Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Alexandr Vik, která sídlí v obci Jáchymov a bylo jí přiděleno IČO 73430978.
Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).
Alexandr Vik je Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem v obci Jáchymov. Podniká od roku 2004 Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .| Obory činnosti |
|
|---|---|
| Druh živnosti | živnost volná |
| Stav | přerušená |
| Vznik oprávnění | 1. 4. 2004 |
| Přerušeno od | 31. 8. 2015 |
| Druh živnosti | živnost volná |
|---|---|
| Stav | zaniklá |
| Vznik oprávnění | 1. 4. 2004 |
| Zánik oprávnění | 30. 6. 2008 |
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| Výroba pryžových a plastových výrobků |
| Výroba plastových výrobků |
| Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění |
| Ostatní zpracovatelský průmysl j. n. |
| Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
| Ostatní technické zkoušky a analýzy |
| Překladatelské a tlumočnické činnosti |
| Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
| Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel |
Výpis dat pro firmu Alexandr Vik obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.