Skotnice, Nový Jičín - výpis adres, osob i firem sídlících v obci Skotnice, Nový Jičín

Základní údaje o obci Skotnice, Nový Jičín

Vyplňte formulář a zdarma zjistěte, jak vás vidí vaši zákazníci na internetu, v mapách a v GPS navigacích

Výsledky analýzy vám zašleme na uvedený e-mail. Součástí této bezplatné služby jsou i konzultace výsledků analýzy telefonicky, osobně, e-mailem nebo i prostřednictvím jiných elektronických služeb a to po dobu 12 měsíců od odeslání údajů.

Město: Skotnice
Okres: Nový Jičín
NUTS/LAU: CZ0804568716
Kraj: Moravskoslezský kraj
Kraj před rokem 1960: Severomoravský
1. mluvnický pád "kdo, co?" Skotnice
2. mluvnický pád "koho, čeho?" Skotnice
3. mluvnický pád "komu, čemu?" Skotnici
4. mluvnický pád "koho, co?" Skotnici
6. mluvnický pád "o kom, o čem?" Skotnici
7. mluvnický pád "kým, čím?" Skotnicí
Vlajka List tvoří žlutý ondřejský kříž s rameny širokými jednu osminu šířky listu, bílé žerďové pole s červenou šesticípou hvězdou, horní a dolní červená pole s bílou šesticípou hvězdou a vlající červené pole. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Popis vlajky List tvoří žlutý ondřejský kříž s rameny širokými jednu osminu šířky listu, bílé žerďové pole s červenou šesticípou hvězdou, horní a dolní červená pole s bílou šesticípou hvězdou a vlající červené pole. Poměr šířky k délce listu je 2:3.
Znak V červeném štítě nad stříbrným sníženým hrotem dva zelené zkřížené vztyčené listy kos, provázené po stranách dvěma stříbrnými a v hrotu jednou červenou hvězdou.
Popis znaku V červeném štítě nad stříbrným sníženým hrotem dva zelené zkřížené vztyčené listy kos, provázené po stranách dvěma stříbrnými a v hrotu jednou červenou hvězdou.

Mapa