Sudislav nad Orlicí, Ústí nad Orlicí - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Sudislav nad Orlicí, Ústí nad Orlicí

Základní údaje o obci Sudislav nad Orlicí, Ústí nad Orlicí

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Sudislav nad Orlicí
Okres: Ústí nad Orlicí
NUTS/LAU: CZ0534581003
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Sudislav nad Orlicí
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Sudislavi nad Orlicí
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Sudislavi nad Orlicí
4. mluvnický pád "koho, co?" Sudislav nad Orlicí
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Sudislavi nad Orlicí
7. mluvnický pád "kým, čím?" Sudislaví nad Orlicí
Vlajka Šikmo žluto-modro-bílo-modro vlnitě dělený list, v poměru 15 : 2 : 2 : 5. Do žlutého pole vyrůstá černá orlice s červenou zbrojí držící v pravém pařátu kosmo červenou osmilistou růži se žlutým semeníkem na zeleném stonku se dvěma listy. Poměr šířky k délc
Popis vlajky Šikmo žluto-modro-bílo-modro vlnitě dělený list, v poměru 15 : 2 : 2 : 5. Do žlutého pole vyrůstá černá orlice s červenou zbrojí držící v pravém pařátu kosmo červenou osmilistou růži se žlutým semeníkem na zeleném stonku se dvěma listy. Poměr šířky k délc
Znak Zlato-modře sníženě vlnitě šikmo dělený štít. Z dolního pole se šikmým stříbrným vlnitým břevnem vyrůstá černá orlice s červenou zbrojí držící v pařátu červenou osmilistou růži se zlatým semeníkem na zeleném stonku se dvěma listy.
Popis znaku Zlato-modře sníženě vlnitě šikmo dělený štít. Z dolního pole se šikmým stříbrným vlnitým břevnem vyrůstá černá orlice s červenou zbrojí držící v pařátu červenou osmilistou růži se zlatým semeníkem na zeleném stonku se dvěma listy.

Mapa