Želechovice nad Dřevnicí, Zlín - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Želechovice nad Dřevnicí, Zlín

Základní údaje o obci Želechovice nad Dřevnicí, Zlín

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Želechovice nad Dřevnicí
Okres: Zlín
NUTS/LAU: CZ0724500011
Kraj: Zlínský kraj
Kraj před rokem 1960: Jihomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Želechovice nad Dřevnicí
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Želechovic nad Dřevnicí
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Želechovicím nad Dřevnicí
4. mluvnický pád "koho, co?" Želechovice nad Dřevnicí
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Želechovicích nad Dřevnicí
7. mluvnický pád "kým, čím?" Želechovicemi nad Dřevnicí
Vlajka List tvoří pět svislých pruhů, modrý, bílý, zelený, bílý a modrý, v poměru 1 : 1 : 8 : 1 : 1. V zeleném pruhu bílý kostel s pěti černými okny, s nízkou věží k vlajícímu okraji a se sanktusníkem zakončeným žlutým kohoutem. Poměr šířky k délce listu je 2 :
Popis vlajky List tvoří pět svislých pruhů, modrý, bílý, zelený, bílý a modrý, v poměru 1 : 1 : 8 : 1 : 1. V zeleném pruhu bílý kostel s pěti černými okny, s nízkou věží k vlajícímu okraji a se sanktusníkem zakončeným žlutým kohoutem. Poměr šířky k délce listu je 2 :
Znak V zeleném štítě nad vlnitou, třikrát stříbrno-modře vlnitě dělenou patou stříbrný kostel s pěti černými okny, s nízkou věží vlevo a se sanktusníkem zakončeným zlatým kohoutem.
Popis znaku V zeleném štítě nad vlnitou, třikrát stříbrno-modře vlnitě dělenou patou stříbrný kostel s pěti černými okny, s nízkou věží vlevo a se sanktusníkem zakončeným zlatým kohoutem.

Mapa