APARSIA s.r.o. Praha IČO: 11999110

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu APARSIA s.r.o., která sídlí v obci Praha a bylo jí přiděleno IČO 11999110.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem Bulgaria reality s.r.o. se sídlem v obci Praha byla založena v roce 2021.

Obory činností APARSIA s.r.o. IČO: 11999110

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oborech činnosti: - velkoobchod a maloobchod - údržba motorových vozidel a jejich příslušenství - ubytovací služby - činnost informačních a zpravodajských kanceláří - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - pronájem a půjčování věcí movitých - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - překladatelská a tlumočnická činnost - provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu 3.11.2021
Realitní zprostředkování 3.11.2021

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Nespecializovaný velkoobchod
Maloobchod, kromě motorových vozidel
Ubytování
Informační činnosti
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Reklamní činnosti
Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Činnosti cestovních agentur

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu APARSIA s.r.o. obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.