 1. 1996 |
Výpis dat pro firmu ATACO consulting, spol. s r.o. v likvidaci obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.
Data jsme získali z těchto zdrojů:
Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.