Zdechovice, Pardubice - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Zdechovice, Pardubice

Základní údaje o obci Zdechovice, Pardubice

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Zdechovice
Okres: Pardubice
NUTS/LAU: CZ0532576026
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Zdechovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Zdechovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Zdechovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Zdechovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Zdechovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Zdechovicemi
Vlajka List tvoří bílý žerďový pruh široký jednu třetinu délky listu a tři vodorovné pruhy, zelený, žlutý a zelený, v poměru 5:1:2. V bílém pruhu červený svatopetrský kříž, jehož vodorovné rameno navazuje na stejně široký žlutý pruh. V kříži bílý meč se žlutým j
Popis vlajky List tvoří bílý žerďový pruh široký jednu třetinu délky listu a tři vodorovné pruhy, zelený, žlutý a zelený, v poměru 5:1:2. V bílém pruhu červený svatopetrský kříž, jehož vodorovné rameno navazuje na stejně široký žlutý pruh. V kříži bílý meč se žlutým j
Znak Ve stříbrno-zeleně polceném štítě vpravo červený svatopetrský kříž do krajů se vztyčeným stříbrným mečem se zlatým jílcem, vlevo nahoru otevřená podkova nad křesací ocílkou, obojí zlaté.
Popis znaku Ve stříbrno-zeleně polceném štítě vpravo červený svatopetrský kříž do krajů se vztyčeným stříbrným mečem se zlatým jílcem, vlevo nahoru otevřená podkova nad křesací ocílkou, obojí zlaté.

Mapa