Veltruby, Kolín - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Veltruby, Kolín

Základní údaje o obci Veltruby, Kolín

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Veltruby
Okres: Kolín
NUTS/LAU: CZ0204533858
Kraj: Středočeský kraj
Kraj před rokem 1960: Středočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Veltruby
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Veltrub
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Veltrubům
4. mluvnický pád "koho, co?" Veltruby
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Veltrubech
7. mluvnický pád "kým, čím?" Veltruby
Vlajka List tvoří tři svislé pruhy, žlutý, modrý a žlutý, v poměru 1 : 2 : 1. V modrém pruhu ze žluté trubky se závěsem vyrůstá bílý dvouocasý korunovaný lev. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Popis vlajky List tvoří tři svislé pruhy, žlutý, modrý a žlutý, v poměru 1 : 2 : 1. V modrém pruhu ze žluté trubky se závěsem vyrůstá bílý dvouocasý korunovaný lev. Poměr šířky k délce listu je 2 : 3.
Znak V děleném štítě nahoře v modrém poli ze zlaté trubky se závěsem vyrůstá stříbrný dvouocasý korunovaný lev. V dolním zlato - zeleně děleném poli nad modrou vlnitou patou vykořeněná lípa přirozené barvy.
Popis znaku V děleném štítě nahoře v modrém poli ze zlaté trubky se závěsem vyrůstá stříbrný dvouocasý korunovaný lev. V dolním zlato - zeleně děleném poli nad modrou vlnitou patou vykořeněná lípa přirozené barvy.

Mapa