Těškovice, Opava - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Těškovice, Opava

Základní údaje o obci Těškovice, Opava

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Těškovice
Okres: Opava
NUTS/LAU: CZ0805512745
Kraj: Moravskoslezský kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Těškovice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Těškovic
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Těškovicím
4. mluvnický pád "koho, co?" Těškovice
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Těškovicích
7. mluvnický pád "kým, čím?" Těškovicemi
Vlajka List tvoří dva vodorovné pruhy, červený a zelený. V žerďové polovině bílá hlava beránka se žlutou svatozáří v podobě mezikruží. V horním cípu bílá růže se žlutým semeníkem a kališními lístky, v dolním cípu bílá lilie. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří dva vodorovné pruhy, červený a zelený. V žerďové polovině bílá hlava beránka se žlutou svatozáří v podobě mezikruží. V horním cípu bílá růže se žlutým semeníkem a kališními lístky, v dolním cípu bílá lilie. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V červeno-zeleně polceném štítě stříbrná hlava beránka se zlatou svatozáří v podobě mezikruží, provázená nahoře vpravo stříbrnou růží se zlatým semeníkem a kališními lístky, vlevo stříbrnou lilií.
Popis znaku V červeno-zeleně polceném štítě stříbrná hlava beránka se zlatou svatozáří v podobě mezikruží, provázená nahoře vpravo stříbrnou růží se zlatým semeníkem a kališními lístky, vlevo stříbrnou lilií.

Mapa