Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Arealkam s.r.o., která sídlí v obci Ledčice a bylo jí přiděleno IČO 27417310.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Firma s názvem TOMÁŠ KNOTEK s.r.o. se sídlem v obci Ledčice byla založena v roce 2006. Společnost je stále aktivní. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí .Soud: | Městský soud v Praze | 19. 1. 2006 |
---|---|---|
Spisová značka: | C 112097 | |
IČO: | 27417310 | |
Obchodní firma: | TOMÁŠ KNOTEK s.r.o. | |
Právní forma: | Společnost s ručením omezeným | 19.1.2006 |
Datum vzniku: | 19.1.2006 |
IČO: | 27417310 |
---|---|
Obchodní firma: | Arealkam s.r.o. |
Právní forma: | Společnost s ručením omezeným |
Vznik první živnosti: | 19. 1. 2006 |
Celkový počet živností: | 2 |
Aktivních živností: | 2 |
IČO: | 27417310 |
---|---|
Firma: | Arealkam s.r.o. |
Právní forma: | Společnost s ručením omezeným |
Okres: | Mělník |
Základní územní jednotka: | Ledčice |
Počet zaměstnanců: | 1 - 5 zaměstnanců |
Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
Datum vzniku: | 19. 1. 2006 |
Výpis dat pro firmu Arealkam s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.
Data jsme získali z těchto zdrojů:
Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.