AJAX sdružení pro drážní dopravu a historii Hradec Králové IČO: 48895865

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu AJAX sdružení pro drážní dopravu a historii, která sídlí v obci Hradec Králové a bylo jí přiděleno IČO 48895865.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

AJAX sdružení pro drážní dopravu a historii je Spolek se sídlem v obci Hradec Králové. Podniká od roku 1995 Společnost podniká v oboru Truhlářství, podlahářství , Restaurování děl z oboru výtvarných umění, která nejsou kulturními památkami nebo jejich částmi, ale jsou uložena ve sbírkách muzeí a galerií nebo se jedná o předměty kulturní hodnoty , Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona .

Základní údaje o AJAX sdružení pro drážní dopravu a historii IČO: 48895865

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 48895865
Obchodní firma: AJAX sdružení pro drážní dopravu a historii
Právní forma: Spolek
Vznik první živnosti: 7. 2. 1995
Celkový počet živností: 6
Aktivních živností: 3

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 48895865
Firma: AJAX sdružení pro drážní dopravu a historii
Právní forma: Spolek
Okres: Hradec Králové
Základní územní jednotka: Hradec Králové
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
Datum vzniku: 7. 2. 1995

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu AJAX sdružení pro drážní dopravu a historii obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu info@iinfo.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.