Vrbno pod Pradědem, Bruntál - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Vrbno pod Pradědem, Bruntál

Základní údaje o obci Vrbno pod Pradědem, Bruntál

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Vrbno pod Pradědem
Okres: Bruntál
NUTS/LAU: CZ0801597961
Kraj: Moravskoslezský kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Vrbno pod Pradědem
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Vrbna pod Pradědem
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Vrbnu pod Pradědem
4. mluvnický pád "koho, co?" Vrbno pod Pradědem
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Vrbně pod Pradědem
7. mluvnický pád "kým, čím?" Vrbnem pod Pradědem
Vlajka List tvoří pět vodorovných pruhů, modrý, oranžový, modrý, žlutý a modrý, v poměru 2 : 1 : 1 : 1 : 2 . Poměr šířky k délce listu 2 : 3.
Popis vlajky List tvoří pět vodorovných pruhů, modrý, oranžový, modrý, žlutý a modrý, v poměru 2 : 1 : 1 : 1 : 2 . Poměr šířky k délce listu 2 : 3.
Znak V modrém štítě zlaté břevno. Nahoře běžící liška přirozené barvy. Dole na zeleném trávníku vlevo skála přirozené barvy s černým ústím štoly, z ní horník, v černém kabátu s flekem, ve stříbrných nohavicích a punčochách a se zelenou čepicí na hlavě, vyváží
Popis znaku V modrém štítě zlaté břevno. Nahoře běžící liška přirozené barvy. Dole na zeleném trávníku vlevo skála přirozené barvy s černým ústím štoly, z ní horník, v černém kabátu s flekem, ve stříbrných nohavicích a punčochách a se zelenou čepicí na hlavě, vyváží

Mapa