Agrární komora České republiky Olomouc IČO: 47674768

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Agrární komora České republiky, která sídlí v obci Olomouc a bylo jí přiděleno IČO 47674768.

Výpis obsahuje aktuální i historická data z obchodního rejstříku (Justice.cz) včetně sbírky listin a živnostenského rejstříku (RŽP).

Firma s názvem Agrární komora České republiky se sídlem v obci Olomouc byla založena v roce 1993. Společnost je stále aktivní. V jejím vedení se dosud vystřídalo 130 osob. Společnost podniká v oboru Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona , nakladatelská a vydavatelská činnost neperiodických publikací a nakladatelská a vydavatelská činnost periodických publikací .

Základní údaje o Agrární komora České republiky IČO: 47674768

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Základní udaje dle Obchodního rejstříku

Soud: Krajský soud v Ostravě 7.12.1993
Spisová značka: AXIV 571
IČO: 47674768
Obchodní firma: Agrární komora České republiky
Právní forma: Komora (hospodářská, agrární) 7.12.1993
Stav subjektu: Tuzemská - Aktivní
Datum zápisu: 7.12.1993
Dozorčí rada: u vymazávané osoby Ing. František Zobal, r.č.430116/077 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Václav Lomička, r.č. 440420/045 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Marie Bubíková, r.č. 465223/104 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Vlastislav Mudrák, r.č. 500613/015 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Pavel Veselý, r.č. 610407/0203 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Vladimír Burian, r.č. 520529/235 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Božik Severin, r.č. 540812/2544 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Jan Chroust, r.č. 470816/424 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Oldřich Žďárský, r.č. 570219/2518 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vmazávané osoby Miroslav Drs, r.č. 650828/1802 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 u vymazávané osoby Ing. Lubomír Jurášek, r.č. 591231/0954 se zapisuje den zániku funkce: 10. března 2005 7.10.2005 - 7.10.2005
Dozorčí rada: předseda: Ing. František Zobal, r.č.430116/077 Planá nad Lužnicí, ČSA č. 568, PSČ 391 11 člen: Ing. Václav Lomička, r.č. 440420/045 Čistá u Rakovníka, nám. J. Vrchlického č. 12, PSČ 270 34 člen: Ing. Marie Bubíková, r.č. 465223/104 Lipová, Lázně č. 111, PSČ 790 61, člen: Ing. Vlastislav Mudrák, r.č. 500613/015 Valašské Klobouky, Na Výsluní č. 868, PSČ 766 01 člen: Ing. Pavel Veselý, r.č. 610407/0203 Sedlice č. 70, PSČ 503 27 člen: Vladimír Burian, r.č. 520529/235 Tachov, Zárečná 1521, PSČ 347 01 člen: Ing. Božik Severin, r.č. 540812/2544 Drásov č. 313, PSČ 664 24 člen: Ing. Jan Chroust, r.č. 470816/424 Jimramov, Jimramovské Pavlovice č. 21, PSČ 592 42 člen: Ing. Oldřich Žďárský, r.č. 570219/2518 Klášterec nad Orlicí, České Petrovice č. 70, PSČ 561 82 člen: Miroslav Drs, r.č. 650828/1802 Soběslav, Debrník č. 35, PSČ 392 01 člen: Ing. Lubomír Jurášek, r.č. 591231/0954 Holešov I, Kráčiny č. 304, PSČ 769 01 22.5.2003 - 7.10.2005
Dozorčí rada: předseda: Ing. František Vysloužil r.č. 421106/436 Zlín, Tyršovo nábřeží 2369, PSČ 760 01 člen: Ing. Oldřich Beneš r.č. 500321/181 Chomutov, Seifertova č. 4165, PSČ 430 03 člen: Ing. Jan Ptáček, CSc. r.č. 510414/211 Žihle, Žihelský statek, PSČ 331 65 člen: Ing. František Zobal r.č. 430116/077 Planá nad Lužnicí, ČSLA č. 568, PSČ 391 11 člen: Ing. Stanislav Coufal r.č. 510211/232 Jihlava, Sluneční 35, PSČ 586 05 člen: Mojmír Čermák r.č. 540119/0113 Moravská Třebová, Nové Sady 78, PSČ 571 01 člen: Ing. Pavel Kučera r.č. 480217/072 Vysoká u Mělníka, Střednice 9, PSČ 277 24 člen: Ing. Božik Severin r.č. 540812/2544 Drásov 313, PSČ 664 24 člen: Vladimír Burian r.č. 520529/235 Tachov, Zárečná 1521, PSČ 347 01 člen: Ing. Jiří Neudörfl r.č. 610510/0771 Dobříš, Polní 1169, PSČ 263 01 člen: Ing. Vladimír Procházka, CSc. r.č. 360529/448 Lešany 17, PSČ 798 42 29.7.1999 - 22.5.2003
Dozorčí rada: předseda: Ing. Ivo Vlach r.č. 590414/1749 Olomouc, Hodolanská č. 32, PSČ 772 48 člen: František Andrys r.č. 331016/423 Újezd u Valašských Klobouků, Loučka č. 72, PSČ 763 25 člen: Ing. Oldřich Beneš r.č. 500321/181 Chomutov, Seifertova č. 4165, PSČ 430 03 člen: Jan Dostál r.č. 390330/037 Morašice č.115, PSČ 569 51 člen: Ing. Jan Hašek r.č. 540128/1996 Kroměříž, Denkova č. 3943, PSČ 767 01 člen: Ing. Miloň Pohořelý, CSc. r.č. 260712/460 Praha 1, Krocínova č. 3, PSČ 110 00 člen: MVDr. Václav Polách r.č. 511004/293 Nový Bydžov, Smetanova č. 1249, PSČ 504 14 člen: Ing. Jan Ptáček, CSc. r.č. 510414/211 Žihle, Žihelský statek, PSČ 331 65 člen: Ing. Václav Toman r.č. 580227/0133 Sušice, nám. Svobody č. 138/I, PSČ 342 20 člen: Ing. František Zobal r.č. 430116/077 Planá nad Lužnicí, ČSLA č. 568, PSČ 391 11 člen: Ing. Jiří Malypetr r.č. 400514/014 Kostomlaty nad Labem, Kostomlaty č. 71, PSČ 289 21 7.4.1998 - 29.7.1999
Dozorčí rada: předseda: Ing. Ivo Vlach Olomouc, Hodolanská č. 32, PSČ 772 48 člen: František Andrys Újezd u Valašských Klobouků, Loučka č. 72, PSČ 763 25 člen: Ing. Oldřich Beneš Chomutov, Seifertova č. 4165, PSČ 430 03 člen: Jan Dostál Morašice č. 115, PSČ 569 51 člen: Ing. Jan Hašek Kroměříž, Denkova č. 3943, PSČ 767 01 člen: Pavel Novotný Písek, Jar. Malého č. 2197, PSČ 397 01 člen: Ing. Miloň Pohořelý, CSc. Praha 1, Krocínova č. 3, PSČ 110 00 člen: MVDr. Václav Polách Nový Bydžov, Smetanova č. 1249, PSČ 504 14 člen: Ing. Jan Ptáček Žihle, Žihelský statek, PSČ 331 65 člen: Ing. Václav Toman Sušice, nám. Svobody č. 138/I., PSČ 342 20 člen: Ing. Oldřich Vašina Sloupnice, PSČ 565 53 29.1.1996 - 7.4.1998
Právní forma: Agrární komora České republiky je sdružení podnikatelů (právnických i fyzických osob) ustavené podle zákona 301/1992 Sb. o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky ve znění zákona č. 121/1993 Sb. 7.12.1993
Dozorčí rada: - předseda: Ing. Antonín Kolář, bytem Werichova 13, Olomouc - člen: František Andrys, bytem Loučka č. 72, Újezd u Valašských Klobouk - člen: Ing. Oldřich Beneš, bytem Seifertova č. 4165, Chomutov - člen: Ing. Pavel Dlouhý, bytem Hluboká - člen: Ing. Jan Hašek, bytem Postoupky 21, Kroměříž - člen: Ing. František Janda, bytem Křiženecká 422, Praha 8 - člen: Ing. Václav Kodet, bytem Pod Rozhlednou č. 11, Jihlava - člen: Antonín Moštěk, bytem Mařatice 23, Uherské Hradiště - člen: Pavel Novotný, bytem Bernatice 15 - člen: Ing. Zdeněk Pašek, bytem Dolní Lukavice 35 - člen: Ing. Jaroslav Zeman, bytem Masarykova ul. č. 190, Bohušovice nad Ohří 7.12.1993 - 29.1.1996

Aktuální kontaktní údaje Agrární komora České republiky

Základní údaje dle Živnostenského rejstříku

IČO: 47674768
Obchodní firma: Agrární komora České republiky
Právní forma: Komora (s vyjímkou profesních komor)
Evidující úřad: Magistrát města Olomouce
Vznik první živnosti: 22.3.1995
Celkový počet živností: 3
Aktivních živností: 1

Základní údaje dle RES (Registr ekonomických subjektů)

IČO: 47674768
Firma: Agrární komora České republiky
Právní forma: Komora (hospodářská, agrární)
Okres: Olomouc
Základní územní jednotka: Olomouc
Počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanců
Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní
Datum vzniku: 7.12.1993

Kontakty na Agrární komora České republiky IČO: 47674768

Sídlo dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Sídlo: Blanická 383/3 , Olomouc 779 00 1.11.2014
Sídlo: Blanická 383/3 , Olomouc 779 00 7.12.1993 - 1.11.2014

Sídlo dle Živnostenského rejstříku

Sídlo dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Sídlo: Blanická 383/3, Olomouc 779 00

Obory činností Agrární komora České republiky IČO: 47674768

Předmět podnikání dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
nakladatelská a vydavatelská činnost periodických a neperiodických publikací 4.4.1995
poskytuje svým členům poradenské a konzultační služby v otázkách spojených s podnikatelskou činností 7.12.1993
vydává vyjádření podle zvláštních předpisů a odborná stanoviska 7.12.1993
organizuje vzdělávací činnost a spolupracuje s orgány státní správy v zajišťování informačního servisu, profesního vzdělávání a forem rekvalifikace a při řešení problémů zaměstnatnosti 7.12.1993
na základě předchozího souhlasu členů zabezpečuje propagaci a šíření informací o jejich podnikatelské činnosti 7.12.1993
dbá, aby členové komory vykonávali podnikatelskou činnost odborně a v souladu s obecně závaznými právními předpisy 7.12.1993
navazuje a rozvíjí styky s komorami a obdobnými institucemi v zahraničí a uzavírá s nimi dohody 7.12.1993
vystavuje osvědčení o skutečnostech důležitých v právních vztazích, které vznikají v mezinárodním obchodě 7.12.1993
zřizuje, spravuje zařízení a instituce na podporu rozvoje podnikání a vzdělanosti 7.12.1993
spolupracuje s podnikatelskými svazy a sdruženími na základě uzavřených dohod 7.12.1993
zřizuje smírčí komisi k předcházení obchodním sporům mezi svými členy a může zřídit spolu s Hospodářskou komorou ČR nebo samostatně rozhodčí soud 7.12.1993
vykonává vlastní hospodářskou činnost na podporu řádného plnění svých úkolů a v souladu se svým posláním 7.12.1993
podílí se na odborné přípravě k výkonu povolání a podporuje školská zařízení zřízena k tomuto účelu 7.12.1993
na základě seznamů členů vedených Okresními komorami a Společenstvy vede a vydává souhrnný Agroregistr členů 7.12.1993

Živnosti včetně provozoven dle Živnostenského rejstříku

Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti:
  • nakladatelská a vydavatelská činnost neperiodických publikací

  • nakladatelská a vydavatelská činnost periodických publikací

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Aktivní
Vznik oprávnění: 22.3.1995

Živnost č. 2 nakladatelská a vydavatelská činnost neperiodických publikací

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 22.3.1995
Zánik oprávnění: 30.6.2008

Živnost č. 3 nakladatelská a vydavatelská činnost periodických publikací

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Stav: Zaniklá
Vznik oprávnění: 22.3.1995
Zánik oprávnění: 30.6.2008
Pozor: Od 1.7.2008 byl novelou živnostenského zákona redukován počet živností. Toto je jedna ze živností, která v roce 2008 zanikla.

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Vydávání časopisů a ostatních periodických publikací
Činnosti podnikatelských a zaměstnavatelských organizací

Vedení firmy Agrární komora České republiky IČO: 47674768

Statutární orgán dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Jednání: Jménem Agrární komory České republiky jedná prezident. 1.9.1998
Jednání: Jménem Agrární komory České republiky jedná prezident Jiří Netík, bytem Kolodějská 410, Týn nad Vltavou. 7.12.1993 - 1.9.1998
Jméno: Zdeněk Jandejsek CSc. 17.8.2017
Funkce: prezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: 7, Loket 257 68
Jméno: Josef Kubiš 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: Džbánka 569 , 251 68 Sulice Česká republika
Jméno: ing. Václav Hlaváček CSc. 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: 69, Nikolčice 691 71
Jméno: Leoš Říha 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: Mlýnská 387, Jablonné nad Orlicí 561 64
Jméno: Bohumil Belada 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: Chrpová 1213, Sezimovo Ústí 391 02
Jméno: Vladimír Veselý 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: 232, Býšť 533 22
Jméno: ing. Jiří Neudörfl 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Polní 1169, Dobříš 263 01
Jméno: ing. Jaroslav Šíma 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Rodáků 324, Spálené Poříčí 335 61
Jméno: Pavel Brandl 17.8.2017
Funkce: člen představenství
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 332, Dolní Žandov 354 93
Jméno: Miroslav Novák 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Náves 40, Kleneč 413 01
Jméno: Robert Erlebach 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Holubova 646, Liberec 463 12
Jméno: ing. Jaroslav Vojtěch 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Hradecká 1, Jaroměř 551 01
Jméno: Josef Blažek 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Na Blatech 333, Pacov 395 01
Jméno: Jindřich Šnejdrla 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 75, Valašské Meziříčí 756 42
Jméno: ing. Vladimír Dosoudil 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Selské nám. 28/28, Olomouc 779 00
Jméno: ing. Lumír Juroš 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 239, Litultovice 747 55
Jméno: ing. Václav Kaněra 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 49, Záhoří 398 18
Jméno: Martin Ludvík 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 219, Dobrá Voda u Hořic 507 73
Jméno: Jaroslav Mikoláš 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Za rybníkem 339, Lišany 270 52
Jméno: Otakar Šašek 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Chelčického 650, Libochovice 411 17
Jméno: Martin Volf 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Kožnarova 1406/24, Česká Lípa 470 01
Jméno: Jiří Zelenka 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 8, Krásná Hora nad Vltavou 262 56
Jméno: ing. Karel Horák 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 116, Žehuň 289 05
Jméno: ing. Josef Luka 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Vrchlického návrší 695, Mnichovo Hradiště 295 01
Jméno: Stanislav Studený 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: U Koupaliště 547, Říčany 664 82
Jméno: Jiří Milek 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 131, Klopina 789 73
Jméno: Miroslav Drs 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 35, Hlavatce 392 01
Jméno: Ing. Miroslav Koberna CSc. 3.4.2019
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 24.8.2018
Adresa: Hrádecká 351/71, Plzeň 312 00
Jméno: ing. Martin Pýcha 12.7.2019
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: Měšická 510, Bašť 250 65
Jméno: Ing. František Brabec 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Preslova 709/56, Brno 602 00
Jméno: Ing. Jan Ptáček 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: 323, Žihle 331 65
Jméno: Josef Šenk 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: náměstí T. G. Masaryka 976/13, Břeclav 690 02
Jméno: Ing. Josef Duda 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Jiřího z Poděbrad 1212, Uherské Hradiště 686 01
Jméno: Ing. Rostislav Horčička 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Víta Nejedlého 2973/13, Kroměříž 767 01
Jméno: Ing. Miloň Pohořelý CSc. 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Krocínova 333/3, Praha 110 00
Jméno: Ing. Miroslav Šefler 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Jeronýmova 672, Louny 440 01
Jméno: Jiří Netík 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: prezident
Adresa: Kolodějská 410, Týn nad Vltavou 375 01
Jméno: Ing. František Bartoš 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: viceprezident
Adresa: 38, Svatý Jiří 565 01
Jméno: Ing. Jiří Ekl 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: viceprezident
Adresa: Plískov č. 7 , 338 08 Zbiroh Česká republika
Jméno: Ing. Drahomír Tobiáš 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Zákostelí 41, Senice na Hané 783 45
Jméno: Ing. František Novák CSc. 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Radostín č. 8 , Skuhrov Česká republika
Jméno: Ing. Pavel Kučera CSc. 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Střednice č. 9 , Vysoká u Mělníka Česká republika
Jméno: Ing. Antonín Lenikus 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Stonařov Česká republika
Jméno: Ing. František Vysloužil 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Tyršovo nábřeží 2369, Zlín 760 01
Jméno: Ing. Jiří Zelenka 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Podmoky č. 8 , 262 56 Krásná Hora nad Vltavou Česká republika
Jméno: Ing. Jan Fencl 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Měšťanská 175/2, Hodonín 695 01
Jméno: MVDr. Jaromír Lukáš 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Pod Zámečkem 1051/42, Hradec Králové 500 06
Jméno: Jaroslav Muška 7.12.1993 - 29.1.1996
Funkce: člen představenstva
Adresa: Chelčice , Libějovice Česká republika
Jméno: Jiří Netík 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: prezident
Adresa: Kolodějská 410, Týn nad Vltavou 375 01
Jméno: Ing. František Bartoš 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: viceprezident
Adresa: 38, Svatý Jiří 565 01
Jméno: Ing. Jiří Ekl 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: viceprezident
Adresa: Plískov č. 7 , 338 08 Zbiroh Česká republika
Jméno: Ing. Drahomír Tobiáš 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Zákostelí 41, Senice na Hané 783 45
Jméno: Ing. František Novák CSc. 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Radostín 8 , 582 41 Skuhrov Česká republika
Jméno: Ing. Pavel Kučera CSc. 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: 9, Vysoká 277 24
Jméno: Ing. Antonín Lenikus 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Zemědělská 635, Brtnice 588 32
Jméno: Ing. František Vysloužil 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Tyršovo nábřeží 2369, Zlín 760 01
Jméno: Ing. Jiří Zelenka 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Podmoky 8 , 262 56 Krásná Hora Česká republika
Jméno: Ing. Jan Fencl 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Hybernská 1613/38, Praha 110 00
Jméno: MVDr. Jaromír Lukáš 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Pod Zámečkem 1051/42, Hradec Králové 500 06
Jméno: Jaroslav Muška 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Chelčice 9 , 387 72 Libějovice Česká republika
Jméno: Ing. Pavel Dlouhý 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Na Vyhlídce 724, Hluboká nad Vltavou 373 41
Jméno: Ing. Bedřich Henrych CSc. 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Mostecká 2580, Žatec 438 01
Jméno: Ing. Jan Kubný 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Louky 329/11, Kobeřice 747 27
Jméno: Marie Brodinová 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Úhořilka 12 , 582 54 Úsobí Česká republika
Jméno: Ing. Jaroslav Brom CSc. 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Sládkova 159/1, Cheb 350 02
Jméno: Ing. Václav Kodet 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Pod Rozhlednou 3437/11, Jihlava 586 01
Jméno: Ing. Jindřich Kvapilík 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Potoční 98, Vikýřovice 788 13
Jméno: MVDr. Bohumil Muchna 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Průmyslová 49 , 391 11 Planá nad Lužnicí Česká republika
Jméno: Ing. Luděk Žáček 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: 739 01 Baška, Staré Město Česká republika
Jméno: Vladimír Burian 29.1.1996 - 7.4.1998
Funkce: člen představenstva
Adresa: Luční 1791, Tachov 347 01
Jméno: Jiří Netík 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: viceprezident
Adresa: Kolodějská 410, Týn nad Vltavou 375 01
Jméno: Ing. Karel Machovec 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: viceprezident
Adresa: Milady Horákové 476/1, Praha 170 00
Jméno: Ing. Jiří Zelenka 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Podmoky č. 8 , 262 56 Krásná Hora nad Vltavou Česká republika
Jméno: Ing. Antonín Lenikus 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Zemědělská 635, Brtnice 588 32
Jméno: Ing. Zdeněk Matějček 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: 503 61 Lovčice Česká republika
Jméno: Ing. Josef Zatloukal 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Hlavní třída 13, Kralice na Hané 798 12
Jméno: Ing. Václav Kodet 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Pod Rozhlednou 3437/11, Jihlava 586 01
Jméno: Ing. Miroslav Možnar 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: 316, Mikulčice 696 19
Jméno: Ing. Jaroslav Camplík 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Okružní 2162/6, Praha 143 00
Jméno: Ing. Jan Fencl 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: Měšťanská 175/2, Hodonín 695 01
Jméno: Ing. Vít Šimon 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: 582 76 Dolní Lhota, Maleč Česká republika
Jméno: Ing. Jaroslav Hajda CSc. 7.4.1998 - 29.7.1999
Funkce: člen představenstva
Adresa: tř. Svornosti 898/53, Olomouc 779 00
Jméno: Ing. Václav Hlaváček CSc. 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: prezident
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: 69, Nikolčice 691 71
Jméno: Ing. Drahomír Tobiáš 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Zákostelí 41, Senice na Hané 783 45
Jméno: Ing. Bedřich Henrych CSc. 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: V Zahradách 2198, Žatec 438 01
Jméno: Pavel Novotný 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Jaromíra Malého 2197, Písek 397 01
Jméno: Ing. Jaroslav Vojtěch 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Hradecká 1, Jaroměř 551 01
Jméno: Ing. Marie Bubíková 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: 111, Lipová-lázně 790 61
Jméno: Ing. Zdeněk Růžička 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Purkyňova 444/4, Žďár nad Sázavou 591 02
Jméno: Ing. Martin Turínek 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Hrusická 2512/6, Praha 141 00
Jméno: Ing. Zdeněk Šimánek 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Brandlín č. 29 , 378 58 Velká Lhota Česká republika
Jméno: Ing. Jindřich Syrový 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: B. Němcové 526, Uhlířské Janovice 285 04
Jméno: Ing. Jaroslav Brom CSc. 7.4.1998 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Zemědělská 99/4, Cheb 350 02
Jméno: Ing. Jaroslav Camplík 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: viceprezident
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Okružní 2162/6, Praha 143 00
Jméno: Ing. Josef Kubiš 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: viceprezident
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Milánská 413, Praha 109 00
Jméno: Ing. František Loudát 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Riegrova 1244/7, Děčín 405 02
Jméno: Ing. Karel Bednář 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: 89, Pluhův Žďár 378 24
Jméno: Ing. Jaromír Řezáč 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: 798 27 Vítčice 19 Česká republika
Jméno: Ing. Miroslav Jirovský 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Roháčova 264, Kolín 280 02
Jméno: Ing. Jaromír Šimonek 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Pískovcová 735/10, Praha 190 00
Jméno: Ing. Jiří Sedlo CSc. 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Záhumní 1264, Velké Bílovice 691 02
Jméno: Ing. Vladimír Machálek 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Třeboradická 1068/33, Praha 182 00
Jméno: Ing. Karel Horák 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: 116, Žehuň 289 05
Jméno: Ing. Jan Pavlíček 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Mánesova 295/3, Olomouc 779 00
Jméno: Ing. Jan Stehlík 29.7.1999 - 22.5.2003
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: do 14.3.2002
Adresa: Na Barborce 1402 , 370 07 Dobrá Voda Česká republika
Jméno: Ing. František Loudát CSc. 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Riegrova 1244/7, Děčín 405 02
Jméno: Ing. Miroslav Jirovský 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: V Zídkách 305, Kolín 280 02
Jméno: Ing. Jaromír Šimonek 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Pískovcová 735/10, Praha 190 00
Jméno: Ing. Karel Horák 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 116, Žehuň 289 05
Jméno: Ing. Jiří Neudörfl 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Polní 1169, Dobříš 263 01
Jméno: Ing. Josef Hlavinka 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 191, Polkovice 751 44
Jméno: Ing. Jan Hašek 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Denkova 3943/8, Kroměříž 767 01
Jméno: Ing. Jaroslav Vojtěch 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Hradecká 1, Jaroměř 551 01
Jméno: Ing. Milan Boleslav 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Na Vyhlídce 203, Horní Police 471 06
Jméno: Ing. Jan Ptáček CSc. 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 323, Žihle 331 65
Jméno: Ing. Petr Chaloupka 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 396, Archlebov 696 33
Jméno: Ing. Josef Matějek 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 154, Studenec 675 02
Jméno: Ing. Jiří Navrátil 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Alšova 0 , 572 01 Polička Česká republika
Jméno: Ing. František Novák 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 0 793 36 Malá Morávka Česká republika
Jméno: Ing. Zdeněk Koubek 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Brněnská 407, Pohořelice 691 23
Jméno: Ing. Josef Štěpanovský 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Šípkova 146, Lázně Bohdaneč 533 41
Jméno: Ing. František Hrabě 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 17, Řepov 293 01
Jméno: Ing. František Endrle 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 0 582 31 Okrouhlice Česká republika
Jméno: Ing. Vladimír Oplt 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Družstevní 1076, Valašské Meziříčí 757 01
Jméno: Ing. Miroslav Jandečka 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 45, Zahořany 345 06
Jméno: Ing. Stanislav Broda 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Na Sadech 408, Lhenice 384 02
Jméno: Ing. Bohumil Pázler 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Tyršova 313, Zlonice 273 71
Jméno: Ing. Josef Diviš 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Truhlářská 574, Pacov 395 01
Jméno: MVDr. Václav Jordán 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Salajní 1353/14, Brno 628 00
Jméno: Ing. Václav Hlaváček CSc. 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: prezident komory
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: 69, Nikolčice 691 71
Jméno: Pavel Novotný 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Jaromíra Malého 2197, Písek 397 01
Jméno: Ing. Oldřich Reinbergr 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Tyršova 622, Dobrovice 294 41
Jméno: Ing. Jaroslav Brom CSc. 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Zemědělská 99/4, Cheb 350 02
Jméno: Ing. Josef Kubiš 22.5.2003 - 7.10.2005
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2002 do 10.3.2005
Adresa: Milánská 413, Praha 109 00
Jméno: Ing. Oldřich Reinbergr 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Tyršova 622, Dobrovice 294 41
Jméno: Ing. František Novák 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 0 793 36 Malá Morávka Česká republika
Jméno: Ing. František Endrle 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 0 580 01 Havlíčkův Brod Česká republika
Jméno: MVDr. Václav Jordán 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Salajní 1353/14, Brno 628 00
Jméno: Ing. Ivo Bednár 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Františka Malíka 972/34, Most 434 01
Jméno: Ing. Jan Fajt 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: část Radnice 14 , 789 85 Mohelnice Česká republika
Jméno: Ing. Ivan Hula 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Sportovní 3203, Mělník 276 01
Jméno: Jaroslav Muška 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 9.3.2005
Adresa: 9, Chelčice 389 01
Jméno: Ing. František Svoboda 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 1141 , 334 01 Přeštice Česká republika
Jméno: Ing. Zdeněk Koubek 16.12.2008 - 9.1.2009
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: Brněnská 407, Pohořelice 691 23
Jméno: Ing. František Drhlík 16.12.2008 - 15.1.2009
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: Lesní 340, Peruc 439 07
Jméno: Pavel Novotný 7.10.2005 - 23.3.2009
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 13.3.2008
Adresa: Jaromíra Malého 2197, Písek 397 01
Jméno: Ing. Josef Matějek 7.10.2005 - 23.3.2009
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 28.1.2009
Adresa: 154, Studenec 675 02
Jméno: Ing. Jindřich Šnejdrla 7.10.2005 - 5.5.2009
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 62 , 756 42 Choryně Česká republika
Jméno: Ing. Bohumil Belada 16.12.2008 - 5.5.2009
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: Svépomoc 671, Sezimovo Ústí 391 02
Jméno: Ing. Jiří Navrátil 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Alšova 0 , 572 01 Polička Česká republika
Jméno: Ing. Vladimír Tůma 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 315, Dolní Žandov 354 93
Jméno: František Švadlena 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 16.3.2010
Adresa: 168, Stádlec 391 62
Jméno: Ing. Josef Hlavinka 16.12.2008 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: 191, Polkovice 751 44
Jméno: Jan Hořák 16.12.2008 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: Opavská 1086/65, Rýmařov 795 01
Jméno: Ing. Jaroslav Zeman 16.12.2008 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: Nová 320, Bohušovice nad Ohří 411 56
Jméno: Ing. Jan Fibingr 16.12.2008 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: Sídliště Klínky 2454/55, Kyjov 697 01
Jméno: Ing. Zdenek Koubek 9.1.2009 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: Brněnská 407, Pohořelice 691 23
Jméno: Pavel Novotný 23.3.2009 - 25.5.2011
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: Jaromíra Malého 2197, Písek 397 01
Jméno: Ing. Jindřich Šnejdrla 23.3.2009 - 25.5.2011
Funkce: viceprezident komory
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: 62 , 756 42 Choryně Česká republika
Jméno: Ing. Miroslav Jirovský 7.10.2005 - 25.4.2012
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 8.12.2011
Adresa: V Zídkách 305, Kolín 280 02
Jméno: Ing. Oldřich Bachtík CSc. 7.10.2005 - 25.4.2012
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 26.8.2011
Adresa: 627, Rokytnice nad Jizerou 512 45
Jméno: Ing. Jaromír Benešl 25.5.2011 - 25.4.2012
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011 do 14.3.2012
Adresa: Mládežnická 404, Slavkov 747 57
Jméno: Ing. Jan Čech 7.10.2005 - 10.4.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 24.10.2012
Adresa: Družstevní 607, Protivín 398 11
Jméno: Ing. Zdeněk Kubiska 7.10.2005 - 27.6.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Do Polí 1869, Pelhřimov 393 01
Jméno: Ing. Václav Vala 23.3.2009 - 26.7.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 28.1.2009
Adresa: 33, Kámen 582 42
Jméno: Ing. Josef Diviš 7.10.2005 - 15.8.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Truhlářská 574, Pacov 395 01
Jméno: Ing. Jaroslav Faltýnek 16.12.2008 - 23.8.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: Winklerova 2259/23, Prostějov 796 01
Jméno: Ing. Jan Ptáček CSc. 7.10.2005 - 25.8.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 323, Žihle 331 65
Jméno: Ing. Jiří Navrátil 25.5.2011 - 19.9.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Baldecká 1041, Polička 572 01
Jméno: Ing. Jindřich Šnejdrla 25.5.2011 - 16.10.2013
Funkce: viceprezident komory
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: 75 , 756 42 Choryně Česká republika
Jméno: Jiří Milek 25.5.2011 - 1.12.2013
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011
Adresa: 131, Klopina 789 73
Jméno: Ing. Jaroslav Vojtěch 7.10.2005 - 3.1.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Hradecká 1, Jaroměř 551 01
Jméno: Ing. Tomáš Martinec 25.5.2011 - 22.1.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011
Adresa: Vinařská 382, Čejkovice 696 15
Jméno: Ing. Josef Kubiš 7.10.2005 - 24.1.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Milánská 413, Praha 109 00
Jméno: Ing. Jiří Neudörfl 7.10.2005 - 24.1.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Polní 1169, Dobříš 263 01
Jméno: Lubomír Burkoň 25.5.2011 - 16.3.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011
Adresa: Rudolfa Frimla 857, Trutnov 541 01
Jméno: Ing. Bohumil Belada 23.3.2009 - 4.6.2014
Funkce: viceprezident komory
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: Svépomoc 671, Sezimovo Ústí 391 02
Jméno: Ing. Jan Veleba 7.10.2005 - 1.11.2014
Funkce: prezident komory
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: Nad Tratí 1467/11, Velké Meziříčí 594 01
Jméno: Ing. Václav Hlaváček CSc. 7.10.2005 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: 69, Nikolčice 691 71
Jméno: Ing. Karel Horák 7.10.2005 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: 116, Žehuň 289 05
Jméno: Miroslav Drs 7.10.2005 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: 35, Hlavatce 392 01
Jméno: Ing. Jiří Zelenka 7.10.2005 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: 8 , 262 56 Krásná Hora nad Vltavou Česká republika
Jméno: Ing. Miroslav Toman CSc. 16.12.2008 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: Na Fialce I 1531/10, Praha 163 00
Jméno: Ing. Václav Drhlík 15.1.2009 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: Lesní 340, Peruc 439 07
Jméno: Ing. Vladimír Tůma 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: 218, Dolní Žandov 354 93
Jméno: Ing. Václav Kaněra 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: 49, Záhoří 398 18
Jméno: Ing. Dagmar Tůmová 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Mukařovská 3099/26, Praha 100 00
Jméno: Martin Volf 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Kožnarova 1406/24, Česká Lípa 470 01
Jméno: Ing. Martin Pýcha 25.4.2012 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 8.12.2011 do 20.3.2014
Adresa: Sokolská 1793/50, Praha 120 00
Jméno: Ing. Jiří Sameš 25.4.2012 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 26.8.2011 do 20.3.2013
Adresa: 31, Všelibice 463 48
Jméno: Ing. Michal Madzia 25.4.2012 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 14.3.2012 do 20.3.2014
Adresa: 336, Raškovice 739 04
Jméno: Jindřich Macháček 10.4.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 24.10.2012 do 20.3.2014
Adresa: Na Sibiři 559, Ledeč nad Sázavou 584 01
Jméno: Ing. Zdeněk Kubiska 27.6.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: Do Polí 1869, Pelhřimov 393 01
Jméno: Ing. Václav Vala 26.7.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 28.1.2009 do 3.3.2014
Adresa: 33, Kámen 582 42
Jméno: Ing. Josef Diviš 15.8.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: Truhlářská 574, Pacov 395 01
Jméno: Ing. Jaroslav Faltýnek 23.8.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: Slovácká 4520/6, Prostějov 796 01
Jméno: Ing. Jan Ptáček CSc. 25.8.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: 323, Žihle 331 65
Jméno: Ing. Jiří Navrátil 19.9.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: Baldecká 1041, Polička 572 01
Jméno: Ing. Jindřich Šnejdrla 16.10.2013 - 1.11.2014
Funkce: viceprezident komory
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: 75, Valašské Meziříčí 756 42
Jméno: Jiří Milek 1.12.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: 131, Klopina 789 73
Jméno: Ing. Jaroslav Vojtěch 3.1.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: Hradecká 1, Jaroměř 551 01
Jméno: Ing. Tomáš Martinec 22.1.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Vinařská 382, Čejkovice 696 15
Jméno: Ing. Josef Kubiš 24.1.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: Milánská 413, Praha 109 00
Jméno: Ing. Jiří Neudörfl 24.1.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: Polní 1169, Dobříš 263 01
Jméno: Lubomír Burkoň 16.3.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen představenstva
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Rudolfa Frimla 857, Trutnov 541 01
Jméno: Ing. Bohumil Belada 4.6.2014 - 1.11.2014
Funkce: viceprezident komory
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: Chrpová 1213, Sezimovo Ústí 391 02
Jméno: Miroslav Toman 1.11.2014 - 9.8.2015
Funkce: prezident
Trvání členství: od 20.3.2014
Ve funkci: od 20.3.2014
Adresa: Na Fialce I 1531/10, Praha 163 00
Jméno: Jindřich Macháček 1.11.2014 - 9.8.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Na Sibiři 559, Ledeč nad Sázavou 584 01
Jméno: Václav Hlaváček 1.11.2014 - 14.8.2015
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014
Ve funkci: od 20.3.2014
Adresa: 69, Nikolčice 691 71
Jméno: Tomáš Kreutzer 1.11.2014 - 27.11.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 4.6.2015
Adresa: Nad Potokem 126, Radovesnice I 280 02
Jméno: Martin Pýcha 1.11.2014 - 27.11.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Sokolská 1793/50, Praha 120 00
Jméno: Kamil Surovík 1.11.2014 - 27.11.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 11.3.2015
Adresa: Lidická 553, Javorník 790 70
Jméno: Libor Vaněček 1.11.2014 - 27.11.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Dvořákova 1420/3, Rumburk 408 01
Jméno: Josef Kubiš 1.11.2014 - 27.11.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Milánská 413, Praha 109 00
Jméno: Leoš Říha 1.11.2014 - 27.11.2015
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Mlýnská 387, Jablonné nad Orlicí 561 64
Jméno: Jaroslav Šíma 1.11.2014 - 6.1.2016
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Rodáků 324, Spálené Poříčí 335 61
Jméno: Jindřich Macháček 9.8.2015 - 27.2.2016
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Na Sibiři 559, Ledeč nad Sázavou 584 01
Jméno: Roman Šustáček 1.11.2014 - 1.6.2016
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.5.2016
Adresa: 186, Radešínská Svratka 592 33
Jméno: Josef Kubiš 27.11.2015 - 15.12.2016
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014
Ve funkci: od 12.3.2015
Adresa: Milánská 413, Praha 109 00
Jméno: Václav Vala 1.11.2014 - 5.1.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 2.4.2016
Adresa: 33, Kámen 582 42
Jméno: Bohumil Kudla 27.11.2015 - 5.1.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 11.3.2015 do 21.1.2016
Adresa: Komenského 2322, Varnsdorf 407 47
Jméno: Libor Vaněček 27.11.2015 - 26.1.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014 do 17.1.2017
Ve funkci: od 12.3.2015 do 17.1.2017
Adresa: Dvořákova 1420/3, Rumburk 408 01
Jméno: Bohumil Belada 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Ve funkci: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Chrpová 1213, Sezimovo Ústí 391 02
Jméno: Miroslav Drs 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 35, Hlavatce 392 01
Jméno: Jiří Horák 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Slinková 1033/13, Praha 153 00
Jméno: Karel Horák 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 116, Žehuň 289 05
Jméno: Karel Chalupný 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Ortenovo náměstí 889/1, Praha 170 00
Jméno: Michal Kovařík 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Zahradní 2478, Louny 440 01
Jméno: Martin Volf 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Kožnarova 1406/24, Česká Lípa 470 01
Jméno: Jiří Zelenka 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 8, Krásná Hora nad Vltavou 262 56
Jméno: Vladimír Dosoudil 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Selské nám. 28/28, Olomouc 779 00
Jméno: Robert Erlebach 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Holubova 646, Liberec 463 12
Jméno: Jan Hašek 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Legionářů 4539/16, Kroměříž 767 01
Jméno: Václav Kaněra 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 49, Záhoří 398 18
Jméno: Jiří Neudörfl 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Polní 1169, Dobříš 263 01
Jméno: Miroslav Novák 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Náves 40, Kleneč 413 01
Jméno: Vladimír Tůma 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 218, Dolní Žandov 354 93
Jméno: Jaroslav Vojtěch 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Hradecká 1, Jaroměř 551 01
Jméno: Jan Zemek 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 174, Hlavnice 747 52
Jméno: Miroslav Toman 9.8.2015 - 17.8.2017
Funkce: prezident
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Ve funkci: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Na Fialce I 1531/10, Praha 163 00
Jméno: Václav Hlaváček 14.8.2015 - 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Ve funkci: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 69, Nikolčice 691 71
Jméno: Martin Pýcha 27.11.2015 - 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Ve funkci: od 12.3.2015 do 16.3.2017
Adresa: Měšická 510, Bašť 250 65
Jméno: Leoš Říha 27.11.2015 - 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Ve funkci: od 12.3.2015 do 16.3.2017
Adresa: Mlýnská 387, Jablonné nad Orlicí 561 64
Jméno: Zdeněk Jandejsek 27.11.2015 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 4.6.2015 do 16.3.2017
Adresa: 7, Loket 257 68
Jméno: Jaroslav Šíma 6.1.2016 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Rodáků 324, Spálené Poříčí 335 61
Jméno: Jindřich Macháček 27.2.2016 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 49, Dolní Kralovice 257 68
Jméno: Josef Kubiš 15.12.2016 - 17.8.2017
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Ve funkci: od 12.3.2015 do 16.3.2017
Adresa: Džbánka 569 , 251 68 Sulice Česká republika
Jméno: Josef Blažek 5.1.2017 - 17.8.2017
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 2.4.2016 do 16.3.2017
Adresa: Na Blatech 333, Pacov 395 01
Jméno: Miroslav Toman 17.8.2017 - 3.4.2019
Funkce: člen představenstva
Trvání členství: od 16.3.2017 do 24.8.2018
Adresa: Na Fialce I 1531/10, Praha 163 00
Jméno: ing. Martin Pýcha 17.8.2017 - 12.7.2019
Funkce: viceprezident
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: Měšická 510, Bašť 250 65

Dozorčí rada dle Obchodního rejstříku

Platnost údajů od - do
Jméno: ing. Pavel Veselý 17.8.2017
Funkce: předseda dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Ve funkci: od 16.3.2017
Adresa: 70, Praskačka 503 27
Jméno: ing. Miloš Buňka 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Za Kostelem 220, Církvice 285 33
Jméno: ing. Zdeněk Částka 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 39, Malý Bor 341 01
Jméno: ing. Vladislav Hájíček 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 75, Březnice 391 71
Jméno: Jiří Horák 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Slinková 1033/13, Praha 153 00
Jméno: Karel Chalupný 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Ortenovo náměstí 889/1, Praha 170 00
Jméno: ing. Zdeněk Kubiska 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Do Polí 1869, Pelhřimov 393 01
Jméno: ing. Milada Měsícová 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Vítězná 585/4, Litovel 784 01
Jméno: Josef Mlateček 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 39, Sezemice 533 04
Jméno: ing. Zdeněk Musil 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: Janýrova 3227/1, Praha 100 00
Jméno: ing. Božík Severin 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 16.3.2017
Adresa: 313, Drásov 664 24
Jméno: Ing. František Zobal 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: předseda
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: ČSLA 568, Planá nad Lužnicí 391 11
Jméno: Ing. František Hrabě 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 17, Řepov 293 01
Jméno: Ing. Zdeněk Koubek 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: Zahradní 1228, Pohořelice 691 23
Jméno: Ing. Václav Kuba 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005 do 10.3.2008
Adresa: 11, Ludmírov 798 52
Jméno: Ing. Pavel Veselý 7.10.2005 - 16.12.2008
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 70, Praskačka 503 27
Jméno: Ing. Bohumil Pázler 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2011
Adresa: Tyršova 313, Zlonice 273 71
Jméno: Ing. Božik Severin 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005
Adresa: 13 , 664 24 Drásov Česká republika
Jméno: Ing. Josef Veselý 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2011
Adresa: 80, Klatovy 339 01
Jméno: Ing. Oldřich Žďárský 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2011
Adresa: 70 , 561 82 Klášterec nad Orlicí Česká republika
Jméno: Ing. Václav Lomička 7.10.2005 - 25.5.2011
Funkce: člen
Ve funkci: od 10.3.2005 do 6.7.2010
Adresa: nám. Jar. Vrchlického 12, Čistá 270 34
Jméno: Ing. Marie Bubíková 16.12.2008 - 25.5.2011
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: 111, Lipová-lázně 790 61
Jméno: Ing. František Svoboda 16.12.2008 - 25.5.2011
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2011
Adresa: Střížov 1141, Přeštice 334 01
Jméno: Ing. Jan Hašek 25.5.2011 - 7.6.2013
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011
Adresa: Legionářů 4539/16, Kroměříž 767 01
Jméno: Ing. Jaroslav Mikoláš 25.5.2011 - 24.1.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011
Adresa: Za rybníkem 339, Lišany 270 52
Jméno: Ing. Roman Šustáček 16.12.2008 - 14.2.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: 186, Radešínská Svratka 592 33
Jméno: Ing. Vladislav Hájíček 16.12.2008 - 7.6.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008
Adresa: 75, Březnice 391 71
Jméno: Ing. Pavel Veselý 16.12.2008 - 1.11.2014
Funkce: předseda dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: 70, Praskačka 503 27
Jméno: Ing. Petr Chaloupka 16.12.2008 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: 396, Archlebov 696 33
Jméno: Ing. Božik Severin 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 10.3.2005 do 3.3.2014
Adresa: 43 , 664 24 Drásov Česká republika
Jméno: Ing. Václav Kuba 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: 11, Ludmírov 798 52
Jméno: Ing. Martin Ludvík 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: 219, Dobrá Voda u Hořic 507 73
Jméno: Ing. Leoš Říha 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Mlýnská 387, Jablonné nad Orlicí 561 64
Jméno: Jiří Tomec 25.5.2011 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Politických vězňů 2699/27, Plzeň 301 00
Jméno: Ing. Jan Hašek 7.6.2013 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Legionářů 4539/16, Kroměříž 767 01
Jméno: Ing. Jaroslav Mikoláš 24.1.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 3.3.2011 do 3.3.2014
Adresa: Za rybníkem 339, Lišany 270 52
Jméno: Ing. Roman Šustáček 14.2.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: 186, Radešínská Svratka 592 33
Jméno: Ing. Vladislav Hájíček 7.6.2014 - 1.11.2014
Funkce: člen dozorčí rady
Ve funkci: od 13.3.2008 do 3.3.2014
Adresa: 75, Březnice 391 71
Jméno: Jaroslav Mikoláš 1.11.2014 - 19.2.2016
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014
Adresa: Za rybníkem 339, Lišany 270 52
Jméno: Miloslav Chlan 1.11.2014 - 5.1.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 15.11.2016
Adresa: Zahradní 1100, Horažďovice 341 01
Jméno: Pavel Veselý 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: předseda dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Ve funkci: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 70, Praskačka 503 27
Jméno: Josef Mlateček 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 39, Sezemice 533 04
Jméno: Jan Ptáček 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 323, Žihle 331 65
Jméno: Božík Severin 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 313, Drásov 664 24
Jméno: Dagmar Tůmová 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Mukařovská 3099/26, Praha 100 00
Jméno: Vladislav Hájíček 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 75, Březnice 391 71
Jméno: Václav Kuba 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 11, Ludmírov 798 52
Jméno: Zdeněk Kubiska 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Do Polí 1869, Pelhřimov 393 01
Jméno: Martin Ludvík 1.11.2014 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: 219, Dobrá Voda u Hořic 507 73
Jméno: Jaroslav Mikoláš 19.2.2016 - 17.8.2017
Funkce: člen dozorčí rady
Trvání členství: od 20.3.2014 do 16.3.2017
Adresa: Za rybníkem 339, Lišany 270 52

Statutární orgán dle Živnostenského rejstříku

Člen statutárního orgánu: Ing. Josef Blažek
Člen statutárního orgánu: Ing. Pavel Brandl
Člen statutárního orgánu: RNDr. Vladimír Veselý
Člen statutárního orgánu: Ing. Jiří Milek
Člen statutárního orgánu: Ing. Lumír Juroš
Člen statutárního orgánu: Ing. Jaroslav Mikoláš
Člen statutárního orgánu: Ing. Otakar Šašek
Člen statutárního orgánu: Ing. Stanislav Studený
Člen statutárního orgánu: Ing. Jindřich Šnejdrla
Člen statutárního orgánu: Ing. Josef Luka
Člen statutárního orgánu: Ing. Martin Ludvík
Člen statutárního orgánu: Ing. Martin Volf
Člen statutárního orgánu: Ing. Václav Kaněra
Člen statutárního orgánu: Ing. Martin Pýcha
Člen statutárního orgánu: Ing. Vladimír Dosoudil
Člen statutárního orgánu: Ing. Jaroslav Šíma
Člen statutárního orgánu: Ing. Robert Erlebach
Člen statutárního orgánu: Ing. Jiří Neudörfl
Člen statutárního orgánu: Ing. Karel Horák
Člen statutárního orgánu: Ing. Václav Hlaváček CSc.
Člen statutárního orgánu: Miroslav Novák
Člen statutárního orgánu: Ing. Jiří Zelenka
Člen statutárního orgánu: Ing. Leoš Říha
Člen statutárního orgánu: Ing. Jaroslav Vojtěch
Člen statutárního orgánu: Ing. Josef Kubiš
Člen statutárního orgánu: Miroslav Drs
Člen statutárního orgánu: Ing. Zdeněk Jandejsek CSc.
Člen statutárního orgánu: Ing. Bohumil Belada
Člen statutárního orgánu: Ing. Miroslav Koberna CSc.

Sbírka Listin Agrární komora České republiky IČO: 47674768

Spisová značka Typ listiny Soud Vznik listiny Doručena na soud Založena do složky Počet stran
AXIV 571/SL 27 ostatní Zápis z XXIII. Sněmu Krajský soud v Ostravě 12.3.2015 22.10.2015 10.12.2015 17
AXIV 571/SL 26 ostatní Zápis z jednání představenstva Krajský soud v Ostravě 4.6.2015 22.10.2015 10.12.2015 11
AXIV 571/SL 25 ostatní Zápis ze společného jednání představenstva a dozorčí rady Krajský soud v Ostravě 11.3.2015 22.10.2015 10.12.2015 10
AXIV 571/SL 24 zakladatelské dokumenty Statut Krajský soud v Ostravě 22.10.2015 10.12.2015 8
AXIV 571/SL 23 účetní závěrka [2014] výkaz zisku a ztráty Krajský soud v Ostravě 13.5.2015 27.5.2015 4
AXIV 571/SL 22 účetní závěrka [2014] rozvaha Krajský soud v Ostravě 13.5.2015 27.5.2015 5
AXIV 571/SL 21 účetní závěrka [2014] příloha Krajský soud v Ostravě 13.5.2015 27.5.2015 3
AXIV 571/SL 20 zakladatelské dokumenty Statut Krajský soud v Ostravě 25.7.2014 10.11.2014 8
AXIV 571/SL 19 ostatní Zápis z prvního zasedání DR Krajský soud v Ostravě 20.3.2014 25.7.2014 10.11.2014 2
AXIV 571/SL 18 ostatní Zápis z XXII. Sněmu AK ČR Krajský soud v Ostravě 20.3.2014 25.7.2014 10.11.2014 17
AXIV 571/SL 17 účetní závěrka [2013]  vč. příl. Krajský soud v Ostravě 23.6.2014 11.7.2014 8
AXIV 571/SL 16 účetní závěrka [2012]  příloha Krajský soud v Ostravě 3.7.2013 2.8.2013 3
AXIV 571/SL 15 účetní závěrka [2012]  bez příl. Krajský soud v Ostravě 3.7.2013 2.8.2013 5
AXIV 571/SL 14 účetní závěrka r. 2010 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 17.10.2012 26.10.2012 8
AXIV 571/SL 13 účetní závěrka r. 2011 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 17.10.2012 26.10.2012 8
AXIV 571/SL 9 účetní závěrka r. 2003 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 11.1.2011 18.1.2011 8
AXIV 571/SL 8 účetní závěrka r. 2002 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 11.1.2011 18.1.2011 9
AXIV 571/SL 7 účetní závěrka r. 2001 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 11.1.2011 18.1.2011 10
AXIV 571/SL 12 účetní závěrka r. 2006 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 11.1.2011 18.1.2011 7
AXIV 571/SL 11 účetní závěrka r. 2005 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 11.1.2011 18.1.2011 7
AXIV 571/SL 10 účetní závěrka r. 2004 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 11.1.2011 18.1.2011 7
AXIV 571/SL 6 účetní závěrka r. 2009 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 20.12.2010 27.12.2010 8
AXIV 571/SL 5 účetní závěrka r. 2008 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 20.12.2010 27.12.2010 8
AXIV 571/SL 4 účetní závěrka r. 2007 vč. příl. Krajský soud v Ostravě 20.12.2010 27.12.2010 8
AXIV 571/SL 3 ostatní -inf.o schv.úč.závěrky r. 2003 Krajský soud v Ostravě 10.3.2003 7.11.2005 5
AXIV 571/SL 2 rozhod. o statut. orgánu -zápis z XII.sněmu Agrár.komor Krajský soud v Ostravě 10.3.2005 7.11.2005 38
AXIV 571/SL 1 rozhod. o statut. orgánu -zápis z DR Krajský soud v Ostravě 14.3.2002 4.9.2003 1

Mohlo by vás zajímat

Hodnocení Agrární komora České republiky


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Právní upozornění a zdroj dat

Výpis dat pro firmu Agrární komora České republiky obsahuje pouze taková data, která lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Jestliže jste v našich datech nalezli nějakou chybu nebo nesrovnalost, obratťe se na nás s případnou žádostí o opravu na tomto mailu gdpr@mf.cz.

Data jsme získali z těchto zdrojů:

Pokud se chyba či nesrovnalost nachází i na zdrojovém rejstříku na nějž výše odkazujeme je nutné kontaktovat příslušný rejstřík s žádostí o opravu dat. Poté se příslušná data automaticky (s určitým časovým zpožděním) opraví i na našem rejstříku.

tracking image
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.